نوشته شده توسط : msnag

سپس در جهت عقربه های ساعت دور اتاق را دور بزنید. به جلوی محراب برگرد و سانسور را سه بار به سمت شرق بچرخان، همانطور که می گویی: به احترام تو، رافائل (شرق) رو به جنوب کن و سانسور را سه بار بچرخان، همانطور که می گویی: به احترام تو، مایکل، صورت (جنوبی) غرب و سانسور را سه بار بچرخانی لاگنیاپ /139 می گویی

طلسم رفع ترس

طلسم روانی : وقتی روغن درست کردن را تمام کردید، قافیه و قافیه را برایتان بخوانید تا مدتی طولانی روی گیاه، مخلوط، یا از روغن جاری شود. با مقداری از این دستور پخت و پز دادن یک تکه ریشه ضروری است، بطری آن یک محصول نهایی است.

در برخی از آنها، یک دستور غذایی اختیاری است (یعنی، اگر می خواهید، مقداری روغن را به آن اضافه کنید) و این دستور غذا را انتخاب می کند. روغن روغنی را در شمع ها به کار ببرید. برخی از تمرین‌کنندگان راه‌های دیگر را به ما می‌دهند، و این مایل است به دستوری که داده می‌شود، اشاره شود.

طلسم روانی : در برخی از فرمول های زیر از گاردنی و گل استفاده می شود. به دلیل آب و هوای نیمه گرمسیری لوئیزیانا، گاردنیا به خوبی رشد می کند. من به دلایلی برای باغبانی غیرقابل دستیابی به منطقه جغرافیایی شما گران قیمت هستم، می توانید گل های یاس را جایگزین کنید.

در تمام فرمول های زیر، یک قطره چند قطره رنگ بنزوئی می تواند از فاسد شدن شما جلوگیری کند. روغن جذاب هنگامی که به دنبال یک همسر هستید، استفاده کنید. بر پیشانی خود مسح کن، صدایی که از بالای دریا می شنوم.

طلسم روانی : من می گویم که این کار به شما کمک خواهد کرد که یک شخصیت مغناطیسی بیشتری به شما بدهم و یک بار در هفته به شما کمک کنم. Sai d t o hel p جذب روغن های مسح کننده /117 118/ طلسم، طلسم، فرمول نام شخص را روی یک تکه کاغذ، کاغذ را زیر یک شمع بنفش که با این روغن پوشیده شده است قرار دهید.

هر روز بسوزانید تا شمع مصرف شود و تسلط شما بر موقعیت یا شخص تثبیت شود. دو قاشق غذاخوری کالاموس به دو اونس روغن اضافه می شود. روغن صلیب Gse بر روی شمع ها یا طلسم هایی که در مراسمی که برای نفرین کردن دیگری طراحی شده است استفاده می شود. به مقدار مساوی افسنطین و فلفل را مخلوط کنید. از این مخلوط دو قاشق غذاخوری را در دو ق روغن بریزید.

طلسم روانی : یک تکه کوچک ریشه پیچک زمینی را به هر بطری روغن اضافه کنید. روغن جسارت هنگام درخواست شغل یا درخواست افزایش حقوق از رئیس، 9 قطره از این روغن را به آب حمام اضافه کنید. به عنوان عطر، مسح بر حلق، زیر دل و بالای ناو، جایگزین ترس و ترس باشد.

برای شستن , این گیاه از آب شیرین تند است . ذخیره سازی محل تخصیص قبلی برای سه روز استفاده قبلی بود. هر شبی که می‌شد، یک قافیه را می‌خواند و هدفش را برای ساختن شستشو می‌خواند.

طلسم رزق و روزی

طلسم طلاق : در روز چهارم، در حالی که شعارهایتان را تکرار می کنید، گیاهی از آن آب می شود. وقتی از شستشو استفاده می کنید، همیشه شعار را تکرار کنید. مکرراً ضروری است.

کسب و کارها در هنگام استفاده از شعارهای خود، در هنگام استفاده از شعارهای خود، از طبقه ورودی، در ورودی و راهروی کسب و کار شما، شرکت می کنید. برای یک کسب و کار اصلی , چک کردن مشاغل شما از طریق ایمیل , از صندوق پستی داخل و خارج شده بود .

طلسم طلاق : زمانی که شما از کف و دیوار در کسب و کار خود استفاده می کنید، هرگز از این مدت طولانی استفاده نکنید. ابتدا ما و آن را در صورت لزوم یک غذای تازه بسازید.

من می‌خواهم این کار را برای جذب مستاجر آپارتمان خالی کنم. 131 732 / طلسم‌ها، طلسم‌ها، فرمول‌ها 1 اونس پودر ریشه اسکیل، 1 اونس داک زرد پودری، VA اونس علف پنج انگشتی، 7 قاشق چایخوری را مخلوط کنید.

طلسم طلاق : دارچین و یک قاشق غذاخوری نمک مبارک. خوب مخلوط کنید و دو قاشق چایخوری از این مخلوط را به یک پیمانه آب تازه اضافه کنید. DAY IN CORT WASH سه روز قبل از برنامه ریزی برای حضور در دادگاه، این شستشو را انجام دهید.

بطری را در یک مکان تاریک مقدس قرار دهید و روی آن شعار دهید. به ذکر هر شب و صبح ادامه دهید. صبح روز دادگاه، این مخلوط را از درب ورودی خود بیرون بریزید، جایی که هنگام خروج از خانه در راه دادگاه، باید از آن عبور کنید.

طلسم طلاق : یک تکه بزرگ از ریشه جان فاتح را در جیب خود به دادگاه ببرید. به یک پیمانه آب پودر VA oz.jalop، % اونس اضافه کنید. سر مار و یک قاشق چایخوری نمک مبارک.

توجه: The Day in Court Wash زمانی بهتر است که همراه با مراسمی برای از بین بردن قدرت دشمن شما برای آسیب رساندن به شما استفاده شود. سرکه چهار دزد Four Thieves Vinegar به عنوان عامل هگزینگ استفاده می شود.

طلسم طلاق : نام شخصی که می خواهید نفرین کنید روی یک تکه کاغذ نوشته شده است. کاغذ در سرکه چهار دزد خیس شده است. کاغذ اجازه داده می شود تا خشک شود و سپس سوزانده می شود. این خاکستر این کاغذ است که در مراسم خود استفاده می کنید.

در هر 1 اونس، مقداری نمک مبارک و هشت قطره آمونیاک خانگی بریزید. بطری روغن ساخته شده قبل از هر بار استفاده به خوبی آنرا تکان دهید. این روغنی است که از دایره های وودو استفاده می کند، روغنی که انسان از آن استفاده می کند.

طلسم طلاق

طلسم طلا : به احترام تو، گابریل، (غرب) رو به شمال و سانسور را سه بار بچرخان که می گویی: به احترام تو، اوریل، (شمال) بخور بگذار. دوباره بر روی محراب آتش بزنید، سپس مزمور 104 را بخوانید و در نظر داشته باشید که همه چیز و برکات از جانب خداست که هر آنچه را در جهان است آفریده است.

همچنین گفته می شود که این مزمور از آسیب رساندن به افراد، ارواح و حیوانات جلوگیری می کند و میل به انجام نادرست را مهار می کند. ای جان من، خداوند را متبارک کن، ای خداوند، خدای من، تو بسیار بزرگی، تو لباس عزت و عظمت پوشیده ای.

طلسم طلا : خودت را مانند جامه ای به نور می پوشانی و آسمان ها را مانند خیمه دراز می کنی. او پرتوهای اتاق های بالای Hb را در آب می گذارد، ابرها را برای ارابه Hb استفاده می کند، او بر بال های باد راه می رود.

مرزی قرار دادی که آبها نمی توانند از آن عبور کنند. آب ها هرگز برنمی گردند تا زمین را بپوشانند. او چشمه ها را به دره ها سرازیر می کند. که مسیر خود را از طریق 140 به سمت پایین می‌پیچند/ Charms, Spells, Formulas the hip. آب برای هر حیوان صحرا نوشیدنی می دهد.

طلسم طلا : الاغ های وحشی تشنگی خود را سیراب می کنند پرندگان آسمان در کنار آنها لانه می سازند. در میان شاخه ها آواز می خوانند. علف را برای گاوها و میوه ها و سبزی ها را برای انسان می رویاند تا از زمین غذا بیاورد و شراب دل انسان را شاد کند و روغن چهره او را درخشان کند و نان را برای تقویت قلب انسان درختان. خداوند پر از شیره است، سروهای لبنان را که او کاشته بود.

پرندگان در آنها لانه می سازند و صنوبر خانه لک لک است. او کوه بلند را برای بزهای وحشی و صخره ها را برای پناهگاه گورکان ساخت. او ماه را ساخت تا فصول را مشخص کند. خورشید زمان غروب را می داند تو تاریکی می‌کنی و شب می‌شود تا همه حیوانات جنگل در اطراف پرسه بزنند.

طلسم طلا : شیرهای جوان به دنبال طعمه خود پرسه می زنند و گوشت خود را از خدا می جویند. وقتی خورشید طلوع می کند، آنها برمی گردند و در لانه های خود دراز می کشند. سپس انسان برای شروع کار خود بیرون می آید و تا عصر به کار خود ادامه می دهد.

پروردگارا چقدر اعمال تو زیاد است! همه آنها را به حکمت آفریدی. زمین از آفریده های غنی تو پر شده است. دریا نیز وسیع و وسیع است. در آن چیزهای خزنده بسیار زیاد هستند، چه جانوران کوچک و چه بزرگ.

طلسم طلا : کشتی‌هایی که در دریا حرکت می‌کنند به آنجا می‌روند. لویاتان وجود دارد، تو ساخته ای که در درونت بازی کنی. همه اینها منتظر تو هستند، خداوندا، تا غذایشان را در موعد مقرر به آنها بدهی.

به طور سنتی، شما باید یک قافیه را با هدفی که از غروب تا زمانی که او کامل شده است، دیوانه کنید، بخوانید. وقتی با روغن خود می خوانید، کف دست دو طرف را بگیرید و انرژی خود را در جریان روغن هدایت کنید.

طلسم روانی

طلسم رزق و روزی : برای مقاصد غیر متقاطع، روزانه 9 قطره از آب به مدت نه روز استفاده کنید. از دو قاشق غذاخوری گیاه علف لیمو به دو اونس روغن استفاده کنید. به هر بطری روغن ساخته شده، مقداری نمک متبرک اضافه می شود.

روغن‌های اخترشناسی این روغن‌ها هنگام استفاده از شمع‌های نجومی برای نشان دادن افراد استفاده می‌شوند. هنگامی که از رنگ آسترا در مراسم استفاده می شود، تفاوتی بین چندین مرجع و رنگ استفاده شده وجود دارد.

طلسم رزق و روزی : اساسا، شما یک رنگ اصلی و یک رنگ ثانویه دارید. یک د سبز، هفتم رنگ ثانویه. یکی دیگر از مقامات رنگی برای ماهی ها صورتی، رنگ اصلی را پیشنهاد می کند.

یک d سبز، سفید یا سیاه، یک رنگ دوم. با این حال، یک رنگ دیگر را با رنگ اصلی برای ماهی ها، یک رنگ درجه دوم، یک رنگ ثانویه می دهید. در این مورد، قاعده اساسی این است: هر کدام که بیش از حد به آن اطمینان داشته باشید، ما برای شمع‌های نجومی به خوبی رنگ می‌گیریم.

طلسم رزق و روزی : در ساخت این روغن‌ها، ما فقط در جریان آن برای نشانه‌های زودیا فهرست‌بندی شده‌ایم، در ادامه همان تکنیک‌هایی که قبلا ارائه شد. روغن های مسح /125 126 / طلسم، اسپلب، لیلیوم های فرموله)، میخک، جوز هندی، میخک، سینکیفویل، بلسان، مریم گلی، حوض، گلوله، زادگاه.

حرز را از میان بخور عبور دهید و در عین حال تأیید کنید: با هوا حرز thb را تقدیم می کنم، ابزاری که انرژی منفی ارسال شده به صاحبش را جذب و نگه می دارد. اکنون که تعویذ شما تکمیل شده است، باید آن را روی قلب خود در کنار پوست خود بپوشید.

طلسم طلا

طلسم رفع ترس : روزانه این حرز را بپوشید تا زمانی که روی چاکرای قلب شما سنگینی کند. هنگامی که این احساس سنگینی رخ می دهد، باید از پوشیدن حرز خودداری کنید.

استخوان های متقاطع در جذب انرژی منفی به حداکثر خود رسیده اند، مانند اسفنجی که می تواند آب زیادی جذب کند و بس. از آنجایی که انرژی منفی اضافی که به شما ارسال می شود نمی تواند وارد استخوان ها شود، چاره ای جز چسبیدن به هاله شما نخواهد داشت.

طلسم رفع ترس : پس از برداشتن حرز قدیمی، باید آن را دور انداخت. امن ترین روش انجام این کار از طریق تشریفات است. دور انداختن حرز قدیمی با استفاده از چیدمان اصلی محراب، موارد زیر را با خود بیاورید: حرز قدیمی خود، باقیمانده شمع سفیدی که هنگام ساخت حرز استفاده کردید، یک ورق کاغذ سفید.

شمع های محراب را روشن کنید. 2. بخور خود را روشن کنید (هاله افسون توصیه می شود). 3. شمع سفید خود را روشن کنید. 4. کاغذ سفید را با آب مقدس بپاشید.

طلسم رفع ترس : تعویذ قدیمی استخوان های متقاطع را روی کاغذ قرار دهید و The Evil Eye / 97 را شروع کنید تا حرز را در کاغذ تا کنید. شمع سفید خود را بردارید و بگذارید موم روی کاغذ چکه کند تا کاملاً با موم سفید مهر و موم شود همانطور که شما تأیید می کنید: استخوان های متقاطع که به خوبی به من خدمت کرده اید، انرژی منفی در درون شما متورم می شود.

اکنون وقت آن است، من به شما استراحت می دهم، زیرا شما اکنون تمام تلاش خود را کرده اید. هنگامی که کاغذ کاملاً با موم پوشانده می شود، تعویذ را می توان در زباله ها دور انداخت. با حمام دنبال کنید. برای کنترل دیگری یک ریشه جان فاتح بالا را بردارید و آن را با روغن جان فاتح بمالید.

طلسم رفع ترس : روی یک تکه کاغذ قهوه ای، نام شخصی را که می خواهید کنترل/تسخیر کنید بنویسید و کاغذ را در Controlling Oil خیس کنید. وقتی کاغذ خشک شد آن را دور ریشه High John the Conqueror بپیچید و با نخ بنفش گره بزنید.:: بازدید از این مطلب : 123
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 31 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

باید از موارد زیر استفاده کنید: یک قلب کوچک ساخته شده از موم قرمز حاوی مو یا موارد دیگر از طرف خانم و مرد مورد علاقه او. پودر نقاشی عشق؛ یک تکه ریشه زنبق؛ رنگ آمیزی یک قاشق چایخوری گل شور همانطور که قبلا گفته شد.

طلسم خرگوش

طلسم مجرب : ساخت کیسه گریس گریس از طریق تشریفات انجام می شود. همه اقلام باید در محراب شما به محض قرار دادن آنها در کیسه تقدیس شوند. هنگامی که کیسه کامل شد با روغن چرب می شود. از آنجایی که این کیف برای عشق ساخته شده است.

می توانید از روغن عشق یا روغن جاذبه یا مخلوطی از هر دو روغن استفاده کنید. حالا که کیف گریس این خانم تکمیل شده، به او داده می شود تا بپوشد. زنان کیف گریس گریس را به سمت داخل سوتین یا داخل لباس یا بلوز خود نزدیک زیر بغل چپ می‌پوشند.

طلسم مجرب : مردان معمولاً کیف گریس گریس را به دور گردن خود می‌بندند یا داخل لباس زیر خود سنجاق می‌کنند. گاهی اوقات مردان فقط کیف گریس گریس را در جیب خود حمل می کنند، به طوری که هر بار که در جیب خود می گیرند، کیف با پوست آنها تماس پیدا می کند.

همچنین به زن یک بطری از همان روغنی که در ساخت کیسه گریس استفاده شده بود داده می شود تا هفته ای یک بار روی کیسه او بپاشند. کیسه گریس گریس، مانند هر طلسم یا طلسم دیگری، به عنوان یک تکیه گاه روحی-روانی عمل می کند.

طلسم مجرب : دلالت بر ایمان دارد. این به تقویت ایمان به خود کمک می کند که از طریق کیسه گریسگریس این یا آن را دریافت خواهید کرد. برای اینکه ایمان خود را نسبت به اثربخشی کیسه گریس گریس تقویت کنید.

باید درک کاملی از نماد هر وسیله ای که در کیسه گریس گریس خود قرار می دهید وجود داشته باشد. این مهم است زیرا اقلام مورد استفاده به عنوان یک کمک روانشناختی برای تقویت پیوند بین میل و ذهن فردی عمل می کند که انرژی او در ساخت کیسه گریس استفاده می شود.

طلسم مجرب : زیرا همه خواسته ها به سرعت محقق نمی شوند. برخی از آنها به احتمال زیاد به زمان نیاز دارند تا تحقق پیدا کنند، زیرا قبل از اینکه میل به واقعیت تبدیل شود باید شرایط خاصی ایجاد شود.

طلسم محبت

طلسم فوری : محافظت وتیورت، برگ بولدو، ریشه ترنجبین، گاری از دروغ شیطانی، سر مار، جوانه گلیاد (مرمیمی)، ریشه سنگ، برگ ریحان، برگ بو، آسافاتیدا، دانه به، ریشه دست خوش شانس، علف پنج انگشتی، نی خون اژدها، خون ریشه.

گوگرد، کندر، ریشه جان فاتح، پوست مقدس، مخمر سنت جان، ریشه زنجبیل آفریقایی، کوهوش سیاه، تاک انگور، سرخس، ریشه مار زنگی، گیاه صلح، ریشه گرگ، دانه زیره سیاه. لعنت بر ریشه بالمونی، زغال اخته، مرد بی رحم جنگل، فلفل گینه.

طلسم فوری : علف گره، دانه خردل سیاه، برگ درخت فلفل، ریشه خشخاش، دانه خشخاش، علف زغال اخته، سنبل الطیب، افسنطین، ریشه کاسنی، بذر کتان، ، قاچ، پوست چینکونا قرمز، ریشه کلم اسکنک، ریشه yohimbee Charms/19، فلفل دلمه ای.

علف روانی و پنج انگشتی، دانه انیسون، بوته سوزان، دانه کرفس معنوی، بادرنجبویه، گوتو کولا، ماگ DEVELOPMENT، اقاقیا، مرزنجوش، جعفری، دارچین، نعناع، ​​آویشن، مریم گلی، رزماری، کندر، برگ بته، علف هرز، گل همیشه بهار، گیاه چشمی.

طلسم فوری : با مطالعه لیست گیاهان و تداعی های پنهانی آنها متوجه خواهید شد که برخی از گیاهان بیش از یک پیوند دارند. من اشاره کردم که می توان از سنگ برای قرار دادن در کیسه گریس گریس استفاده کرد. سال‌هاست که سنگ‌ها دارای تداعی‌های نجومی و ویژگی‌های غیبی جاذبه بوده‌اند.

مانند گیاهان دارویی، برخی از مقامات ممکن است متفاوت باشند. من فقط می‌توانم اطلاعاتی را که 1 نفر یاد گرفته‌اند به شما بدهم.* برخی افراد اصلاً از سنگ‌ها استفاده نمی‌کنند و برخی متوجه می‌شوند که استفاده از سنگ به افزایش کارایی کیسه گریس گریس کمک می‌کند.

طلسم فوری : هنگامی که 1 شروع به یادگیری شیوه های جادویی در جنوب لوئیزیانا کرد، به 1 همیشه گفته می شد: "از هر چیزی که برای شما مفید است در مراسم خود استفاده کنید". در بررسی تداعی های نجومی سنگ ها، ماه و نشانه های طلوع را نیز در نظر بگیرید.

هنگام انتخاب سنگ ها، آنها را به دلیل ویژگی های غیبی خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، تولد شما 12 مارس 1952 است. شما به دنبال سنگی هستید که قدرت غیبت شما را تقویت کند.

طلسم فوری : در خواندن لیست سنگ های ما می بینیم که یشم دارای خواص غیبی است که گفته می شود قدرت غیبت فرد را افزایش می دهد. همچنین می بینیم که جید یک سنگ قدرتمند برای متولدین نشانه های باکره، ترازو و دلو است.

طلسم سریع

طلسم سریع : توپاز برای اهداف پیشگویی برای یافتن آب و گنج استفاده شده است. این سنگ برای کسانی که دارای علائم برج حمل، برج جوزا، عقرب و قوس هستند بسیار قوی است. فیروزه ارتباط نجومی با فیروزه برج ثور، ترازو و قوس است.

اعتقاد بر این است که عشق و شجاعت را به ارمغان می آورد. گفته می شود که محافظی در برابر خشونت در فکر و عمل است. فیروزه برای کاهش تنش های جسمی و روحی نیز مفید است. این سنگ زمانی بهترین است که توسط نشانه های ثور، ترازو و قوس استفاده شود.

طلسم سریع : زیرکون ثور و دلو با زیرکون مرتبط هستند، سنگی که شهرت و ثروت را به خود جلب می‌کند و سنگ آرزو محسوب می‌شود. همچنین محافظی در برابر حوادث یا بلایای طبیعی است. این سنگ برای برج ثور و دلو قوی ترین است.

در اینجا چیزهای دیگری وجود دارد که می توان از آنها در ساخت کیسه گریسگریس استفاده کرد: 1. لودستون - اگر می توانید سنگ های بزرگ را بخرید، همیشه می توانید آنها را با چکش به قطعات کوچکتر تقسیم کنید. به این ترتیب پول بیشتری دریافت می کنید.

طلسم سریع : لودستون ها معمولاً به صورت جفت برای جذب نیروهای مثبت و یکی برای دفع نیروهای منفی استفاده می شوند. 24 / طلسم، طلسم، فرمول 2. شبدر چهار برگ - برای شانس.

3. پای خرگوش کوچک. 4. صلیب های کوچک یا صلیب - برای نماد ایمان. 5. سکه - در کیف شما که برای جذب ثروت طراحی شده است. 6. قدرت - برای عشق، پول، شانس قمار، باز کردن و غیره. 8. طلسم - که روی پوست ساخته شده است.

طلسم سریع : برخی دوست دارند مدال های قدیس حامی خود را در کیف خود اضافه کنند تا نماد ایمانشان باشد که این قدیس به آنها کمک می کند تا خواسته های خود را که کیف برای آن ساخته شده است، بدست آورند.

تکه های پارچه یا پرهای رنگی برای وارد کردن نمادهای رنگی برای تقویت تأثیرات ارتعاشی مورد نظر کیسه گریس گریس (برای معانی ارتعاشی آنها به فهرست رنگ ها مراجعه کنید).

طلسم سریع : فراموش نکنید که وسایل شخصی مانند مو، ناخن، عکس و غیره از شخصی که کیف برای او ساخته شده است اضافه کنید، زیرا این چیزی است که انرژی موجود در کیف را به فرد مرتبط می کند. من به کیسه گریس گریس برای مسح روغن اشاره کرده ام.

طلسم فوری

طلسم محبت : برای خانه ای که شما را نگه می دارد محافظت قوی خواهید بود. و بنابراین هیچ آسیبی نمی تواند به دیوارها نفوذ کند، انرژی شما نفوذ می کند. سه، پنج، هفت یا نه بار در حالی که انرژی محافظتی را در کیسه گریس گریس می خواهید بخوانید.

بگذارید کیسه در مثلث شمع‌های روشن باقی بماند، همانطور که کارهای زیر را انجام می‌دهید: 7. مقداری بخور دیگر از دایره حفاظتی را در سانسور خود قرار دهید و تمام دیوارهایی را که مرزهای بیرونی خانه یا آپارتمان شما را مشخص می‌کنند در حین شعار دادن ببزنید: این دیوارها ممکن است هاله خاص خود را داشته باشند، اما این بخور به تنظیم لحن کمک می کند.

طلسم محبت : سپر قدرتمندی برای محافظت از شما خواهید بود که از رسیدن آسیب به شما جلوگیری می کند. انرژی شما برای از بین بردن دید شما، دزدان، قاتل ها و صدمه زدن به شما کار می کند. امن و رهایی از سرنشینان خود، از آسیب های خارجی در جهان.

اگر فردی هستید که در یک خانه شخصی زندگی می‌کنید، باید دیوارهای بیرون از خانه را در حین استفاده از آواز خود باد بزنید. بدیهی است که یک آپارتمان نشین ممکن است نتواند این کار را انجام دهد.

طلسم محبت : بنابراین، فقط می توانید اطراف درب ورودی خانه خود را معطر کنید. 8. به محراب خود بازگردید و به تقدیس کیسه گریسگریس خود ادامه دهید. همانطور که می گویید.

دو طرف کیسه گریس گریس خود را بپاشید: Charms/29 با آب این طلسم را تقدیم می کنم و هاله ای محافظ به دیوارهای خانه ای که در آن نگهداری می شود، می بخشم.

طلسم محبت : هر دو طرف کیسه را با خاک (نمک) بپاشید و تأیید کنید: با زمین طلسمی را تقدیم می کنم که هاله ای محافظ به دیوارهای خانه ای که در آن نگهداری می شود می بخشد.

دو طرف کیسه گریس گریس را از میان شعله های هر دو شمع سفید و شمع سیاه عبور دهید که تأیید می کند: با آتش این جذابیت را تقدیس کنید که هاله ای محافظ به دیوارهای خانه ای که در آن نگهداری می شود می بخشد.

طلسم محبت : دو طرف کیسه را از میان دود بخور رد کنید و تأیید کنید: با هوا این طلسم را تقدیم می کنم که هاله ای محافظ به دیوارهای خانه ای که در آن نگهداری می شود می بخشد. 9. شمع های خود را به ترتیب معکوس روشن کنید.

طلسم مجرب

طلسم خرگوش : همانطور که این شمع می سوزد، این عشق تقویت می شود. همانطور که عشق داده می شود، باز خواهد گشت. 3. شمع سبز را روشن کنید و تأیید کنید: تأثیر زهره در اینجا نمادین است.

این شمع می سوزد و قدرت بیشتری می دهد، جریان ثابتی از انرژی برای کمک به انرژی بخشیدن مداوم به این گریس گریس برای صاحبش. 4. در حالی که شعار می دهید، کیسه گریس گریس را پر کنید: Lodestones، ریشه زنبق، گل شور و پودر عشق، جذب عشق در این ساعت، که می دانم شما می توانید انجام دهید.

طلسم خرگوش : استون به نام بریل، اسطوخودوس، و وین نیز در این کار من کمک می کند، عشق را افزایش می دهد که حقیقت دارد. این شعار را تا پر شدن کیسه ادامه دهید و روی آن را بدوزید یا ببندید تا محتویات آن بیرون نریزد.

5. کیسه گریس گریس را با روغن عشق آغشته کنید و کیسه را در مرکز مثلث قرار دهید. کف هر دو دست را روی کیسه قرار دهید، همانطور که زیر را می خوانید: طلسم / 41 طلسم عشق، ساخته من، با انرژی. به ارمغان آوردن آنچه که خوب است، به ارمغان آوردن عشق همانطور که باید.

طلسم خرگوش : هر روز این طلسم پوشیده می شود قدرت عشق آن احساس می شود، گرم است. قدرت هر روز بر قدرتش افزوده می شود و عشق را به راه صاحبش می آورد. به خواندن سه، پنج، هفت یا نه بار ادامه دهید تا زمانی که احساس کنید کیسه گریس گریس با انرژی کافی آغشته شده است.

6. اکنون تقدیس کیسه گریس گریس فرا می رسد. دو طرف کیسه گریس گریس را با آب مقدس بپاشید، با استفاده از موارد زیر: با آب این طلسم را تقدیم می کنم، ابزاری که عشق را به وجود می آورد.

طلسم خرگوش : دو طرف کیسه گریس گریس را با خاک بپاشید و بگویید: با زمین این طلسم را تقدیم می کنم، ابزاری برای آوردن عشق به پوشنده اش. دو طرف کیسه گریس گریس را از میان شعله های شمع سفید.:: بازدید از این مطلب : 125
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 29 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

کلاه شاخدار کشیش در کنار محراب گذاشته شده است. برای هر عضو یک شمع مخروطی کوتاه روی محراب قرار دارد. زنگ سه بار نواخته می شود. کشیش در وسط دایره می نشیند یا زانو می زند.

طلسم جدید

طلسم جدید : عضو پیمان می گوید: "خوشا به حال خدایان که چرخ نیرومند را می چرخانند." پوشش دهنده می گوید: «به یول خوش آمدید، سه بار خوش آمدید. نقطه عطف زمستان در راه است.» پوشش دهنده می گوید: "اینجا پایان سال شمسی است."

پوشش دهنده می گوید: "اما اینجا نیز شروعی جدید است." کشیش می گوید: «برادران، خواهران، دوستان. بیایید عشق خود را با فرستادن قدرت و نیروی خود به سوی کسی که خدای خورشید است نشان دهیم.

طلسم جدید : در این تغییر جزر و مد سال، بیایید انرژی های خود را به او بپیوندیم، تا او دوباره متولد شود تا یک بار دیگر به جایگاه واقعی خود صعود کند.» پوشاننده ها و کاهن دست به دست هم می دهند و در جهت عقربه های ساعت در اطراف دایره حرکت می کنند، در حالی که شعار زیر را می خوانند: «بچرخ، بچرخان، چرخ را بچرخان. گرد و گرد؛ اطراف آن می رود.

شعله ای که مرد، اکنون شفا می یابد. گرد و گرد؛ اطراف آن می رود. بازگشت، بازگشت، بازگشت به زندگی. گرد و گرد؛ اطراف آن می رود. خوش آمدید نور خورشید؛ نزاع خداحافظی گرد و گرد؛ اطراف آن می رود. پروردگار خورشید می میرد.

طلسم جدید : پروردگار خورشید زندگی می کند گرد و گرد؛ اطراف آن می رود. مرگ دست ها را باز می کند و زندگی تازه می بخشد. گرد و گرد؛ اطراف آن می رود. بچرخانید، بچرخانید، چرخ را بچرخانید. گرد و گرد؛ اطراف آن می رود. شعله ای که مرد، اکنون شفا می یابد.

گرد و گرد؛ دور آن می چرخد.» ممکن است تا زمانی که بخواهید طلسم فروش این کار ادامه پیدا کند. در حین چرخیدن، کاهن می‌گوید: «بیایید آتش تازه‌ای برافروزیم تا خداوندمان را در راه او روشن کنیم.» پوششی می گوید: "آتش برای قدرت!" دیگری می گوید: "آتش برای زندگی!" دیگری می گوید: "آتش برای عشق!" همانطور که از محراب عبور می کنند.

طلسم جدید : ابتدا کاهن و سپس هر یک از اعضای عهد، هر طلسم جدید کدام یک شمع مخروطی برمی دارند و با استفاده از شمع محراب آن را روشن می کنند. دور دایره را ادامه می دهند و به محض اینکه هر کدام به دیگ رسیدند، شمع مخروطی را داخل دیگ می اندازند تا آتش روشن شود و به آن اضافه شود. هنگامی که تمام مخروطی ها در دیگ انداخته شد، چرخش متوقف می شود و کشیش در محراب قرار می گیرد.

طلسم عشق

طلسم عشق : همیشه برای خوشبختی و رفاه [نام عروس] تلاش خواهم طلسم عشق کرد. من از زندگی او قبل از زندگی خود دفاع خواهم کرد. اگر در تمام آنچه اعلام می‌کنم صادق نباشم، باد در قلبم فرو برود. همه اینها را به نام خدایان سوگند می دهم.

باشد که آنها به من قدرت بدهند تا به عهد خود وفا کنم. بنابراین Mote It Be.» کشیش اتام خود را پایین می‌آورد و کاهن حلقه‌ها را از محراب می‌گیرد و هر دو را با آب نمک می‌پاشد و آن‌ها را با توریبل می‌مود.

طلسم عشق : سپس حلقه عروس را به داماد و حلقه داماد را به طلسم مهره عروس می دهد. زن و مرد آنها را در دست راست خود می گیرند و گرز پریاپیک را با دست چپ خود می گیرند.

کشیش می‌گوید: همانطور که علف‌های مزارع و درختان جنگل تحت فشار طوفان با هم خم می‌شوند، هنگام وزش باد شدید باید هر دو خم شوید. اما بدانید که به همان سرعتی که طوفان می آید، به همان اندازه ممکن است ترک کند.

طلسم عشق : با این حال هر دوی شما با قدرت یکدیگر خواهید طلسم مار ایستاد. همانطور که عشق می دهید؛ بنابراین شما قدرت دریافت خواهید کرد. شما با هم یکی هستید؛ جدا تو مثل هیچی کشیش سپس می گوید: بدانید که هیچ دو نفر نمی توانند دقیقاً شبیه هم باشند.

دیگر هیچ دو نفر نمی توانند با هم هماهنگ شوند، از هر نظر عالی. زمان هایی وجود خواهد داشت که دادن و دوست داشتن سخت به نظر می رسد. اما پس بازتاب خود را مانند یک استخر جنگلی ببینید: وقتی تصویری که می بینید غمگین و خشمگین به نظر می رسد.

طلسم عشق : زمان آن است که لبخند بزنید و عشق بورزید (زیرا این آتش نیست که آتش را خاموش می کند). در عوض، تصویر در استخر لبخند و عشق خواهد زد. پس خشم خود را به عشق و اشک را به شادی تغییر دهید. اعتراف به اشتباه نقطه ضعفی نیست، بیشتر نقطه قوت و نشانه یادگیری است.

طلسم فروش

طلسم فروش : این مراسم ممکن است در هر زمان، در هر مراسم یا حتی به تنهایی انجام شود. مانند هر مراسم دیگری، ابتدا برپایی معبد است، سپس آیین، سپس کیک و آله و پاکسازی معبد. مراسم تولد گام به گام کشیش و کاهن بوسه می زنند.

یکی از اعضای پیمان می گوید: «به تعداد ما اضافه شده است. اجازه دهید از او استقبال کنیم.» والدین تازه وارد، خود را در مقابل کشیش و کاهن، در طرف دیگر محراب قرار می دهند و نوزاد را در آغوش می گیرند.

طلسم فروش : کشیش می پرسد: اسم بچه چیست؟ سپس والدین کودک نامی را ارائه می دهند که با آن کودک باید در حلقه شناخته شود تا زمانی که کودک می تواند در صورت تمایل، در سنین بالاتر تصمیم بگیرد نام جدیدی برای خود انتخاب کند.

کشیش سپس بیان می کند: "ما به شما خوش آمد می گوییم، [نام]." کشیش می گوید: "خوش آمدید، و بسیار برای شما محبت دارم." کشیش و کشیش سپس سه بار والدین کودک را در جهت عقربه های ساعت به دور دایره هدایت می کنند.

طلسم فروش : سپس والدین کودک را بالای محراب نگه می دارند، گویی که او را «تقدیم» می کنند. سپس والدین می گویند: «ما اینجا میوه عشق خود را به خدایان تقدیم می کنیم. باشد که مواظب او باشند تا او رشد کند.»

سپس کشیش نوک انگشتان خود را در آب نمک فرو می‌کند، سپس آنها را به آرامی روی صورت کودک پاک می‌کند. سپس مادر نوزاد را از میان دود بخور عبور می دهد تا نوزاد را بخور دهد.

طلسم فروش : کشیش سپس می‌گوید: «خداوند و بانو همیشه به شما لبخند بزنند.» کشیش می‌گوید: «ایشان از شما محافظت کنند و شما را در این زندگی راهنمایی کنند.» کاهن می‌گوید: «امیدوارم آنها به شما کمک کنند آنچه درست است را انتخاب کنید و از آنچه نادرست است دوری کنید.»

طلسم مهره

طلسم مهره : در طول ماه در حال افزایش، جادوی سازنده انجام می شود. جادوی سازنده جادویی است که شامل آداب و جادوهای مبتنی بر عشق، محافظت، باروری، موفقیت و سلامتی است.

پس طبیعتاً در ماه رو به زوال، جادوی مخرب مانند جادو بر اساس حذف، جدایی و نابودی یا ریختن طلسم های الزام آور انجام می شود. درباره عشق جادو این جادو برای جست و جوی همیشگی روح در نظر گرفته شده است، و برای پیدا کردن کسی که با او رابطه داشته باشد در نظر گرفته نشده است.

طلسم مهره : وقتی صحبت از شعبده بازی به میان می آید، شاید یکی از دسته های شعبده بازی که بیشترین علاقه را ایجاد می کند، شعبده بازی عشق باشد. علاقه زیادی به معجون های عاشقانه و عاشقانه های عاشقانه وجود دارد، اگرچه بیشتر این علاقه ریشه در داستان دارد.

با این حال، برخی از طلسم‌های جادوی عشق وجود دارند که واقعاً کار می‌کنند، مانند جادویی که شامل «poppets» می‌شود. از پاپت ها برای نشان دادن عشاق مورد نظر استفاده می شود و تصور این است که هر کاری که با پاپت ها انجام می شود برای عاشقان نیز انجام می شود.

طلسم مهره : پاپت عروسکی است که به طور خاص از پارچه ساخته شده است، حتی اگر یک شکل خشن باشد. هنگام بریدن پارچه و آماده کردن پاپت، مهم است که به شخصی که عروسک آماده می‌شود توجه داشته باشید.

ممکن است عروسک به دلخواه با دقت ساخته شود - گلدوزی، منجوق دوزی و ویژگی های صورت و غیره همگی قابل قبول هستند. پاپت را از دو تکه پارچه درست کنید و روی آن را باز بگذارید تا با گیاهان پر شود.

طلسم مهره : پاپپت‌ها باید با ورواین، گیلاس، تب، بومادران، درمنه، سنبل الطیب، غنچه‌های رز، زگیل مادر، دامیانا یا سنجد پر شوند، زیرا همگی گیاهانی هستند که توسط زهره اداره می‌شوند. پس از پر شدن، ممکن است رویه آن دوخته شود تا مهر و موم شود.

دو پاپت را به این ترتیب آماده کنید، یکی نر و دیگری ماده. آماده سازی همه در داخل سیرس مقدس انجام می شود، و ممکن است توسط یک جادوگر انفرادی یا همه اعضای پیمان انجام شود.

طلسم مهره : از آنجایی که این یک همسر ایده آل است که به دنبال آن است، شکل دوم باید با تمام ویژگی های مورد نظر در آنها ساخته شود. Poppet بی نام است اما می تواند تمام خواسته ها و ویژگی های فیزیکی را نشان دهد.

طلسم مار

طلسم مار : IV در دوران اوج، تجربه ای از بی زمانی یا انحلال کامل نفس و همچنین احساس «جذب شدن» توسط شریک جنسی ممکن است تجربه شود. عمل آمیزش جنسی طبیعی ترین روش برای تولید نیروی مورد نیاز برای انجام جادوی مؤثر است.

کل فرآیند جفت گیری از روند شروع به آرامی و ایجاد تدریجی و افزایش ریتم تا انفجار نهایی آب و هوایی پیروی می کند. این عمل ممکن است در داخل دایره توسط یک زن و شوهر یا توسط کل عهد و یا حتی توسط یک جادوگر انفرادی انجام شود.

طلسم مار : طبق معمول با یک دوره مراقبه شروع کنید تا روی آنچه می خواهید به دست آورید تمرکز کنید. در زوج ها موقعیت بگیرید و رو به روی هم زانو بزنید. همه چشمان خود را می بندند و به آرامی بدن همسر خود را با دست های سبک نوازش می کنند و به آرامی او را نوازش می کنند.

هدف دستیابی به برانگیختگی جنسی است و بنابراین این امر ممکن است تا زمانی که لازم باشد انجام شود و نباید عجله کرد. هنگامی که برانگیختگی به اوج خود رسید، مرد باید پای ضربدری بنشیند، زن رو به روی او و بالای سر او بنشیند و آلت مرد داخل واژن زن باشد.:: بازدید از این مطلب : 128
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 28 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

برخی از نمونه ها عبارتند از مرگ یک فرمانروای قدیمی و تاج گذاری بر جدید، یا مرگ حیات-زندگی جدید، یا حتی چرخاندن چرخ سال. اجرا در قالب نمایش، رقص یا حتی به صورت میم اجرا می شود.

این رقص و درهم تنیدگی تا زمانی ادامه می یابد که همه روبان ها بسته شود و نماد پیوند زن و مرد - یعنی به هم پیوستن همه چیز باشد. خواندن یا آواز خواندن در حین رقص مناسب است و ممکن است آهنگ های مناسب در کتاب های باغبان یافت شود.

طلسم سیاهی

طلسم سیاهی : در اینجا نسخه ای از شعر رودیارد کیپلینگ، اثر جرالد گاردنر است: اوه، به کشیشان هنر ما نگویید زیرا آنها آن را گناه می نامند. اما ما تمام شب را در جنگل خواهیم بود. تابستانی که در آن جا خوش می کنیم.

اکنون خورشید از جنوب با بلوط و خاکستر و خار طلوع کرده است.» کشیش و کاهن به جایگاه خود در محراب باز می گردند. کشیش سرش را خم می کند و سینه هایش را با دستانش روی هم می زند. سپس کشیش تاج را از محراب می گیرد و آن را بالای سر کاهن می گیرد.

طلسم سیاهی : می فرماید: «پروردگار ما با آن بانو در کنار خود، ما را از ظلمت به سوی نور رساند. این یک سفر طولانی بود که چندان آسان نبود. با این حال، خدایان قدرت نشان دادند و از طریق آنها، همه ما رشد و شکوفایی کردیم.

حالا هر دو ادامه بدهند اکنون بانو، با پروردگارش در کنارش، در مسیر حرکت کند و نور را بگستراند و تاریکی را بیرون کند.» کاهن در حالی که پاهایش به سمت بالا و دست هایش به سمت آسمان دراز شده است می ایستد.

طلسم سیاهی : سپس کشیش تاج را روی سر کاهن می‌اندازد. هنگامی که او تاج گذاری می کند، یکی از اعضای پیمان آتش را در دیگ روشن می کند. عضو پیمان می گوید: «اکنون بانوی ما در میان ماست. خانم صحبت کن که ما فرزندان تو هستیم.» سپس کاهن بازوهای خود را به زمین می‌اندازد و آن‌ها را به‌طور گسترده روی اعضای عهد باز می‌کند.

او می‌گوید: «من او هستم که چرخ را می‌چرخانم، زندگی تازه‌ای را به جهان می‌آورم و به کسانی که در مسیر می‌گذرند اشاره می‌کنم. در خنکای نسیم آه هایم را می شنوی. دلم در تند باد است. وقتی تشنه ای، بگذار اشک های من مثل باران ملایم بر تو ببارد.

طلسم سیاهی : وقتی خسته شدی درنگ کن تا روی زمینی که سینه من است آرام بگیری. به تو گرما و آسایش می دهم و در ازای آن چیزی نمی خواهم مگر اینکه همه چیز را مانند خود دوست داری.

بدانید که عشق جرقه زندگی است. همیشه آنجاست؛ همیشه با تو اگر ببینی با این حال، شما به دنبال دور نیستید، زیرا عشق جرقه درونی است. نوری که بدون سوسو می سوزد. کهربا در درون می درخشد.

طلسم سیاهی : عشق آغاز و پایان همه چیز است... و من عشق هستم. کشیش و کشیش می بوسند. هر یک از اعضای عهد باید یک به یک در اطراف دایره حرکت کنند تا کاهن را ببوسند و همچنین در قربانگاه هدایایی بگذارند.

هنگامی که همه اعضا به موقعیت خود بازگشتند، کشیش و کاهن دست به دست هم داده و به رقص در اطراف دایره به صورت مجرد یا زوج ادامه می دهند. وقتی اعضا به دیگ آتش نزدیک می شوند، باید از روی آن بپرند.

طلسم سیاهی : بعد از چند بار متوقف می شوند. زنگ سه بار نواخته می شود. پس از آن، پاکسازی معبد انجام می شود و زمانی برای سرگرمی، سرگرمی یا بازی به دلخواه وجود دارد و در صورت تمایل ممکن است در اطراف محراب نیز انجام شود. شب با ضیافت به پایان می رسد.

کشیش در مقابل او زانو زده و پاهای او را می بوسد. سپس کشیش تاج را می گیرد، سپس می ایستد تا آن را روی سر کاهن بگذارد. کشیش سپس در جهت عقربه های ساعت دور دایره سه بار می رقصد.

طلسم خر

طلسم خر : همانطور که کشیش در مدار دوم از روی دیگ عبور می کند، محتویات دیگ توسط یک عضو کوون روشن می شود. اکنون، هنگامی که کشیش در مدار سوم خود در اطراف دایره به دیگ در حال سوختن می آید، باید از روی دیگ بپرد.

کشیش جلوی کشیش می ایستد. کشیش از یک شمع محراب برای روشن کردن شمع های روی دایره دور سر کاهن استفاده می کند. کشیش اکنون دست‌هایش را کاملا باز می‌کند و در حالی که پاهایش را باز کرده و دست‌هایش را به سمت آسمان بلند کرده است، قرار می‌گیرد.

طلسم خر : کشیش سپس می گوید: "سلام، بانوی نور ما!" سپس همه اعضای پیمان می گویند: "سلام، بانوی نور ما!" سپس عضو پیمان می‌گوید: «خوش آمدی، سه بار خوش آمدی، الهه سه‌گانه زندگی». پوشش می گوید: "مادر خورشید، ما به تو خوش آمد می گوییم."

روپوش دیگر می‌گوید: ایزد بانوی آتش، ما تو را به داخل دعوت می‌کنیم. کشیش و کشیش اکنون به سمت دیگ حرکت می کنند. عضو عهد بزم را به کشیش می دهد. کاهن بند را به کشیش می دهد و او را می بوسد.

طلسم خر : کشیش در جهت عقربه‌های ساعت به دور دایره می‌چرخد و تمام چیزهایی را که لازم نیست پاک می‌کند. هنگامی که کشیش به شمال باز می گردد، زیورآلات را به کاهن پس می دهد و او را می بوسد. کاهن پس از آن بوسیده را به عضو عهد می دهد و او را می بوسد.

روکش دور دایره را جارو می کند و این کار با همه اعضای عهد تکرار می شود. هنگامی که همه نوبت به جارو کردن رسیدند، کشیش و کاهن دوباره موقعیت خود را در محراب به عهده گرفتند. زنگ سه بار نواخته می شود.

طلسم خر : اکنون مراسم کیک و آل، پاکسازی معبد و هر گونه سرگرمی، بازی یا سرگرمی به دلخواه دنبال می شود. شب با ضیافت به پایان می رسد. آیین Lughnasadh محراب و دایره با گل های تابستانی تزئین شده است. پارچه محراب و شمع های محراب باید زرد رنگ باشند.

مراسم برپایی معبد انجام می شود و به دنبال آن مراسم مناسب ماه نو یا ماه کامل انجام می شود. زنگ سه بار توسط عضوی که به عنوان احضار تعیین شده است نواخته می شود. احضارکننده می گوید: «عجله کن! عجله! زمانی برای انتظار نیست!

طلسم خر : ما به سبت رفتیم، پس دیر نکنید!» سپس کشیش یا کاهن می گوید: "به سبت!" همه اعضا می گویند: "به سبت!" کشیش و کاهن با حرکتی در جهت عقربه‌های ساعت، رقص یا پیاده‌روی را به دور دایره هدایت می‌کنند.

همه ممکن است به تعداد دلخواه حلقه بزنند. کشیش یا کاهن شروع به خواندن سرود برای خدایان می کند و سپس همه اعضا به آن ملحق می شوند. همه آنها در نهایت از رقصیدن یا راه رفتن و آواز خواندن منصرف می شوند.

طلسم خر : عضو پیمان می گوید: «قدرت زندگی و مرگ در اختیار خدایان است.» یکی دیگر از اعضای پیمان می‌گوید: «قدرت قدرتمندان بزرگ است.» پوشش دهنده می گوید: "خدا پیر و جوان است." پوشش دهنده می گوید: «و قدرت از آن اوست».

پس از این، اجرای هر موتیف فصلی ترجیح داده می‌شود، مانند مرگ و تولد دوباره یکی از خدایان، یا نازک شدن گیاهان برای برداشت محصول بهتر، یا کشتن خدایان مسن‌تر توسط خدایان جوان‌تر. سپس زنگ هفت بار نواخته می شود.

طلسم خر : عضو عهد می‌گوید: «در بحبوحه حکومت بانوی ما، برادر/عاشق/شوهر او را به یاد می‌آوریم. قدرت او از طریق اتحادش با الهه بزرگ است. و از طریق مرگ و تولد دوباره او، به عنوان پسر کوچکتر، محصول تضمین می شود و قدرت منتقل می شود.

آیین های سابات جزئی مراسم اعتدال بهاری تزیین محراب با گل های بهاری وحشی چه روی آن و چه در کنار آن کاملاً مناسب است. در صورت تمایل، اعضای کوون حتی ممکن است موهای خود را با گل های بهاری تزئین کنند.

طلسم قدیمی

طلسم قدیمی : گرز پریاپیک را با کاسه ای پر از خاک و هر نوع دانه بزرگ روی محراب قرار دهید. یک ورق پوست را روی محراب یا زیر محراب و همچنین یک ابزار نوشتن یا خودکار قرار دهید. پارچه محراب و شمع های محراب باید به رنگ سبز روشن باشد.

نصب معبد را انجام دهید. سه بار زنگ را بزن کشیش اکنون می‌گوید: «در این دایره پربرکت باد.» کشیش سپس می‌گوید: «در این مراسم بهار با ما آشنا شوید.» همه اعضای عهد می گویند: "ملاقات مبارک." کشیش سپس می گوید: «برادران و خواهران، سخنان مرا بشنوید. بیدار باش و به بهار سلام کن. خداوند! خانم! ما را بشنو، زیرا ما اینجا هستیم.

طلسم قدیمی : ما اینجا هستیم تا با شما و برای شما جشن بگیریم.» کشیش می گوید: "خوش آمدی، خوش آمدی بهار زیبا! از زمان تولد استقبال کنید. از زمان کاشت بذر استقبال کنید. کشیش و کشیش همه اعضای عهد را به رقصیدن در جهت عقربه های ساعت در اطراف دایره هدایت می کنند.

در حالی که همه آن‌ها می‌رقصند، اعضای پیمان خم می‌شوند، گل‌های خود را روی طرح کلی دایره می‌ریزند، به همین ترتیب ادامه می‌دهند تا کل دایره تزئین شود. در صورت تمایل، همه می توانند در حالی که می رقصند آواز بخوانند. وقتی همه بایستند، زنگ سه بار نواخته می شود.

طلسم قدیمی : کشیش می‌گوید: «بهار زمان کاشت است. اکنون زمان آن فرا رسیده است که هر یک از ما چیزی را بکاریم که می‌خواهد به گل برسد.» سپس یکی از اعضای پیمان می گوید: «بهار برای امیدها و آرزوهاست. برای ایده های جدید؛ برای تعادل و الهام.»

کشیش یا کاهن پس از آن می‌گوید: «بیایید اکنون در مورد آنچه می‌خواهیم بیاوریم تأمل کنیم. بیایید امیدها و فرصت های خود را در نظر بگیریم و انرژی خود را به سمت یک یا چند چیز هدایت کنیم که در جاده زندگی شروع می کنیم.» همه اعضای عهد در یک موقعیت راحت به انتخاب خود می نشینند و مدیتیشن می کنند.

طلسم قدیمی : در طول مدیتیشن، لازم است بر روی "بذر" ایده ای که می خواهید "بکارید" تمرکز کنید، که ممکن است به فرصت تبدیل شود. ممکن است بذر کیفیتی باشد، مانند پشتکار یا صبر، یا ممکن است بذر فرصتی برای انجام کاری یا خلق چیزی باشد.

بذر برای رشد و شکوفه دادن نیاز به مراقبت، پرورش و توجه دارد. پس از گذشت زمان کافی، زنگ به صدا درآمده است. کشیش یا کاهن قلم و کاغذ پوست را می‌گیرد و روی آن می‌نویسد، شکل فشرده‌ای از "دانه" خود. پس از آن، پوسته به دور دایره می‌چرخند تا همه اعضای پیمان «دانه‌های» خود را اضافه کنند.

طلسم قدیمی : پس از بازگشت نزد کشیش یا کاهنی که برای اولین بار نوشتند، او گوشه پوسته را روی شعله شمع محراب روشن می کند و پوسته را طوری نگه می دارد که تمام پوسته خاکستر شود و خاکستر در کاسه ای با خاک بیفتد. دانه هنگامی که این کار انجام می شود، کشیش یا کاهن می گوید: «خداوندا و بانو، این دانه های ما را دریافت کنید. بگذار آنها در ذهن و قلب ما جوانه بزنند.

اعضای عهد هر دو دست خود را بلند می کنند و می گویند: «سلام پروردگارا! درود بر خدای خورشید! درود بر نور!» کشیش حرکت می کند تا کنار دیگ بایستد، کشیش در مرکز دایره باقی می ماند. همه اعضا دست به دست هم می دهند و در جهت عقربه های ساعت می رقصند.

طلسم زیر خاکی

طلسم زیرخاکی : کاهن هنگام عبور اعضاء آنها را با آب دیگ می پاشد. همه اعضا و کشیش و کشیش با هم می‌خوانند: «می‌آید ارباب گرین‌وود، گرین‌وود، می‌آید ارباب گرین‌وود، گرین‌وود، به خواستگاری بانو فیر.

در گرمای شورشان، شور، در گرمای شورشان، اشتیاق، در گرمای شورشان، شور، دانه دوباره برخواهد خاست. ارباب گرین‌وود می‌آید، گرین‌وود می‌آید ارباب گرین‌وود، گرین‌وود می‌آید ارباب گرین‌وود، گرین‌وود به خواستگاری بانوی فیر.

طلسم زیرخاکی : پس از خواندن آهنگ، باید زنگ هفت بار نواخته شود. کشیش شمع روشن را به محراب برمی گرداند و دوازده بار به آرامی در جهت عقربه های ساعت دور دایره می رقصد.

او در حین انجام این کار چنین می گوید و اعضای عهد پس از او تکرار می کنند: کشیش: "من او هستم که خداوند و نور هستم." همه: «تو اویی که خداوند و نور هستی». کشیش: "من کسی هستم که خورشید است." همه: "تو همانی که خورشید هستی." کشیش: "اجازه دهید عشق شما مانند درخشش من بدرخشد."

طلسم زیرخاکی : همه: "ما اجازه می دهیم که عشقمان مانند درخشش شما بدرخشد." کشیش: "بگذارید عشق شما مانند نور من در سراسر جهان گسترش یابد." همه: "ما اجازه دادیم که عشقمان مانند نور تو در سراسر جهان گسترش یابد." کشیش: "با خورشید باید باران را هم بشناسیم.

" همه: "همراه با خورشید باید باران را نیز بشناسیم." کشیش: "پس باید همراه با شادی درد را هم بشناسیم." همه: "پس همراه با شادی باید درد را نیز بشناسیم." کشیش: "من زندگی هستم و من امید هستم.

طلسم زیرخاکی : " همه: "شما زندگی هستید و شما امید هستید." کشیش: "من مرگ و زندگی دوباره هستم." همه: "تو مرگ و زندگی دوباره هستی." کشیش: "بدون من هیچ چیز نمی تواند وجود داشته باشد" همه: "بدون تو هیچ چیز نمی تواند وجود داشته باشد.

" کشیش: "با من، شما می توانید هر آنچه را که می خواهید داشته باشید." همه: "با تو، ما می توانیم هر آنچه را که می خواهیم داشته باشیم." کشیش: "من او هستم که خورشید است." همه: «تو همانی که خورشید هستی».

طلسم زیرخاکی : کشیش: «من او هستم که خداوند و نور است» همه: «تو اویی که خداوند و نور هستی». کشیش: «همانطور که من به تو نور و زندگی می دهم، شایسته است که به دیگران نیز ببخشی. بیایید همه داشته هایمان را با کسانی که هیچ ندارند تقسیم کنیم.»

طلسم سیاه

طلسم سیاه : پس از اجرا، زنگ هفت بار نواخته می شود. سپس یکی از اعضای عهد می گوید: «ما در شکاف زمان هستیم، زیرا این روز نه متعلق به سال قدیم است و نه به سال جدید. و همانطور که بین سالها فرقی نیست، بین جهانیان نیز فرقی نیست.

کسانی را که در اعصار گذشته می‌شناختیم و دوستشان داشتیم، آزادند که اینجا در این مکان ملاقات نزد ما بازگردند. هر یک از شما به روش خود دست دراز کنید و حضور کسی را که می‌شناختید و گمان می‌کردید از دست داده‌اید احساس کنید.

طلسم سیاه : از این اتحاد دوباره نیرو جمع کنید. طلسم قدیمی همگی بدانید که پایان و آغازی وجود ندارد. همه چیز یک چرخش مداوم است، یک رقص مارپیچ که می رود و برمی گردد، اما همیشه ادامه دارد.

در آن چرخش، Samhain جشنواره مقدسی است که پایان تابستان و آغاز زمستان را نشان می دهد: زمانی برای جشن گرفتن. سفری به پایین تونل تاریکی که نور بانوی ما را در انتهای خود دارد.» کشیش سپس می گوید: "سال قدیم به پایان می رسد."

طلسم سیاه : سپس همه اعضای عهد طلسم سیاه می‌گویند: «سال نو آغاز می‌شود» کشیش/کاهن می‌گوید: «چرخ می‌چرخد» همه اعضای پیمان می‌گویند: «و دوباره می‌چرخد». کشیش یا کاهن می گوید: "خداحافظ بانوی ما" همه اعضای عهد می گویند: "

به پروردگار ما خوش آمدید." کشیش یا کاهن می گوید: "الهه تابستان به پایان خود نزدیک می شود." سپس همه اعضای عهد می‌گویند: «خدا-زمستان پای خود را در مسیر می‌گذارد». کشیش یا کاهن می گوید: "سلام و خداحافظ!" اعضای عهد همگی طلسم زیرخاکی تکرار می کنند: "سلام و خداحافظ!"

طلسم سیاه : کشیش و کاهن سپس اعضای پیمان را در اطراف دایره به رقص هدایت می کنند. این ممکن است همراه یا همراه با آواز یا آواز باشد. سپس کاهن کلاه شاخدار را برمی دارد و سپس با آن جلوی محراب می ایستد.

کشیش می گوید: الهه مهربان، ما از تو طلسم سیاهی برای شادی های تابستان تشکر می کنیم. ما تو را به خاطر همه فضلت سپاس می گوییم. میوه ها، محصولات کشاورزی، برداشت. با چرخش چرخ دوباره برگرد و یک بار دیگر با ما باش.

طلسم سیاه : حتی همانطور که پروردگار ما ردای را می پذیرد، با او در تاریکی قدم بزنید تا دوباره به نور بیایید. سپس کشیش می ایستد تا با کشیش روبرو شود که کلاه ایمنی را بالای سر کشیش نگه داشته است. یکی از اعضای عهد با دیگ و آتشی که برای روشن کردن آن برپا شده است می ایستد.

کاهن می‌گوید: «در اینجا نماد پروردگارمان طلسم خر را نشان می‌دهم: کسی که بر مرگ و آنچه پس از آن می‌آید حکومت می‌کند. ساکن در تاریکی؛ شوهر/برادر نور. باشد که او از ما محافظت کند و ما را در هر کاری که انجام می دهیم، در داخل و خارج از این دایره، هدایت کند.

طلسم سیاه : با بانوی ما در کنارش، ما را در سختی ها هدایت کند و ما را با امید به نور بیاورد.» سپس کاهن کلاه شاخدار را روی سر کشیش قرار می دهد. همانطور که او آن را قرار می دهد، یکی از اعضای پیمان آتش دیگ را روشن می کند.:: بازدید از این مطلب : 124
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

این گیاه برای تقویت و تقویت تمرین معنوی آنها. بسیاری از پزشکان Wiccan از گیاهان مخصوص تعیین شده برای علامت گذاری مقدس استفاده می کنند. قبل از شروع مراسم سبت حلقه بزنید. برخی دیگر از گیاهان خاص برای احترام به خود استفاده می کنند

طلسم خوش شانسی را در مواقعی که بیشتر به آن نیاز دارید بپوشید، اگر در شغل موردعلاقه خود مصاحبه دارید آن را با خود حمل کنید، یا آن را در جیب یکی از عزیزان قرار دهید به این امید که شانس آنها برگردد. به همین سادگی است – و اکنون می توانید قویترین طلسم با کمی شانس در جیب خود راه بروید.

طلسم رزق و روزی فراوان

این کیف بسیار اساسی برای جذب پول بر اساس این تئوری کار می‌کند که مانند، مانند را جذب می‌کند – به بیان ساده، پول پول بیشتری را جذب می‌کند.

طلسم رزق و روزی فراوان : در صورت لزوم می‌توانید جمله‌بندی طلسم را مطابق با نیازهای خود تغییر دهید – کمی نرم و ساده است، اما در گذشته برای من کار می‌کرد. مثل همیشه از بهترین قضاوت خود استفاده کنید. شما به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

فضای کاری خود را همانطور که معمولاً انجام می دهید آماده کنید—اگر می خواهید دایره ای بسازید، ادامه دهید. دو شمع نقره ای را در دو طرف فضای خود روشن کنید تا بین آنها کار کنید. همانطور که روشن می کنید آنها می گویند:

طلسم رزق و روزی فراوان : پول بازی و برچسب را در کیف قرار دهید. همانطور که این کار را انجام می دهید، به خودتان و پولی که با هم هستند فکر کنید. حتی ممکن است پیوند جادویی و پول را در حالی که آنها را در کیسه موجو قرار می دهید به یکدیگر بمالید. گفتن:

“از ضرورت، نه از طمع، تنها چیزی که من می خواهم این است که نیاز دارم.”

طلسم رزق و روزی فراوان : زنجبیل و جوز هندی را در کیسه قرار دهید و روی موفقیت و رفاهی که در راه است تمرکز کنید.

کیف را در دستان خود بگیرید و بگویید:

«ده‌ها و بیست‌ها، پنج‌ها و یک‌ها، همانطور که می‌خواهم، انجام می‌شود».

طلسم رزق و روزی فراوان : اکنون، لحظه ای به این فکر کنید که با پولی که به دستتان می آید چه خواهید کرد. آیا از آن برای پرداخت بدهی استفاده خواهید کرد؟ پرداخت صورتحساب؟ کمی پول خواربار اضافی دارید؟

چه بخواهید به تنهایی کار کنید یا از یک متخصص طلسم کمک بگیرید، به سرعت نتایج را خواهید دید. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه انجام یک طلسم عشق بدانید

طلسم زبان بند همگان

طلسم زبان بند همگان : خدایان حامی، مانند لورل، که برای ولزی ها مقدس تلقی می شود. لک کردن – سوزاندن گیاهان خشک برای پاکسازی و/یا برکت دادن به فضا – یک عمل تقریباً جهانی است که در بسیاری از سنت‌های باستانی یافت می‌شود و همچنین راه خود را باز کرده است.

به جادوگری سوزاندن بخور، که اغلب حاوی گیاهان و/یا است. اسانس های مشتق شده از آنها، جزء پرکاربردتر آن است. آیین، به ویژه در سنت های ویکان. از گیاهان در انواع طلسم ها استفاده می شود، البته از جادوی شمع گرفته تا طلسم حمام به کارهایی که شامل ایجاد اشیاء جادویی مانند طلسم می شود

طلسم زبان بند همگان : کوزه‌ها، بالش‌های رویایی، پاپت‌ها، ساشه‌ها و دیگر طلسم‌ها. برخی از تمرین‌کنندگان دوست دارند. برای ایجاد بخور و روغن خود، که قدرت جادویی بیشتری را به آن اضافه می کند. در نهایت، گیاهان به انواع مختلف در “صنایع آشپزخانه” استفاده می شوند، خواه این باشد.

در چای، تنتور، یا محصولات پخته شده با شارژ جادویی و سایر غذاها یافت می شود. ما در ادامه چندین مورد از این روش های جادویی را با جزئیات بیشتری بررسی خواهیم کرد، اما ابتدا، ارزش نگاهی دقیق تر به دلایل احتمالی گیاهان و جادوگران را دارد.

طلسم زبان بند همگان : خیلی خوب با هم کار کنید. قدرت جادویی گیاهان اگر در مورد آن فکر کنید، می توان ادعا کرد که گیاهان قوی ترین ابزار جادو هستند. یک گیاه زنده مجرای مستقیم انرژی زمین است.

گیاهان نشان دهنده قدیمی‌ترین شکل حیات پیوسته روی زمین که خیلی قبل از تکامل شکل گرفته است. انسان ها و حتی اکثر حیوانات. ورود زندگی گیاهی را متحول کرد. چشم انداز زمین و به ایجاد جو زمین کمک کرده است.

طلسم زبان بند همگان : به عبارت دیگر، گیاهان مظهر استاد هستند! علاوه بر این، تمدن بشری هرگز بدون این گیاه نمی توانست پدید آید پادشاهی، به عنوان ساختمان های سنگی جای خود را به خانه های ساخته شده از چوب، و مردم یاد گرفت که سایر ابزارهای کلیدی مانند طناب و لباس را از زندگی گیاه بسازد.

در دسترس آنهاست. و با این حال گیاهان هرگز به سادگی و بدون مستقیم از آن ما نبوده اند. پیامدها – در طول چند دهه گذشته، ما شاهد موارد بسیار مهم بوده ایم. نقش پادشاهی گیاهی در رفاه ما به عنوان یک گونه، به عنوان عظیم

طلسم زبان بند همگان : جنگل زدایی سیاره و در نتیجه عدم تعادل دی اکسید کربن در جو بیشتر و بیشتر بر آب و هوای جهانی ما آسیب می زند. با نگاهی طولانی به تاریخ تکامل زمین، به راحتی می توان فهمید که ما به گیاهان خیلی بیشتر از نیاز آنها به ما نیاز دارند و این واقعیت به تنهایی می تواند باعث شود.

طلسم رزق و روزی فراوان : با این حال، مهم است که بدانید همه سنت‌های جادویی از مجموعه دستورالعمل‌های یکسانی در مورد طلسم پیروی نمی‌کنند. خوب، حالا که این موضوع را از سر راه برداشتیم، بیایید شروع کنیم!

طلسم ازدواج دختر

طلسم ازدواج دختر : طلسم های عشق می تواند دو غریبه را به هم نزدیک تر کند یا به زوج کمک کند پیوند خود را تقویت کنند. می توانید از طلسم های خاصی برای پیدا کردن یک معشوق جدید یا بازگرداندن یک دوست قبلی به خود استفاده کنید.

با این حال، این طلسم به این معنی نیست که سابق شما به طور خودکار دوباره با شما رابطه می خواهد. این به سادگی انرژی منفی بین شما را کاهش می دهد و فضایی برای آشتی باقی می گذارد.

طلسم ازدواج دختر : همین قانون هنگام جستجوی عاشقان جدید نیز صدق می کند. سحر و جادو نمی تواند دو نفر را با هم وادار کند یا جاذبه ای را که وجود ندارد را مجبور کند. این فقط می تواند به تقویت پیوندهایی که قبلاً وجود دارند کمک کند.

طلسم های عشق را می توان به روش های مختلف و با مواد مختلف انجام داد. بسته به آنچه می خواهید با طلسم انجام دهید، به آیتم های مختلفی نیاز خواهید داشت.

طلسم ازدواج دختر : با این حال، مواد ریخته گری طلسم به راحتی قابل دسترسی هستند. مواد تشکیل دهنده رایج عبارتند از شمع، کاغذ، مداد، کارت تاروت، تلفن همراه و گیاهان. حتی برخی از طلسم ها وجود دارند که اصلاً به هیچ ماده ای نیاز ندارند!

انجام یک طلسم عشق آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. شما می توانید تعداد زیادی طلسم عشق را در اینترنت پیدا کنید. 

اگر شما یک جویای دل عاشق هستید و می خواهید وضعیت عاشقانه خود را تقویت کنید، طلسم عشق ممکن است راه حل مناسبی باشد. با این حال، برای جلوگیری از عواقب منفی، باید چنین جادوی قدرتمندی را جدی بگیرید. به همین دلیل است که توصیه می شود کار عمیقی مانند طلسم عشقی را به متخصصان محول کنید.

طلسم ازدواج سریع

طلسم ازدواج سریع : اگر دوره سختی را در زندگی خانوادگی خود تجربه می کنید، می توانید به خوانش های روانی ارزانی نزدیک شوید که طلسم های ازدواج را ارائه می دهند.

بنابراین، می توانید روابط موجود خود را بهبود بخشید، ازدواج خود را تقویت کنید و از طلاق اجتناب کنید. اگر به دنبال دوز اضافی از هماهنگی و محبت در زندگی خانوادگی خود هستید، با خیال راحت به متخصصان مراجعه کنید و طلسم های عشقی را انجام دهید.

چگونه طلسم ازدواج انجام دهیم؟

طلسم ازدواج سریع : گل اسپاتی فیلوم را پیدا کنید و پس از آوردن آن به خانه دوباره آن را در گلدان بکارید. خاک برای کاشت مجدد یک ماده گل. به فعالیت های متقابل خود فکر کنید و روح را از این مکان بگیرید.

از یک ورق کاغذ برای بیان خواسته های خود استفاده کنید. کاغذ را گرد کنید و با نخ سفید آن را ببندید. کاغذ به عنوان منبع رشد گل عمل می کند، بنابراین آن را در انتهای گلدان قرار دهید.

طلسم ازدواج سریع : برای قوی تر کردن جادو، سنگ ها را زیر خاک قرار دهید. یک گلدان با گیاه را در مکانی قرار دهید که معمولاً با هم وقت می گذرانید. از شریک زندگی خود و خود عکس های جداگانه بگیرید. آنها را در فویل بپیچید تا روابط خود را ایمن تر کنید.

عکس های خود را در امتداد دو طرف گیاه قرار دهید. مطمئن شوید که عکس همسرتان در سمت چپ باشد. شما باید صبور باشید و صبر کنید تا گل تازه شکوفا شود. شکوفه را قطع کنید و مطمئن شوید که آن را در محیط مناسب برای خشک شدن گل قرار دهید.

طلسم ازدواج سریع : شکوفه خشک شده را به ۳ قسمت تقسیم کرده و از یک قسمت آن چای درست کنید. در حین تهیه چای، به شریک زندگی خود و اینکه چگونه زندگی شما برای بهتر شدن تغییر خواهد کرد فکر کنید.

مطمئن شوید که افراد مهم شما کل لیوان چای را می نوشند. برای اطمینان از تأثیر بهتر، همان چای را در جهت عقربه های ساعت برای دو روز آینده ارائه دهید.

طلسم ازدواج سریع : به احتمال زیاد، شریک زندگی شما چند روز دیگر بحث ازدواج را آغاز خواهد کرد. اگر این مراسم بلافاصله جواب نداد، می توانید آن را با همان گل های سفید که در گلدان جدید رشد می کنند تکرار کنید. با این حال، تکرار این مراسم تنها زمانی امکان پذیر است که یک چرخه قمری جدید شروع شود.

جادوهای وسواس به جادوی سیاه اشاره دارند و باید با احتیاط و احترام به قدرت های ماورایی ارائه شوند. وسواس را جدی بگیرید وقتی کسی را در مورد خود دیوانه می کنید، باید برای عواقب جدی آماده باشید.

شنیدن خبرهای خوب از هر دو عالی بود، شنیدن از هر دو؟ خارق العاده. تصمیم گرفتم طلسم خوش شانسی از جادو برای کمک به من استفاده کنم. بالاخره کمی شانس چه اشکالی دارد؟ با استفاده از وسایل ساده، یکی از گردنبندهای مورد علاقه ام را که به صورت روزانه می زنم، برداشتم و آن را به طلسم خوش شانسی خود تبدیل کردم.

طلسم خوش شانسی

رنگ شمع شما بستگی به این دارد که کدام حوزه از زندگی شما به شانس طلسم رزق و روزی فراوان بیشتری نیاز دارد. هنگام انجام طلسم، رنگ سبز را انتخاب کردم، زیرا به نظر من، مصاحبه شغلی زیر قلمرو پول و رفاه بود.

طلسم خوش شانسی : برنامه فارغ التحصیلی نیز با رونق مواجه شد زیرا امیدوارم از آن برای بهتر شدن هنر خود استفاده کنم. می توانید از شمع قرمز یا صورتی برای خوش شانسی با عشق و علاقه استفاده کنید.

اگر متوجه شدید که در بخش شمع های رنگی کمبود دارید، فقط طلسم زبان بند همگان می توانید از رنگ سفید استفاده کنید. شمع سفید را می توان به عنوان جایگزینی برای هر رنگ شمعی استفاده کرد. شما فقط باید مطمئن شوید که قصد و تمرکز شما در طول طلسم بسیار قوی تر است.

حال، بهتر است این طلسم را در اتاقی با در انجام دهید. ایده این است که شما با در بسته شروع کنید، طلسم را کامل کنید و سپس در را باز کنید تا شانس وارد شود.

طلسم خوش شانسی : شمع سبز را روشن کنید و شیء خوش شانس خود طلسم ازدواج دختر را بگیرید و تصور کنید که خوش شانسی به طور خاص شما و آن شی را در بر گرفته است. بهترین کار این است که تلاش خاصی داشته باشید که دوست دارید در آن خوش شانس باشید.

وقتی احساس می کنید انرژی خوش شانسی شما را احاطه کرده است، می روید طلسم ازدواج سریع و در را باز می کنید و مسیری را تصور می کنید که شانس خوب شما را دنبال کند.

طلسم خوش شانسی : یک بوستونی جدید است که سعی می کند راه خود را پیدا کند و در مقطع کارشناسی ارشد خود در UMass بوستون کار می کند. او به سوشی، قدم زدن در ساحل، خرها و نقاشی علاقه دارد.:: بازدید از این مطلب : 122
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

سپس مراسم خاص سابات و سپس آیین کیک و آل، و سپس جشن، بازی، سرگرمی و غیره قبل از پاکسازی معبد انجام می شود. مراسم اصلی سابات مراسم سامهین این زمان از سال برای رهایی از نقاط ضعف است.

طلسم پول : برای این مراسم، اعضای انجمن باید با صفحه ای از تمام عادت های بد یا ضعف هایی که می خواهند خود را از شر آن خلاص کنند، شرکت کنند. دایره را با گل ها و با انواع توت های پاییزی و میوه هایی مانند کدو تنبل یا حتی مخروط های کاج و شاخه ها تزئین کنید.

طلسم پول

طلسم پول : سبت ها به همان روشی شروع می شوند که تمام آیین های دایره شروع می شوند، و آن با انجام مراسم برپایی معبد است. اگر سابت در طول ماه کامل رخ می دهد، حتی می توانید مراسم ماه نو را انجام دهید.

محراب باید با گل آراسته شود و مهم است که پارچه محراب یا حداقل شمع های روی محراب نارنجی رنگ باشد. کلاه شاخدار را نیز روی محراب قرار دهید. یک دیگ حاوی مواد آتش نشان دهید. نصب معبد را انجام دهید.

طلسم پول : پس از آن، هر کدام که مناسب است، مراسم ماه نو یا ماه کامل را دنبال کنید. از یکی از اعضای اتحادیه که به عنوان "احضار کننده" تعیین شده است، زنگ را سه بار به صدا درآورید.

طلسم دختر

سپس احضار کننده می گوید: «عجله کن! عجله! زمانی برای انتظار نیست! ما به سبت رفتیم، پس دیر نکنید!» سپس کشیش یا کاهن می گوید: "به سبت!" همه اعضای عهد از این روش پیروی می کنند و می گویند: "به سبت!"

طلسم دختر : کشیش و کاهن پس از آن کل عهد را در جهت عقربه‌های ساعت در اطراف دایره هدایت می‌کنند و بر اساس ترجیحات فردی می‌رقصند یا راه می‌روند. حمل آلات کوچک مانند تنبور یا طبل برای ضرب مناسب است.

عهد ممکن است هر چند بار که بخواهد دور دایره بچرخد. در هر لحظه، کشیش یا کاهن باید شروع به خواندن سرودهایی برای پرستش خدایان کند، مانند سرودهای تکراری یا آهنگ ستایش یا حتی آوازی ملودی.

طلسم دختر : همانطور که راهپیمایی پیشرفت می کند، همه اعضای coven ممکن است به آهنگ بپیوندند. اگر ترجیح داده شود، کاری که ممکن است انجام شود این است که اعضا می توانند تعداد معینی دور محراب دور بزنند و سپس به سادگی آواز خواندن و رقصیدن را در جای خود متوقف کنند.

کشیش سپس می گوید: «اکنون زمان تغییر است. حالا نور را رها می کنیم و وارد تاریکی می شویم. با این حال ما این کار را با خوشحالی انجام می دهیم، زیرا می دانیم که این فقط چرخش چرخ قدرتمند سال است.»

طلسم دختر : کشیش سپس می گوید: «در این زمان از سال دروازه های بین جهان ها باز است. ما از اجدادمان، عزیزانمان می خواهیم که در این زمان از آنجا عبور کنند و به ما بپیوندند. ما آنها را دعوت می کنیم تا با کسانی که دوستشان دارند جشن بگیرند.»

پس از آن، اجرای یک موتیف فصلی انجام می شود. این قانون ممکن است به طور قابل توجهی متفاوت باشد و ممکن است بر اساس اعمال یا اعتقادات محلی باشد.

طلسم دختر : برخی از نمونه‌ها عبارتند از مرگ یک فرمانروای قدیمی و تاج‌گذاری بر زندگی جدید، یا مرگ حیات - زندگی جدید، یا حتی چرخ چرخان سال. اجرا در قالب نمایش، رقص یا حتی به صورت میم اجرا می شود.

طلسم جذب

طلسم جذب : یک دیگ با مواد آتش در ربع شمالی دایره قرار دهید. در ربع شرقی دایره یک میپل وجود خواهد داشت که ممکن است دایره حتی بزرگتر به منظور جا دادن برای آن کشیده شود.

برپایی معبد برای شروع انجام می شود و به دنبال آن مراسم ماه نو یا ماه کامل در صورت لزوم انجام می شود. زنگ سه بار توسط عضوی که به عنوان "احضار" تعیین شده است به صدا در می آید.

طلسم جذب : سپس احضار کننده می گوید: «عجله کن! عجله! زمانی برای انتظار نیست! ما به سبت رفتیم، پس دیر نکنید!» سپس کشیش یا کاهن می گوید: "به سبت!" همه اعضای عهد از این روش پیروی می کنند و می گویند: "به سبت!"

اعضای عهد در جهت عقربه‌های ساعت در اطراف دایره حرکت می‌کنند و کشیش و کاهن در راس آن‌ها هستند و بر اساس ترجیحات فردی می‌رقصند یا راه می‌روند. باز هم، سازهای کوچک برای ضرب مناسب هستند، مانند تنبور یا طبل

طلسم جذب : اعضا ممکن است هر چند بار که بخواهند در اطراف دایره حلقه بزنند، قبل از اینکه بالاخره بیایند و آواز و رقص را متوقف کنند. سپس کشیش می گوید: "خداوند به پایان سفر خود رسیده است.

طلسم زبانبند

" کشیش می گوید: "بانو پای خود را در مسیر می گذارد." سپس یک موتیف فصلی اجرا می شود، مانند شروع یکی از فصل های پرورش حیوانات، بازگشت پیروزمندانه الهه از دنیای بین زندگی، یا حتی رقصی در اطراف میپل.

طلسم زبانبند : سپس زنگ هفت بار نواخته می شود. یکی از اعضای کوون می‌گوید: «دروازه‌ها به جلو و عقب می‌چرخند و همه آزادانه می‌توانند از آن عبور کنند. پروردگار ما به پایان سفر خود رسیده است، تا بانویی را که در انتظار اوست، با گرمی و آرامش بیابد.

این زمان برای شادی و زمانی برای به اشتراک گذاشتن است. غنای خاک بذر را می پذیرد; و اکنون زمان آن است که دانه ها باید ریخته شوند. با هم بودن شادی می آورد و فراوانی زمین را پر می کند.

طلسم زبانبند : بیایید کاشت فراوانی را جشن بگیریم. چرخش چرخ؛ فصل بانو. با تاریکی وداع کنیم و بر نور درود فریاد بزنیم. لرد و لیدی بانو و پروردگار می شوند همانطور که چرخ می چرخد ​​و ما همیشه جلو می رویم.

کشیش سپس می گوید: "چرخ می چرخد." همه اعضای میثاق می گویند: "بی وقفه." کشیش می گوید: "چرخ می چرخد" همه اعضا می گویند: "و دوباره می چرخد." سپس کشیش می گوید: "خداحافظ پروردگار ما"، همه اعضای عهد می گویند: "به بانو خوش آمدید."

طلسم زبانبند : کاهن می گوید: "خدا-زمستان به سلطنت او پایان می دهد." همه اعضای عهد می گویند: "همانطور که الهه تابستان رو به نور می شود." کشیش می گوید: "سلام و خداحافظ!" همه اعضای عهد تکرار می کنند.

"سلام و خداحافظ!" کشیش و کاهن به رهبری اعضای پیمان در یک رقص در اطراف دایره که به سمت میپل منتهی می شود، ادامه می دهند. هر یک از اعضای عهد باید یک روبان بردارند و با روبان در اطراف میپل برقصند و در حالی که دور آن می رقصند، نوارها را در هم بپیچند.

طلسم زبانبند : این رقص و درهم تنیدگی تا زمانی ادامه می یابد که همه روبان ها بسته شود و نماد پیوند زن و مرد - یعنی به هم پیوستن همه چیز باشد. در هنگام رقص خواندن یا آواز خواندن مناسب است و ممکن است آهنگ های مناسب در کتاب های باغبان یافت شود.

در اینجا نسخه ای از شعر رودیارد کیپلینگ، اثر جرالد گاردنر است: اوه، به کشیشان هنر ما نگویید زیرا آنها آن را گناه می نامند. اما ما تمام شب را در جنگل خواهیم بود. تابستون دل انگیز. اکنون خورشید از جنوب با بلوط و خاکستر و خار طلوع کرده است.»

طلسم جذب : کشیش و کاهن به جایگاه خود در محراب باز می گردند. کاهن سرش را خم می کند و سینه هایش را با دستانش روی هم می زند. سپس کشیش تاج را از محراب می گیرد و آن را بالای سر کاهن می گیرد.

طلسم خشت

طلسم خشت : سپس یکی از اعضای عهد می‌گوید: «وقتی ماه به اوج می‌رود، همانطور که از آسمان می‌گذرد، و ستاره‌های روی لباس او از پشت سر می‌گذرند، سپس ما ویکان‌های زیر با عشق تمام می‌درخشیم، فقط برای اینکه او را چنان درخشان ببینیم.

در شب ماه کامل، همان‌طور که به آهنگ بانویی که بالا را تماشا می‌کند می‌خوانیم، آوازمان را بلند می‌کنیم، همانطور که او با قدرت بالا می‌رود، و در پرتو عشق او غرق می‌شویم.»

طلسم خشت : مراسم ماه نو/ماه تاریک کاهن با سر خمیده و دستانش روی سینه ایستاده است. اعضای Coven سه بار در جهت عقربه های ساعت در اطراف دایره حرکت می کنند و در تمام این مدت نام الهه را می خوانند.

هنگامی که همه چیز متوقف می شود، کشیش در مقابل کاهن می ایستد و می گوید: «شب تاریک است که به این نقطه عطف می رسیم. اینجا زمان مرگ است. هنوز زمان تولد است.» یکی از اعضای عهد می گوید: «پایان و آغاز».

طلسم خشت : یکی دیگر از اعضای عهد می‌گوید: «آب و جریان دارد». عضو پیمان می گوید: «سفر انجام شد. سفری که هنوز شروع نشده است.» عضو عهد می‌گوید: «اجازه دهید اکنون تاج و تخت را گرامی بداریم - مادر تاریک و الهی».

عضو پیمان می‌گوید: «بیایید قدرت خود را بدهیم و در عوض تولدی دوباره ببینیم.» کشیش اکنون می‌گوید: «ببین، بانوی تاریکی. مادر، مادربزرگ. پیر اما همیشه جوان.» کشیش سپس به آرامی سر خود را بالا می گیرد و سپس بازوهای خود را به سمت بالا و بیرون باز می کند.

طلسم خشت : همه اعضا زانو می زنند. کشیش می گوید: «به من گوش کن! اکنون و همیشه به من احترام بگذار و دوستم داشته باش. همانطور که چرخ می چرخد، تولد، مرگ و تولد دوباره را می بینیم. بدان که هر پایانی آغازی است.

هر توقف نقطه شروعی تازه میدن، مادر، کرون... من همه اینها و بیشتر هستم. هر وقت به چیزی نیاز داشتی با من تماس بگیر من و پروردگارم اینجا هستیم - زیرا در درون همه شما ساکن هستم.

طلسم خشت : حتی در تاریک‌ترین زمان‌ها، زمانی که به نظر می‌رسد هیچ جرقه‌ای وجود ندارد که تو را گرم کند و شب از همه سیاه‌تر به نظر می‌رسد، من اینجا هستم، تماشا می‌کنم طلسم جذب و منتظر رشد با تو، با قدرت و عشق هستم.

من او هستم که در آغاز و پایان همه زمانها هستم. پس حرکت کن.» سپس همه اعضا تکرار می‌کنند: «پس خوب باشد!» کشیش دوباره دست هایش را جمع می کند و لحظه ای سکوت برقرار می شود. اکنون مراسم کیک و آله دنبال می شود.

طلسم خشت : مراسم "کیک و آل" مراسم "کیک و آل" مراسمی است که می توان آن را به بهترین نحو توصیف کرد که کلاه مراسم از مراسم آیینی به مراسمی اجتماعی تر منتقل طلسم پول می شود.

بحث و گفتگو بین اعضا در مورد جادو، کاردستی، پیشگویی، شفا، و مشکلات - چه شخصی و چه مربوط به عهد - و همچنین معاشرت، همگی پس از پرستش خدایان انجام می شود، زیرا طلسم خشت این موضوع از اهمیت اولیه برخوردار است.

طلسم خشت : این مراسم با نام‌های مختلفی مانند «کیک و شراب» شناخته می‌شود، اما صرفاً یک اولویت است زیرا ممکن است کیک یا کلوچه در محراب در کنار جام‌ها و هر نوشیدنی که طلسم دختر بین شراب، آلو و آب میوه ترجیح می‌دهید داشته باشید.

یا حتی آبجو اجرای مراسم «کیک و آل» یکی از اعضای پیمان وظیفه دارد که جام را همیشه پر نگه دارد. در ابتدای مراسم، یکی از اعضای عهد که مسئول این کار طلسم زبانبند است.

طلسم خشت : جام را پر می‌کند و می‌گوید: «اکنون وقت آن است که خدایان را به خاطر چیزی که ما را نگه می‌دارد شکر کنیم.» کشیش سپس بیان می کند: «همین طور باشد.

باشد که ما همیشه از آنچه به خدایان مدیونیم آگاه باشیم.» سپس کاهن دو عضو عهد، یک مرد و یک زن، را فرا می خواند تا بیایند و در مقابل محراب بایستند. زن عهد جام را با دو دست می گیرد و می ایستد تا آن را بین سینه هایش بگیرد.

طلسم خشت : عضو نر، دسته اتام خود را بین کف دست خود می گیرد و تیغه را به سمت پایین می گیرد. او نقطه تیغه را به آرامی در شراب (یا دمنوش، آبمیوه، آبجو و غیره) پایین می‌آورد و می‌گوید: «به همین شکل ممکن است نر به ماده بپیوندد تا هر دو خوشحال شوند.»:: بازدید از این مطلب : 121
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

طلسم خرید : درست مانند هر نوع دیگر از طلسم‌های جادویی، طلسم‌های انتقام‌جویی برای شرکای تقلب نیز دارای مراحلی هستند که باید دنبال شوند، و اگر می‌خواهید طلسم نتایج مثبتی داشته باشد، باید شرایط خاصی رعایت شود.

ماندگار : یکی از این معیارها این است که نیت خود را روشن نگه دارید و برای اهداف خودخواهانه طلسم انتقام وودو انجام ندهید.

قیمت طلسم

طلسم های انتقام جادوی سیاه، لعن ها عمدتاً به شر (و منشأ فال بد) نسبت داده می شوند زیرا روایت های منفی گسترده مردم و نظرات آنها در مورد آنها وجود دارد.

طلسم زبان بند : حتی اگر اکثر مردم از جادوی سیاه برای آسیب رساندن به دیگران استفاده می کنند، به این معنی نیست که هدف آنها این است.

همانطور که جادوی سفید به راحتی به طلسم های شفابخش نسبت داده می شود، جادوهای جادوی سیاه نیز می توانند برای از بین بردن بیماری ها، بازگرداندن آرامش و عشق در یک خانه شکسته یا وادار کردن سابق خود به شما استفاده شوند. نکته اینجاست که نتیجه ای که از جادوی سیاه می گیرید بستگی به نحوه استفاده از آن دارد.

طلسم زبان بند

طلسم قوی برای رابطه نامشروع : یکی از کارهای خوبی که می توانید با جادوی سیاه انجام دهید، انجام جادوهای انتقام برای سابق است. و نه، این طلسم از روی خشم یا کینه انجام نمی شود. Spellcaster Maxim می‌تواند طلسم‌های انتقام‌جویی را برای سابق انجام دهد تا به شما کمک کند شوهر یا دوست پسر خود را مهار کنید. چگونه؟

فرض کنید شوهرتان با خانم‌ها یا خانم‌های دیگری در بیرون ملاقات می‌کند و دیگر به شما و بچه‌ها توجهی که معمولاً به شما می‌کند، ندارد. این احتمال وجود دارد که شخصی او را هگز کرده باشد و او شما را بیشتر به عنوان همسر خود در نظر بگیرد. در بدترین شرایط، طلسم کردن او می تواند باعث شود او به خانواده خود پشت کند.

طلسم خرید : وقتی با چنین موقعیت های غم انگیزی مواجه می شوید، چگونه با آنها کنار می آیید؟ آیا برای از بین بردن زنی که به شما خیانت می کند طلسم می کنید یا طلسم های جذاب جادوی سیاه قوی انجام می دهید تا او را به سمت خود بازگردانید؟

هر گزینه ای را که انتخاب کنید، می تواند به عنوان انتقام جویی در نظر گرفته شود، و هر طلسمی که برای رسیدن به خواسته طلسم زبان بند خود انجام دهید، نوعی طلسم انتقام قوی است.

خرید طلسم

انجام طلسم‌های انتقام‌جویی قبل از اینکه عمیق‌تر در مورد نحوه انجام طلسم‌های سیاه برای انتقام کاری که کار می‌کند غوطه‌ور طلسم خرید شویم، اگر یک ثانیه بین طلسم‌های جادوی سفید و جادوی سیاه تفاوت قائل شویم، کمک خواهد کرد.

خرید طلسم : در حالی که اکثر مردم به سرعت به این نتیجه می رسند که جادوهای جادوی سفید برای خیر در نظر گرفته شده اند در حالی که جادوهای جادوی سیاه خرید طلسم کاملاً شیطانی هستند، ممکن است برای شما جالب باشد که بدانید جادوهای جادوی سفید هرگز برای اهداف شیطانی در نظر گرفته نشده اند.

طلسم های جادوی سیاه به دلیل منشا آنها به این نام خوانده می شوند. ردیابی آنها به آفریقا بازمی گردد، جایی که بردگان سیاه پوست از آنها برای شفا و قیمت طلسم برقراری ارتباط با مقامات بالاتر یا موجودات معنوی استفاده می کردند.

قیمت طلسم : مگر اینکه در استفاده از طلسم‌های جادویی تازه کار نباشید، عموماً می‌دانید که از طلسم‌های جادوی سیاه می‌توان برای عاشق کردن کسی، جلب لطف دیگران و حتی برتری در جایی که دیگران در حال مبارزه هستند استفاده کرد.

بنابراین، با طلسم های جادوی سیاه، از جمله جادوهای انتقام جادوی سیاه، چیزهای خوبی وجود دارد. بله شما آن را درست خواندید. می توانید از “جادوهای انتقام طلسم قیمت جادوی سیاه که کار می کند” برای انجام کارهای خوب استفاده کنید. بسیاری از چیزهای مثبت

طلسم خرید

طلسم‌های انتقام‌جویی می‌توانند برای شما در ازدواجتان انجام دهند، علاوه بر اینکه از آن برای حذف زنی که همسرتان با او روابط خارج از ازدواج دارد یا معشوقه و همسرتان استفاده می‌کند.

طلسم نویس : احتمالاً وقتی متوجه می شوید که مردم از طلسم های انتقام جادوی سیاه برای کشتن همسرشان به دلیل هرزگی استفاده می کنند، شوکه شده اید.

طلسم خرید : به گفته Spellcaster Maxim، بسیاری از زنان به فکر استفاده از طلسم های شیطانی برای انتقام برای گرفتن جان شوهران خود هستند. در حالی که قابل درک است که چرا آنها چنین افکاری دارند، این خط فکری همیشه بهترین راه عمل نیست.

عجله نکنید تا برای انتقام، نفرین جادوی سیاه بفرستید

برای مبتدیان، این طلسم ممکن است شکست بخورد و شما را با نیروهای تاریکی برای مبارزه باقی بگذارد. Spellcaster Maxim همیشه با استفاده از طلسم های جادوی سیاه به این شیوه مخالفت می کند زیرا همیشه به دام انداختن باز می گردد.

طلسم قیمت

طلسم قیمت : چگونه؟ فرض کنید شما یک طلسم مرگ وودوی انتقام جویانه به شوهرتان می اندازید زیرا او به شما خیانت می کند. شما به طور غیر مستقیم به خود و سایر اعضای خانواده آسیب می رسانید. چگونه؟

اگر طلسم یک طلسم انتقام‌جویی قوی است و برای مؤثرتر کردن نفرین، مراسم انتقام‌جویی انجام داده‌اید، مطمئن باشید که طلسم پس از انجام وظیفه‌اش از بین نمی‌رود. نفرین مرگ تا زمانی که طلسم کننده قدرتمندی مانند Spellcaster Maxim تمام شود یا متوقف شود، به سایر اعضای خانواده منتقل می شود.

طلسم رابطه و ازدواج

طلسم قوی برای رابطه نامشروع : در طول سال‌ها، طلسم‌کنندگان مختلف ابزارهای متفاوتی برای انجام طلسم‌ها و نفرین‌های انتقام‌جویی پیدا کرده‌اند. با این حال، صرف‌نظر از روش یا فرآیندی که برای انجام طلسم‌های جادویی استفاده می‌کنند، آنها همیشه به نتایج مشابهی دست می‌یابند که هر طلسم‌کننده دیگری به دست می‌آید.

به گفته Spellcaster Maxim، فرقی نمی‌کند که در کجای کره زمین هستید و چه کسی جادوهای شما را انجام می‌دهد. هدف نهایی تقریباً هر طلسم کننده قانونی حل مشکل مشتریان خود است – در این مورد، یک هگز یا طلسم برای شوهر خیانتکار قرار دهید.

طلسم قوی برای رابطه : همانطور که می توانید تصور کنید، راه های مختلفی برای انجام طلسم جادوی سیاه برای همسران خیانت کار وجود دارد. یکی از راه‌ها انجام طلسم‌های انتقام‌جوی قدرتمند با استفاده از لیمو (مانند طلسم انتقام لیمو)، انداختن طلسم‌های انتقام با استفاده از شمع سیاه و طلسم‌های انتقام‌جویی است که با استفاده از مو کار می‌کنند.

طلسم عشق و محبت

طلسم‌های وودو برای انتقام در حالی که ریختن طلسم‌های انتقام‌جوی قدرتمند با تصاویر کار می‌کند، استفاده از جادوی سیاه برای انتقام گرفتن از کار با عروسک‌های وودو سریع‌تر نتیجه می‌دهد و افکت‌ها قدرتمندتر می‌شوند.

طلسم قوی برای رابطه نامشروع : برای کسانی که به دنبال طلسم نفرین برای طلسم های انتقام بدون مواد هستند، جادوهای جادوی سیاه با استفاده از تصاویر گزینه مناسبی است. چگونه کار می کند؟

بر خلاف دیگر طلسم‌های وودو برای انتقام، انجام طلسم‌های انتقام‌جویی با تصاویر به مواد کمی نیاز دارد. تنها چیزی که نیاز دارید یک عروسک وودو و البته تصویری از هدف است. همچنین بسته به نوع طلسم و آموزش اسپل‌گیر، می‌توانید شمع‌های جادویی اضافه کنید.

ایده این است که عروسک وودو را با چسباندن تصویر به صورتش شبیه به هدف کنیم. برای اینکه طلسم سریعتر نتیجه بدهد، اگر بتوانید دست خود را روی موارد دیگری مانند بریده ناخن و مو بگذارید، کمک خواهد کرد. این آیتم‌ها ارتباط بین عروسک وودو و هدف را تقویت می‌کنند – در نتیجه طلسم‌های قدرتمند وودو برای انتقام بدون مواد تشکیل می‌دهند.

طلسم سوزاندنی مهر و ماه و شیر و خورشید

معمولاً این فرآیند شامل قرار دادن عروسک وودو با تصویر روی یک سطح صاف است، مثلاً روی زمین یا بالای میز. البته میز باید با لباس رنگی پوشانده شده باشد (رنگ آن توسط Spellcaster Maxim یا spell caster مورد نظر شما تعیین شده است).

طلسم قوی برای رابطه نامشروع : ممکن است از شما خواسته شود که با پودر جادویی، نمک، شکر یا هر قدرت دیگری به انتخاب اسپلینگ، الگوهایی بکشید. پس از آماده کردن صحنه برای طلسم خود، می توانید طبق دستور طلسم، به تلفظ افسون های روی تصویر ادامه دهید.

اگر به دستورالعمل‌ها و دستورات اسپل‌کاستر پایبند باشید، در انجام طلسم‌های انتقام آسان که کار می‌کنند، مشکلی نخواهید داشت. طبق گفته Spellcaster Maxim، یکی از بزرگ‌ترین رازهای انجام طلسم‌های جادویی، از جمله طلسم‌های انتقام‌جویی عاشق سابق که فوراً جواب می‌دهند، این است که زمان‌بندی درستی داشته باشید.

فقط برای اینکه دستورالعمل‌ها را از دست ندهید، همیشه بهتر است از طلسم‌کننده راهنمای دقیقی در مورد انجام طلسم‌های انتقام‌جویی که واقعاً کار می‌کنند بخواهید.

طلسم

طلسم قوی برای رابطه نامشروع : پیدا کردن بهترین طلسم انتقام جویانه علم موشک یا یک کار هرکولی نیست. حتی اگر تعداد زیادی طلسم جعلی وجود دارد، تعداد زیادی طلسم انتقام‌جوی آنلاین حرفه‌ای و قانونی وجود دارد – اگر فقط بدانید کجا باید نگاه کنید.

برای اینکه از استرس جستجوی اینترنت برای یافتن بهترین جادوگر کمک بگیرید تا به شما کمک کند طلسم هایی را که فوراً روی شوهر خیانت کار می کنند، حفظ کنید، باید با Spellcaster Maxim مشورت کنید.

طلسم قوی برای رابطه نامشروع : Spellcaster Maxim علاوه بر انجام بهترین طلسم‌های انتقام‌جویی و کمک به مراسم انتقام‌جویی، طلسم‌های حفاظتی نیز انجام می‌دهد تا شما و خانواده‌تان را از انتقام احتمالی طلسم‌های انتقام‌جویی شیطانی و طلسم‌های مرگ وودوی انتقام‌جویی، در میان دیگر طلسم‌های انتقام شیطانی که مردم انجام می‌دهند، در امان نگه دارد.

طلسم زبان بند مجرب شوهر

با پایان دادن به نحوه کار طلسم های انتقام برای خیانت شوهران و خطرات موجود در اطراف آنها، باید همیشه به خاطر داشته باشید که انجام هر دو طلسم، به خصوص طلسم های انتقام جادوی تاریک، غیراخلاقی است.

طلسم قوی برای رابطه نامشروع : طلسم های جادوی تاریک نباید اولین انتخاب شما از طلسم ها باشد و نباید از آنها برای برگشت به افراد استفاده کنید. فراموش نکنید که هر آسیبی که با استفاده از جادوی سیاه برای جادوهای انتقام به دیگران وارد کنید، سه برابر به شما بازخواهد گشت. به همین ترتیب، اگر از طلسم های جادویی برای همیشه استفاده کنید، در سه حالت یکسان خواهید بود.:: بازدید از این مطلب : 132
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 24 مرداد 1401 | نظرات ()