نوشته شده توسط : msnag

نیتروفورازون برای درمان سوختگی هایی که عفونی شده اند استفاده می شود. همچنین برای درمان عفونت های پوستی ناشی از پیوند پوست استفاده می شود. با از بین بردن باکتری ها یا جلوگیری از رشد آنها عمل می کند.

نیتروفورازون ممکن است مستقیماً روی پوست اعمال شود یا روی یک گاز گازی قرار گیرد که پوست را بپوشاند.

نیتروفورازون فقط با تجویز پزشک

قبل از استفاده
در تصمیم گیری برای استفاده تری هگزیفنیدیل از یک دارو، خطرات مصرف دارو باید در مقابل فواید آن سنجیده شود. این تصمیمی است که شما و پزشکتان خواهید گرفت. برای این دارو موارد زیر باید در نظر گرفته شود:

آلرژی
اگر تا به حال هر گونه واکنش غیرعادی یا آلرژیک به این دارو یا هر داروی دیگری داشته اید، به نیتروفورازون پزشک خود اطلاع دهید.

کلیندامایسین همچنین اگر انواع دیگری این قرص ارزان است از آلرژی دارید، مانند غذاها، رنگ ها، مواد نگهدارنده یا حیوانات، به متخصص مراقبت های بهداشتی خود اطلاع دهید. برای محصولات بدون نسخه، برچسب یا ترکیبات بسته را به دقت بخوانید.

اطفال
مطالعات روی این دارو فقط در بیماران بزرگسال قرص دیان انجام شده است و اطلاعات خاصی در مورد مقایسه مصرف نیتروفورازون در کودکان با استفاده در سایر گروه های سنی وجود ندارد.

سالمندان
بسیاری از داروها به طور خاص در افراد مسن مورد مطالعه قرار نگرفته اند. بنابراین، ممکن است مشخص نباشد که آیا آنها دقیقاً به همان روشی که در تئوفیلین جی بزرگسالان تری فلوئوپرازین جوان تر عمل می کنند یا اینکه عوارض جانبی یا مشکلات متفاوتی را در افراد مسن ایجاد می کنند، کار می کنند. نیتروفورازون اطلاعات خاصی در مورد مقایسه استفاده از نیتروفورازون در سالمندان با استفاده در سایر گروه های سنی وجود ندارد.

تری فلوپرازین برای روشن شدن بیشتر اثرات TFP بر تکثیر سلولی سرطان پستان، سنجش تشکیل کلونی را انجام دادیم.

همانطور که در شکل 1c نشان داده شده است، تعداد متفورمین کلنی ها در سه رده سلولی پس از درمان TFP به روشی وابسته به غلظت کاهش یافت.

تری فلوئوپرازین روی هم رفته، این نتایج نشان داد که TFP دارای اثرات سیتوتوکسیک و سیتواستاتیک قوی بر روی سلول های TNBC است.

تری هگزیفنیدیل به عنوان یک آنتی کولینرژیک برای درمان لرزش، اسپاسم، سفتی و کنترل ضعیف عضلانی که در بیماران مبتلا به بیماری پارکینسون دیده می شود، استفاده می شود.[۱] همچنین می‌تواند برای پیشگیری یا درمان بیماری‌های عضلانی مشابه تئوفیلین جی مانند عوارض جانبی اکستراپیرامیدال (EPS)، که توسط داروهای ضد روان پریشی نسل اول مانند فلوفنازین، هالوپریدول و کلرپرومازین ایجاد می‌شوند، مفید باشد.

قرص دیان تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا که در آن Diane 35 و ژنریک های آن مجاز هستند، باید از آن پیروی کنند و اطمینان حاصل کنند که تمام اقدامات توافق شده کاهش خطر، از جمله تغییرات در اطلاعات تجویز کنندگان و بیماران، اجرا می شود.

قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن فقط باید برای درمان آکنه نالوکسان متوسط تا شدید (مربوط به حساسیت به هورمون هایی به نام آندروژن) یا هیرسوتیسم در زنان در سنین باروری استفاده شود.

با این حال، هنگامی که برای آکنه استفاده می شود، تنها در صورتی باید از آن ها استفاده کرد که سایر درمان ها، مانند درمان های اعمال شده روی پوست و آنتی بیوتیک ها، ناموفق باشند.

اگر از این داروها برای شرایط دیگر استفاده می کنید، باید یک قرار ملاقات غیر ال اس دی فوری با پزشک خود بگیرید تا درمان خود را بررسی کند.

قرص دیان قبل از صحبت با پزشک خود نباید مصرف این داروها را قطع کنید. دایان ۳۵ و ژنریک های آن به عنوان داروهای ضد بارداری هورمونی نیز عمل می کنند و متوقف کردن آنها به این معنی است که برای جلوگیری از بارداری ناخواسته باید از روش دیگری از پیشگیری از بارداری استفاده کنید.

همیشه باید بروشور بسته را مطالعه کنید و توجه داشته باشید که خطر لخته شدن خون با این داروها کم است.

خطر لخته شدن خون در رگ ها با این داروها ۱.۵ تا ۲ برابر بیشتر از داروهای ضد بارداری خوراکی ترکیبی (COCs) حاوی لوونورژسترل است و ممکن است مشابه خطر داروهای ضد اندانسترون بارداری حاوی ژستودن، دزوژسترل یا دروسپیرنون باشد.

قرص دیان باید توجه داشته باشید که عواملی وجود دارند که می توانند خطر لخته شدن خون در رگ های خونی را افزایش دهند.

مانند افزایش سن، سیگار کشیدن، چاقی و بی تحرکی طولانی مدت. شما باید فوراً علائم مربوطه را به پزشک خود گزارش دهید، مانند درد و تورم در پاها، یا تنگی نفس و درد شدید در قفسه سینه.

اگر سوالی دارید باید با پزشک یا داروساز خود صحبت کنید.

آشنایی با قرص دیان

قرص دیان متخصصان مراقبت های بهداشتی باید این توصیه ها را هیوسین دنبال کنند:

قرص دیان ۳۵ و ژنریک های آن فقط باید برای درمان آکنه متوسط تا شدید مربوط به حساسیت آندروژن (با یا بدون سبوره) یا هیرسوتیسم در زنان در سنین باروری استفاده شود.

برای درمان آکنه، این داروها فقط باید پس از درمان موضعی یا درمان آنتی بیوتیکی سیستمیک استفاده شوند.

قرص دیان از آنجایی که دایان ۳۵ و ژنریک های آن به عنوان داروهای ضد بارداری هورمونی نیز عمل می کنند، نباید در ترکیب با سایر داروهای ضد بارداری هورمونی استفاده شوند.

فواید قرص تری فلوئوپرازین

تری فلوئوپرازین کمیت در پانل سمت راست نشان داده شده است. داده ها به صورت میانگین ± SD بیان شد. از سه آزمایش (**P < 0.01؛ ***P < 0.001)؛ گروه درمان و گروه کنترل با آزمون t مقایسه شدند

ما اثرات TFP را بر روی زنده ماندن سلولی به ترتیب با استفاده از سه رده سلولی TNBC ارزیابی کردیم. قابلیت زنده ماندن با افزایش غلظت TFP و زمان درمان طولانی تر کاهش یافت (شکل 1b).

این نتایج نشان داد که TFP می تواند زنده ماندن سلول های TNBC را به روشی هیدروکسی زین وابسته به زمان و غلظت سرکوب کند.

اگرچه از سال ۱۹۴۹ در کارآزمایی‌های بالینی برای بررسی درمان بیماری پارکینسون مناسب بوده است، اما برای مدیریت انواع پارکینسونیسم (ایدیوپاتیک، پس از مغز و عروق و تصلب شرایین) در ژوئن ۲۰۰۳ توسط FDA تأیید شد. تری هگزیفنیدیل اغلب به عنوان یک درمان کمکی در درمان اشکال ذکر شده پارکینسونیسم با لوودوپا استفاده می شود.[۳]

در سال ۲۰۰۸، گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه پلیس و سربازان عراقی از تری هگزیفنیدیل برای مقاصد تفریحی و سایر داروهای تجویزی استفاده می کردند.

پزشک از شما می‌خواهد حتی پس از اینکه احساس بهبودی کردید، مصرف تری‌میپرامین را ادامه دهید. این برای جلوگیری از بازگشت افسردگی شما است. طبیعی است که یک دوره درمانی حدود شش ماه پس از کاهش علائم شما ادامه یابد.

مصرف تریمیپرامین را ادامه دهید مگر اینکه پزشک به شما دستور دیگری بدهد. توقف ناگهانی درمان گاهی اوقات می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی شود پنتوپرازول و پزشک از شما می‌خواهد که دوز مصرفی خود را به تدریج طی چند هفته کاهش دهید.

آیا تریمیپرامین می تواند مشکلاتی ایجاد کند؟

بیشتر داروها علاوه بر اثرات مفیدشان، می توانند عوارض جانبی ناخواسته ای ایجاد کنند، اگرچه همه آنها را تجربه کلیندامایسین نمی کنند.

جدول زیر حاوی برخی از رایج ترین موارد مرتبط با تریمی پرامین است. فهرست کاملی را در بروشور اطلاعات سازنده که همراه با داروی شما ارائه می شود، خواهید دید.

دیکلوفناک اثرات ناخواسته اغلب با سازگاری بدن شما با داروی جدید بهبود می یابند، اما اگر هر یک از موارد زیر ادامه یافت یا دردسرساز شد، با پزشک یا داروساز خود صحبت کنید.

بر اساس گزارش‌ها، این داروها مصرف می‌شدند زیرا به نظر می‌رسید پروژسترون که استرس رزمی را کاهش می‌دهند. اگرچه این می‌تواند دلیل اصلی استفاده در برخی از آنها باشد.

برخی از آن‌ها نیز به عنوان جایگزین یا نسخه قوی‌تر LSD توسط برخی از کاربران دیده می‌شوند. تری هگزیفنیدیل برای مدیریت دیستونی در بیماران مبتلا به فلج مغزی غیرقابل استفاده است.[۴]

مکانیسم عمل تری هگزیفنیدیل

مکانیسم دقیق عمل تری هگزیفنیدیل به خوبی درک نشده است. به نظر می رسد با مهار مستقیم تکانه های وابران بر روی سیستم عصبی پاراسمپاتیک عمل می کند.

ساختارهای عصب دهی شده توسط سیستم پاراسمپاتیک، مانند غدد بزاقی، چشم ها و عضلات صاف (مستقیم و غیرمستقیم)، حتی در دوزهای کمتر تحت تأثیر آتورواستاتین قرار می گیرند.

مهار مرکزی مستقیم مراکز حرکتی مغزی ممکن است با دوزهای بالاتر رخ دهد. تحقیقات نشان می‌دهد که گیرنده‌های تحت تأثیر گیرنده‌های موسکارینی دوپامین و M1 هستند.[۵][۶]

فارماکوکینتیک تری هگزیفنیدیل

جذب: دارو به خوبی از دستگاه گوارش جذب می شود و شروع اثر ۶۰ دقیقه پس از مصرف خوراکی و حداکثر فعالیت آن پس از ۲ تا ۳ ساعت رخ می دهد.

توزیع: تری هگزیفنیدیل به غلظت بالایی در مغز دست می یابد که اگزازپام با جذب داخل لیزوزومی تسهیل می شود.

متابولیسم: تری هگزیفنیدیل با هیدروکسیلاسیون گروه های پردنیزولون آلی سیکلیک متابولیزه می شود. گردش خون انتروهپاتیک کم است.

دفع: نیمه عمر تخمین زده شده در بزرگسالان حدود ۵ تا ۱۰ ساعت است، اما برخی مطالعات نیمه عمر حذف را تا ۳۳ ساعت نشان می دهند.[۳]

تری هگزیفنیدیل به صورت قرص خوراکی ۲ میلی گرم و ۵ میلی گرم و به صورت محلول ۲ میلی گرم در ۵ میلی لیتر موجود است.[۷] دوز تری هگزیفنیدیل HCl در افراد مختلف متفاوت است و به صورت تجربی تعیین می شود.:: بازدید از این مطلب : 118
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 دی 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

اگر مصرف اگزازپام را متوقف کردید و علائمی مانند: حرکات غیرعادی ماهیچه‌ها، فعال یا پرحرف‌تر بودن، تغییرات ناگهانی و شدید در خلق و خو یا رفتار، گیجی، توهم، تشنج یا افکار خودکشی دارید، فوراً به پزشک کمک کنید.

پاروکستین یکی از داروهای SSRI است که میزان ۵-هیدروکسی تریپتامین (۵-HT) را در گیرنده های غشای پس سیناپسی افزایش می دهد و در نتیجه انزال را به تاخیر می اندازد. اگرچه توسط FDA تایید نشده است، اما از مزیت ترک تحصیل و هزینه کمتر، با اثرات تقریباً مشابه داپوکستین است [۱۲، ۱۳]. اخیراً، کارآزمایی‌های تصادفی‌سازی شده و کنترل‌شده (RCTs) با کیفیت بالا متعددی وجود داشته است که پاروکستین را با سایر گزینه‌های درمانی برای درمان PE مقایسه می‌کنند.

لینک مفید : پنتوپرازول

دپرسیون تنفسی: این می تواند در صورت مصرف بیش از حد یا در صورت سریع بودن سرعت تجویز اتفاق بیفتد.

واکنش های ظهور: چنین واکنش هایی شامل بی قراری یا گیجی در دوره نقاهت بعد از عمل است.

افزایش فشار داخل جمجمه: با توجه به این اثر، پزشکان باید هر فردی را که فشار داخل جمجمه بالایی دارد به دقت تحت نظر داشته باشند.

لینک مفید : آمپول پتیدین

آسیب کبدی: تجویز کتامین ممکن است باعث اختلال در عملکرد کبد شود.

نقص های شناختی یا فکری: برخی تحقیقات گزارش می دهند که این اثرات در کودکان رخ می دهد.

قبل از مصرف این دارو
اگر به اگزازپام حساسیت دارید یا بیماری روانی و روان پریشی دارید، نباید اگزازپام از این دارو استفاده کنید.

اگر تا به حال داشته اید به پزشک این قرص ارزان است خود بگویید:

افسردگی، بیماری روانی، افکار خودکشی؛

اعتیاد به الکل یا مواد مخدر؛ یا

فشار خون پایین.

اگزازپام ممکن است به نوزاد متولد کتامین نشده آسیب برساند. از مصرف این دارو در سه ماهه اول بارداری خودداری کنید.

لینک مفید : متفورمین

اگر در دوران بارداری از اگزازپام استفاده می کنید، ممکن است کودک شما با علائم ترک تهدید کننده زندگی به دنیا بیاید و ممکن است برای چند هفته به درمان پزشکی نیاز داشته باشد.

از پزشک بپرسید که آیا شیردهی در حین استفاده از این دارو بی خطر است یا خیر.

برای استفاده توسط افراد کمتر از ۶ سال تایید نشده است.

چگونه باید اگزازپام مصرف کنم؟
دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید و همه پرفنازین راهنماهای دارو یا برگه های دستورالعمل را بخوانید.

هرگز از اگزازپام در مقادیر بیشتر یا بیشتر از مقدار تجویز شده استفاده نکنید. اگر احساس می‌کنید میل شدید به مصرف بیشتر اگزازپام دارید، به پزشک خود اطلاع دهید.

لینک مفید : سفالکسین

هرگز این دارو را با شخص دیگری، به ویژه فردی که سابقه اعتیاد به مواد مخدر دارد، به پاروکستین اشتراک نگذارید. سوء استفاده می تواند باعث اعتیاد، مصرف بیش از حد یا مرگ شود. دارو را در جایی نگهداری کنید که دیگران نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. فروش یا واگذاری این دارو خلاف قانون است.

بدون مشورت با پزشک مصرف اگزازپام را قطع نکنید. اگر پس از مصرف طولانی مدت به طور ناگهانی مصرف دارو را متوقف کنید، ممکن است علائم ترک تهدید کننده زندگی داشته باشید.
از گرم شدن بیش از حد خودداری کنید. آمپول بی پریدین ممکن است باعث کاهش تعریق شود. این می تواند در هوای گرم یا با ورزش شدید منجر به گرمازدگی شود.

چگونه باید بیپریدن مصرف کنم؟

بیپریدن را دقیقا طبق دستور پزشک مصرف کنید. اگر این دستورالعمل ها را درک نمی کنید، از داروساز، پرستار یا پزشک خود بخواهید که آنها را برای شما توضیح دهد.

هر نوبت دارو را با یک لیوان پر از آب مصرف کنید.

اگر معده شما را ناراحت می کند، بیپریدن را بعد از غذا مصرف کنید.

بیپریدن ممکن است یک یا چند بار در روز مصرف شود. حداکثر مقدار بیپریدنی که باید در هر روز مصرف شود، هشت قرص (۱۶ میلی گرم) است. دستورالعمل های پزشک خود را دنبال کنید.

لینک مفید : تئوفیلین جی

بایپریدن را در دمای اتاق به دور از رطوبت و گرما نگهداری کنید.

اگر یک نوبت را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟

دوز فراموش شده را به محض یادآوری مصرف کنید. با این حال، اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، آمپول بی پریدین نوبت فراموش شده را رها کنید و فقط دوز برنامه ریزی شده بعدی خود را مصرف کنید. از مصرف دوز این دارو خودداری کنید.

به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید.

لینک مفید : دی سیکلومین

علائم مصرف بیش از حد بیپریدن شامل مردمک های بزرگ است. پوست گرم و خشک؛ صورت برافروخته؛ تب؛ دهان خشک؛ ضربان قلب سریع یا نامنظم؛ اضطراب؛ توهمات؛ گیجی؛ تحریک؛ بیش فعالی؛ از دست دادن هوشیاری؛ و تشنج

هنگام مصرف بیپریدن از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟

هنگام رانندگی، کار با ماشین آلات یا انجام سایر فعالیت های خطرناک احتیاط کنید. Biperiden ممکن است باعث سرگیجه یا تاری دید شود. اگر دچار سرگیجه یا تاری دید شدید، از این فعالیت ها خودداری کنید.

با احتیاط از الکل استفاده کنید. الکل ممکن است باعث افزایش خواب آلودگی و سرگیجه در حین مصرف بیپریدن شود.

لینک مفید : سفالکسین

از گرم شدن بیش از حد خودداری کنید. آمپول بی پریدین ممکن است باعث کاهش تعریق شود. این می تواند در هوای گرم یا با ورزش شدید منجر به گرمازدگی شود. سعی کنید تا حد امکان خنک باشید و مراقب علائم گرمازدگی مانند کاهش تعریق، حالت تهوع و سرگیجه باشید.

عوارض جانبی آمپول بی پریدین

اگر هر یک از عوارض جانبی جدی زیر را تجربه کردید، مصرف بیپریدن را متوقف کنید و به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید:

یک واکنش آلرژیک (سختی در تنفس، بسته شدن گلو، تورم لب، زبان یا صورت، یا کهیر)؛

تب غیر معمول؛

ضربان قلب سریع یا نامنظم؛

اضطراب، توهم، گیجی، بی قراری، بیش فعالی یا از دست دادن هوشیاری؛

لینک مفید : آزیترومایسین

در دمای اتاقی به دور از گرما و رطوبت، نگهداری شود. داروی خود را در مکانی نگهداری کنید که هیچ کس نتواند از آن به طور نادرست استفاده کند.

اگر یک نوبت مصرف این دارو را فراموش کنم چه اتفاقی می افتد؟
در اسرع وقت دارو را مصرف کنید، اما اگر تقریباً زمان نوبت بعدی فرا رسیده است، دوز فراموش شده را نادیده بگیرید. دو دوز را در یک زمان مصرف نکنید.

اگر بیش از حد مصرف کنم چه اتفاقی می افتد؟

به دنبال مراقبت های پزشکی اورژانسی باشید یا با خط راهنمای Poison به شماره ۱-۸۰۰-۲۲۲-۱۲۲۲ تماس بگیرید. مصرف بیش از حد اگزازپام با الکل، داروهای مخدر، یا سایر داروهایی که باعث خواب آلودگی می شوند یا تنفس شما را کند می کنند، می تواند کشنده باشد.

علائم مصرف بیش از حد ممکن است شامل خواب آلودگی، گیجی، ضعف عضلانی یا از دست دادن هوشیاری باشد.

هنگام مصرف اگزازپام از چه چیزهایی باید اجتناب کرد؟

الکل ننوشید. عوارض جانبی خطرناک یا مرگ ممکن است رخ دهد.

تا زمانی که بدانید اگزازپام چه تأثیری روی شما خواهد گذاشت از رانندگی یا فعالیت های خطرناک خودداری کنید. سرگیجه یا خواب آلودگی می تواند باعث افتادن، تصادف یا صدمات شدید شود.

با این حال، کتامین تنها زمانی بی خطر است که فرد دارویی را که پزشک برای یک هدف خاص تجویز کرده است مصرف کند.

کتامین دارای خطرات زیر است

بی ثباتی عملکرد قلب و عروق خونی: این ممکن است شامل افزایش موقت فشار خون و ضربان قلب یا کاهش فشار خون و ضربان قلب باشد. ریتم غیر طبیعی قلب نیز ممکن است رخ دهد.

پاروکستین همراه با تادالافیل یا رفتار درمانی موثرتر از پاروکستین به تنهایی بود (همه ۰.۰۵ p ). اگرچه عوارض جانبی در گروه ترکیبی بیشتر از گروه پاروکستین به تنهایی بود، اما شایع ترین عوارض جانبی مانند تهوع، درد عضلانی، تپش قلب و برافروختگی خفیف و قابل تحمل بود.

محدودیت‌های اصلی این مرور سیستماتیک و متاآنالیز، تعاریف مختلف PE و زمان‌های کوتاه پیگیری بود.

نتیجه گیری
با توجه به این بررسی سیستماتیک و متاآنالیز، پاروکستین اثربخشی بهتری نسبت به دارونما، فلوکستین و اسیتالوپرام در درمان PE با عوارض جانبی قابل تحمل ارائه کرد. گروه ترکیبی اثربخشی بهتری نسبت به گروه پاروکستین به تنهایی داشت.

لینک مفید : لوراتادین

گزارش های بررسی همتایان
زمینه
انزال زودرس (PE) به عنوان یکی از شایع ترین بیماری های اختلال عملکرد جنسی شناخته شده است که تقریباً ۲۰ تا ۳۰ درصد مردان را تحت تأثیر قرار می دهد [۱]. ثابت شده است که PE می تواند بر کیفیت مقاربت تأثیر بگذارد و در نتیجه پریشانی و اضطراب و حتی بر روابط بین شرکا تأثیر بگذارد [۲]. در حالی که علت PE بحث برانگیز است، به طور فزاینده ای تشخیص داده می شود.

لینک مفید : امپرازول

پاروکستین که مشکلات روانی [۳،۴،۵]، اختلالات جسمی و/یا اختلالات عصبی زیستی، و پلی مورفیسم های ناقل سروتونین یا محرک های آن اغلب در یک فرد مشابه اتفاق می افتد. با این حال، سایر عوامل اتیولوژیک بالقوه [۶،۷،۸،۹،۱۰]، از جمله افسردگی، اختلال نعوظ، سندرم متابولیک، پروستاتیت مزمن و اختلال عملکرد تیروئید، به طور قطع به عنوان عامل در PE ثابت شده اند.

طبق دستورالعمل‌های جدید انجمن بین‌المللی پزشکی جنسی (ISSM) [11]، PE به این صورت تعریف می‌شود: «انزال که همیشه پس از کمتر از ۱ دقیقه دخول واژینال از اولین تجربه جنسی (PE مادام العمر) یا از نظر بالینی مهم و آزاردهنده رخ می‌دهد.

لینک مفید : اس امپرازول

پاروکستینکاهش زمان تأخیر، اغلب ≤۳ دقیقه (PE اکتسابی)، و ناتوانی در به تاخیر انداختن انزال در تمام یا تقریباً تمام دخولات واژن، و پیامدهای شخصی منفی، مانند پریشانی، ناامیدی و/یا اجتناب از صمیمیت جنسی. بنابراین، ما از زمان نهفتگی انزال داخل واژن (IELT) برای ارزیابی نقطه پایانی PE استفاده می کنیم.

در چند دهه گذشته، بسیاری از درمان‌های ممکن توسط آندرولوژیست‌ها مورد بررسی قرار گرفته‌اند، مانند مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs)، بی‌حس کننده‌های موضعی، داروهای ضد افسردگی سه حلقه‌ای، PDE5Is، مسدودکننده‌های گیرنده α و جراحی. اگرچه، گزارش شده است که بسیاری از آنها برای PE با عوارض جانبی قابل تحمل مفید هستند، اما هیچ یک از آنها به جز داپوکستین توسط FDA (سازمان غذا و دارو) تایید نشده است.

واکنش غیرمعمول یا آلرژیک به پرفنازین، سایر داروها، غذاها، رنگ‌ها یا مواد نگهدارنده
باردار یا تلاش برای باردار شدن
شیر دادن

چگونه باید از پرفنازین استفاده کنم؟

این دارو را به صورت خوراکی با یک لیوان آب مصرف کنید. دستورالعمل روی برچسب نسخه را دنبال کنید. داروهای خود را با فاصله های زمانی منظم بخورید. داروهای خود را بیشتر از زمان تجویز شده مصرف نکنید.

پرفنازیندر مورد استفاده از این دارو در کودکان با تیم مراقبت خود صحبت کنید. در حالی که این دارو ممکن است برای کودکان زیر ۱۲ سال برای شرایط خاص تجویز شود، اقدامات احتیاطی اعمال می شود.

لینک مفید : برم هگزین

مصرف بیش از حد: اگر فکر می کنید بیش از حد از این دارو مصرف کرده اید، فوراً با مرکز کنترل مسمومیت یا اورژانس تماس بگیرید.

توجه: این دارو فقط برای شما است. این دارو را با دیگران به اشتراک نگذارید.

اگر یک دوز را فراموش کنم چه؟

پرفنازین اگر یک نوبت را فراموش کردید، در اسرع وقت آن را مصرف کنید. اگر تقریباً زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده است، فقط آن دوز را مصرف کنید. از مصرف دوز یا دوز اضافی خودداری کنید.

لینک مفید : هیوسین

چه چیزی ممکن است با این دارو تداخل داشته باشد؟

این دارو را با هیچ یک از موارد زیر مصرف نکنید:

پرفنازین آنتی هیستامین برای آلرژی، سرفه و سرماخوردگی

آتروپین

لینک مفید : فیناستراید

داروهای خاص برای اضطراب یا خواب

پرفنازین همچنین اگر سیگار می‌کشید، مشروبات الکلی می‌نوشید یا از مواد غیرقانونی استفاده می‌کنید، به آنها بگویید. بعضی آیتمها ممکن است با داروی شما تداخل داشته باشند.

داروهایی که عضلات را برای جراحی شل می کنند

چه کسانی نباید بیپریدن مصرف کنند؟

اگر شما نمی توانید بیپریدن مصرف کنید

تا به حال به آن واکنش آلرژیک داشته اند،

مبتلا به گلوکوم با زاویه باریک،

یک انسداد در روده یا عارضه ای از بیماری روده معروف به مگاکولون دارید. یا

مبتلا به میاستنی گراویس

لینک مفید : امپرازول

قبل از مصرف این دارو، در صورت داشتن این دارو به پزشک خود اطلاع دهید

بزرگ شدن پروستات یا مشکل در ادرار کردن،

صرع یا سایر اختلالات تشنجی،

بیماری قلبی یا ضربان قلب نامنظم،

افسردگی یا هر بیماری روانی دیگر، یا

لینک مفید : هیدروکسی زین

بیماری کلیوی یا کبدی

در صورت داشتن هر یک از شرایط ذکر شده در بالا، ممکن است در طول درمان به دوز کمتر یا نظارت ویژه نیاز داشته باشید.

آمپول بی پریدین در رده C بارداری FDA قرار دارد. این بدان معناست که مشخص نیست که آیا به جنین متولد نشده آسیب می رساند یا خیر. اگر باردار هستید بدون مشورت با پزشک خود بیپریدن مصرف نکنید.

لینک مفید : کتوتیفن

همچنین مشخص نیست که آیا بیپریدن به شیر مادر منتقل می شود یا خیر. اگر به نوزادی شیر می دهید، بدون مشورت با پزشک، بیپریدن مصرف نکنید.

لینک مفید : سفتریاکسون:: بازدید از این مطلب : 103
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 دی 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

گاباپنتین با تغییر روشی که بدن درد را حس می کند، درد PHN را تسکین می دهد. دقیقاً مشخص نیست که گاباپنتین چگونه برای درمان سندرم پای بیقرار عمل می کند.

آشنایی بیشتر با قرص گاباپنتین

گاباپنتین به صورت کپسول، قرص، قرص طولانی رهش (طولانی اثر) و محلول خوراکی (مایع) خوراکی عرضه می شود.

کپسول ها، قرص ها و محلول خوراکی گاباپنتین معمولاً با یک لیوان پر آب (۸ اونس [۲۴۰ میلی لیتر])، همراه یا بدون غذا، سه بار در روز مصرف می شوند.

گاباپنتین ۱۰۰ برای چیست ؟ این داروها باید در زمان های مساوی در طول روز و شب مصرف شوند. بین دوزها نباید بیش از ۱۲ ساعت فاصله باشد.

لینک مفید : تریامسینولون

قرص طولانی رهش (Horizant) با غذا یک بار در روز حدود ساعت ۵ بعد از ظهر مصرف می شود. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

گاباپنتین را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است مصرف نکنید.

لینک مفید : مفنامیک اسید

مصرف سیپروفلوکساسین ممکن است ضعف عضلانی را در افراد مبتلا به میاستنی گراویس (اختلال سیستم عصبی که باعث ضعف عضلانی می‌شود) بدتر کند و باعث دشواری شدید تنفس یا مرگ شود. در صورت ابتلا به میاستنی گراویس به پزشک خود اطلاع دهید. ممکن است پزشک به شما بگوید که سیپروفلوکساسین مصرف نکنید.

اگر میاستنی گراویس دارید و پزشک به شما گفته است که باید سیپروفلوکساسین مصرف کنید، اگر در طول درمان دچار ضعف عضلانی یا مشکل در تنفس شدید، فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.

در مورد خطرات مصرف سیپروفلوکساسین با پزشک خود صحبت کنید.

هنگامی که درمان با سیپروفلوکساسین را شروع می کنید، پزشک یا داروساز شما برگه اطلاعات بیمار سازنده (راهنمای دارو) را به شما می دهد. اطلاعات را با دقت بخوانید و اگر سوالی دارید از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

لینک مفید : سفالکسین

همچنین می توانید برای دریافت راهنمای دارو به وب سایت سازمان غذا و دارو (FDA) یا وب سایت سازنده مراجعه کنید.

آشنایی بیشتر با قرص سیپروفلوکساسین

سیپروفلوکساسین برای درمان یا پیشگیری از برخی عفونت‌های ناشی از باکتری‌ها مانند ذات‌الریه استفاده می‌شود. سوزاک (یک بیماری مقاربتی)؛ تب حصبه (یک عفونت جدی که در کشورهای در حال توسعه رایج است)؛ اسهال عفونی (عفونتی که باعث اسهال شدید می شود)؛ و عفونت های پوست، استخوان، مفاصل، شکم (ناحیه معده) و پروستات (غده تولید مثل مردان)، سیپروفلوکساسین همچنین برای درمان یا پیشگیری از طاعون (عفونت جدی که ممکن است عمداً به عنوان بخشی از یک حمله بیوترور منتشر شود) استفاده می شود.

لینک مفید : هیدروکسی زین

و سیاه زخم استنشاقی (عفونتی جدی که ممکن است توسط میکروب سیاه زخم در هوا به طور عمدی به عنوان بخشی از یک حمله بیوترور منتشر شود). سیپروفلوکساسین ممکن است برای درمان برونشیت، عفونت‌های سینوسی یا عفونت‌های دستگاه ادراری نیز استفاده شود، اما اگر گزینه‌های درمانی دیگری وجود دارد، نباید برای برونشیت و عفونت‌های سینوسی یا انواع خاصی از عفونت‌های دستگاه ادراری استفاده شود.

قرص سیپروفلوکساسین طولانی رهش (طولانی اثر) برای درمان عفونت کلیه و مجاری ادراری استفاده می شود. با این حال، برخی از انواع عفونت های دستگاه ادراری تنها در صورتی باید با قرص های سیپروفلوکساسین درمان شوند که گزینه های درمانی دیگری در دسترس نباشد.

قرص های گاباپنتین با رهش طولانی را نمی توان جایگزین نوع دیگری از فرآورده گاباپنتین کرد. مطمئن شوید که فقط نوع گاباپنتینی را که توسط پزشک تجویز شده است دریافت می کنید. اگر در مورد نوع گاباپنتین به شما سوالی دارید از داروساز خود بپرسید.

لینک مفید : اس امپرازول

قرص های طولانی رهش را به طور کامل ببلعید. آنها را نبرید، نجوید یا خرد نکنید.

گاباپنتین چیست : اگر پزشک به شما گفته است که نصف یک قرص معمولی را به عنوان بخشی از دوز مصرفی خود مصرف کنید.

لینک مفید : متفورمین

قرص را با دقت بر روی علامت امتیاز تقسیم کنید. از نصف قرص دیگر به عنوان بخشی از دوز بعدی خود استفاده کنید. نیم قرص هایی را که استفاده نکرده اید به درستی در طی چند روز پس از شکستن آنها دور بریزید.

اگر برای کنترل تشنج یا PHN از گاباپنتین استفاده می کنید، احتمالاً پزشک شما را با دوز پایین گاباپنتین شروع می کند و به تدریج دوز شما را در صورت نیاز برای درمان بیماری افزایش می دهد. اگر برای درمان PHN از گاباپنتین استفاده می کنید، اگر علائم شما در طول درمان بهبود نیافت، به پزشک خود اطلاع دهید.

لینک مفید : دی سیکلومین

گاباپنتین ممکن است به کنترل وضعیت شما کمک کند اما آن را درمان نمی کند. حتی اگر احساس خوبی دارید به مصرف گاباپنتین ادامه دهید.

بدون مشورت با پزشک، مصرف گاباپنتین را قطع نکنید، حتی اگر عوارض جانبی مانند تغییرات غیرعادی در رفتار یا خلق و خوی خود را تجربه کنید.

لینک مفید : امپرازول

اگر به طور ناگهانی مصرف قرص، کپسول یا محلول خوراکی گاباپنتین را قطع کنید، ممکن است علائم ترک مانند اضطراب، مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب، حالت تهوع، درد و تعریق را تجربه کنید.

قرص گاباپنتین ۳۰۰ برای چیست ؟ اگر برای درمان تشنج از گاباپنتین استفاده می کنید و به طور ناگهانی مصرف دارو را قطع می کنید، ممکن است بیشتر دچار تشنج شوید. پزشک ممکن است دوز شما را به تدریج در طی حداقل یک هفته کاهش دهد.

لینک مفید : تریامسینولون

پزشک یا داروساز شما برگه اطلاعات بیمار سازنده (راهنمای دارو) را هنگام شروع درمان با گاباپنتین و هر بار که نسخه خود را دوباره پر می کنید، به شما می دهد. اطلاعات را با دقت بخوانید و اگر سوالی دارید از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

همچنین می توانید برای دریافت راهنمای دارو به وب سایت سازمان غذا و دارو (FDA) یا وب سایت سازنده مراجعه کنید.

کاربردهای دیگر این دارو گاباپنتین

همچنین گاهی اوقات برای تسکین درد نوروپاتی دیابتی (بی حسی یا سوزن سوزن شدن به دلیل آسیب عصبی در افرادی که دیابت دارند) و برای درمان و پیشگیری از گرگرفتگی (احساس شدید ناگهانی گرما و تعریق) در زنانی که تحت درمان هستند استفاده می شود.

مصرف سیپروفلوکساسین ممکن است باعث تغییراتی در حس و آسیب عصبی شود که ممکن است حتی پس از قطع مصرف سیپروفلوکساسین از بین نرود. این آسیب ممکن است بلافاصله پس از شروع مصرف سیپروفلوکساسین رخ دهد. اگر تا به حال نوروپاتی محیطی داشته اید (نوعی آسیب عصبی که باعث گزگز، بی حسی و درد در دست ها و پاها می شود) به پزشک خود اطلاع دهید.

لینک مفید : لوپرامید

اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، مصرف سیپروفلوکساسین را قطع کنید و فوراً با پزشک خود تماس بگیرید: بی حسی، سوزن سوزن شدن، درد، سوزش یا ضعف در بازوها یا پاها. یا تغییر در توانایی شما برای احساس لمس سبک، لرزش، درد، گرما یا سرما.

مصرف سیپروفلوکساسین ممکن است بر مغز یا سیستم عصبی شما تأثیر بگذارد و عوارض جانبی جدی ایجاد کند. این می تواند پس از اولین دوز سیپروفلوکساسین رخ دهد. اگر دچار تشنج، صرع، تصلب شرایین مغزی (تنگ شدن رگ های خونی در داخل یا نزدیک مغز می شود که می تواند منجر به سکته مغزی یا سکته کوچک شود)، سکته مغزی، تغییر ساختار مغز یا بیماری کلیوی، به پزشک خود اطلاع دهید.

لینک مفید : سفتریاکسون

اگر هر یک از علائم زیر را تجربه کردید، مصرف سیپروفلوکساسین را قطع کنید و فوراً با پزشک خود تماس بگیرید: تشنج. لرزش؛ سرگیجه؛ سبکی سر؛ سردردهایی که از بین نمی روند (با یا بدون تاری دید)؛ مشکل در به خواب رفتن یا ماندن در خواب؛ کابوس ها؛ عدم اعتماد به دیگران یا احساس اینکه دیگران می خواهند به شما صدمه بزنند.

توهمات (دیدن چیزهایی یا شنیدن صداهایی که وجود ندارند)؛ افکار یا اعمالی که در جهت صدمه زدن یا کشتن خود هستند. احساس بی قراری، مضطرب، عصبی، افسردگی، تغییرات حافظه، یا گیجی، یا سایر تغییرات در خلق و خو یا رفتار شما.

سیپروفلوکساسین در دسته ای از آنتی بیوتیک ها به نام فلوروکینولون ها قرار دارد. با از بین بردن باکتری هایی که باعث عفونت می شوند عمل می کند.

لینک مفید : دی سیکلومین

آنتی بیوتیک هایی مانند سیپروفلوکساسین برای سرماخوردگی، آنفولانزا یا سایر عفونت های ویروسی موثر نیستند. استفاده از آنتی‌بیوتیک‌ها در مواقعی که نیازی به آن‌ها نیست، خطر ابتلا به عفونتی را که بعداً در مقابل آنتی‌بیوتیک مقاومت می‌کند، افزایش می‌دهد.

این دارو چگونه باید استفاده شود؟
سیپروفلوکساسین به صورت قرص، سوسپانسیون (مایع) و قرص طولانی رهش برای مصرف خوراکی با یا بدون غذا عرضه می شود. قرص ها و سوسپانسیون معمولاً دو بار در روز و قرص های طولانی رهش معمولاً یک بار در روز مصرف می شوند. هنگامی که برای درمان سوزاک استفاده می شود، قرص ها و سوسپانسیون ممکن است به صورت یک دوز تجویز شوند. سیپروفلوکساسین را تقریباً در زمان(های) یکسانی هر روز مصرف کنید. طول درمان شما بستگی به نوع عفونت شما دارد.

نالوکسان بیشتر از قبل توسط افسران پلیس، تکنسین های فوریت های پزشکی و امدادگران غیر اورژانسی استفاده می شود.

در اکثر ایالات، افرادی که در معرض خطر هستند یا افرادی را می شناسند که در معرض خطر مصرف بیش از حد مواد افیونی هستند.

لینک مفید : شربت تریاک

می توانند در مورد نحوه دادن نالوکسان آموزش ببینند. خانواده ها می توانند از داروساز یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بپرسند که چگونه از دستگاه ها استفاده کنند.

هنگام دادن نالوکسان چه اقدامات احتیاطی لازم است؟
نالوکسان برای معکوس کردن مصرف بیش از حد مواد افیونی در بدن تنها برای ۳۰ تا ۹۰ دقیقه عمل می کند. اما بسیاری از مواد افیونی بیش از این مدت در بدن باقی می مانند.

به همین دلیل، ممکن است پس از از بین رفتن دوز نالوکسان، فرد همچنان اثرات مصرف بیش از حد را تجربه کند. همچنین، برخی از مواد افیونی قوی‌تر هستند و ممکن است به دوزهای متعدد نالوکسان نیاز داشته باشند. بنابراین، یکی از مهم ترین اقداماتی که باید انجام دهید.

لینک مفید : سلکوکسیب

تماس با ۹۱۱ است تا فرد بتواند فوراً تحت مراقبت های پزشکی قرار گیرد. NIDA از تحقیقات برای فرمولاسیون های قوی تر برای استفاده با مواد افیونی قوی مانند فنتانیل حمایت می کند.

افرادی که به آنها نالوکسان داده می شود باید به طور مداوم تا رسیدن مراقبت های اورژانسی تحت نظر باشند. آنها باید ۲ ساعت دیگر پس از آخرین دوز نالوکسان تحت نظر باشند تا مطمئن شوید که تنفس کند یا متوقف نمی شود.

لینک مفید : سیتالوپرام

افراد مبتلا به وابستگی فیزیکی به مواد افیونی ممکن است در عرض چند دقیقه پس از مصرف نالوکسان علائم ترک داشته باشند. علائم ترک ممکن است شامل سردرد، تغییرات فشار خون، ضربان قلب سریع، تعریق، حالت تهوع، استفراغ و لرزش باشد.

اگرچه این ناراحت کننده است، اما معمولاً تهدید کننده زندگی نیست. خطر مرگ برای افرادی که بیش از حد مواد افیونی مصرف می کنند، بدتر از خطر واکنش بد به نالوکسان است. پزشکان در اتاق های اورژانس در حال آموزش هستند.

لینک مفید : کلومیپرامین

تا پس از معکوس شدن مصرف بیش از حد مواد افیونی، به بیماران امداد فوری و ارجاع به درمان اختلال مصرف مواد افیونی با داروهای موثر ارائه دهند. NIDA ابزارهایی را برای پزشکان اورژانس در اینجا ارائه می دهد.

عوارض جانبی نالوکسان نادر است، اما افراد ممکن است واکنش های آلرژیک به این دارو داشته باشند. به طور کلی، نالوکسان یک داروی بی خطر است.

لینک مفید : لوراتادین

دسته بندی های بارداری
پاسخ: به طور فنتانیل کلی قابل قبول است. مطالعات کنترل شده در زنان باردار شواهدی از خطر جنینی نشان نمی دهد.

ب: ممکن است قابل قبول باشد. یا مطالعات حیوانی هیچ خطری را نشان نمی دهد اما مطالعات انسانی در دسترس نیست یا مطالعات حیوانی خطرات جزئی را نشان می دهد و مطالعات انسانی انجام شده و هیچ خطری را نشان نمی دهد.

ج: در صورتی که فواید آن بیشتر از خطرات باشد، با احتیاط مصرف شود. مطالعات حیوانی نشان می‌دهد که مطالعات خطر و انسانی فنتانیل در دسترس نیست یا مطالعات حیوانی و انسانی انجام نشده است.

د: در مواقع اضطراری تهدید کننده زندگی زمانی که داروی ایمن تری در دسترس نیست استفاده شود. شواهد مثبت از خطر جنین انسان

X: در بارداری استفاده نشود. خطرات درگیر بیشتر از مزایای بالقوه است. جایگزین های امن تر وجود دارد.

لینک مفید : کلومیپرامین

آمیودارون
آمیودارون با تأثیر بر متابولیسم آنزیم CYP3A4 کبدی/روده ای، سطح پتیدین یا اثر فنتانیل را افزایش می دهد. از داروی جایگزین اجتناب کنید یا از آن استفاده کنید.

اگر تجویز همزمان مهارکننده‌های CYP3A4 با فنتانیل ضروری است، بیماران را از نظر دپرسیون تنفسی و آرام‌بخشی در فواصل زمانی مکرر تحت نظر بگیرید و تا زمانی که اثرات دارویی پایدار حاصل شود، دوز فنتانیل را تنظیم کنید.

آموباربیتال
فنتانیل، آموباربیتال. هر یک از این دو با هم افزایی فارماکودینامیک اثرات دیگری را افزایش می دهد. از داروی جایگزین اجتناب کنید یا از آن استفاده کنید. مصرف همزمان با سایر داروهای مضعف CNS، مانند شل کننده های عضلات اسکلتی، ممکن است باعث افسردگی تنفسی، افت فشار خون، آرامبخشی عمیق، کما و/یا مرگ شود.

لینک مفید : کلوتریمازول

کاهش دوز هر یک یا هر دو دارو را در نظر بگیرید فنتانیل تا از عوارض جانبی جدی جلوگیری کنید. افت فشار خون، افسردگی تنفسی و آرامبخشی عمیق را کنترل کنید.

پتیدین برای بی دردی حین و بعد از عمل موثر است و به عنوان پیش دارو استفاده می شود. در درد حاد، پتیدین روی گیرنده های مواد افیونی برای مهار تکانه های ایجاد کننده درد در فیبرهای آوران Ad و C عمل می کند.

آشنایی با قرص پتیدین

در دوزهای معادل ضددرد، انقباض عضلات صاف کمتری در مجاری صفراوی و افزایش کمتری در فشار مجرای صفراوی مشترک نسبت به مورفین ایجاد می‌کند. همچنین باعث احتباس ادرار و یبوست کمتری نسبت به مورفین می‌شود.

جایگزین های پتیدین برای درد حاد
برای حالت های درد حاد تعدادی جایگزین وجود دارد از جمله سایر مسکن های مخدر، داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی، مسکن های ساده، تکنیک های بی حسی منطقه ای و تکنیک های داخل نخاعی (تزریق داخل نخاعی و اپیدورال).

فنتانیل، سافینامید. هر کدام سمیت دیگری را با سطح نالوکسان سروتونین افزایش می دهد. منع مصرف دارد. مصرف همزمان می تواند منجر به سندرم سروتونین تهدید کننده زندگی شود.

لینک مفید : فاموتیدین

سلژیلین
سلژیلین سمیت فنتانیل را توسط سایرین افزایش می دهد (به نظر مراجعه کنید). منع مصرف دارد. نظر: از فنتانیل در بیمارانی که نیاز به تجویز همزمان MAOI دارند، یا ظرف ۱۴ روز پس از قطع MAOI، خودداری کنید. تقویت شدید و غیرقابل پیش بینی توسط مهارکننده های MAO با مسکن های مخدر گزارش شده است. .

سلژیلین ترانس درمال
سلژیلین ترانس درمال سمیت فنتانیل را توسط سایرین افزایش می دهد (به نظر مراجعه کنید). منع مصرف دارد. نظر: از فنتانیل در بیمارانی که نیاز به تجویز همزمان MAOI دارند، یا ظرف ۱۴ روز پس از قطع MAOI، خودداری کنید. تقویت شدید و سیپروفلوکساسین غیرقابل پیش بینی توسط مهارکننده های MAO با مسکن های مخدر گزارش شده است.

لینک مفید : سیپروفلوکساسین

ترانیل سیپرومین
ترانیل سیپرومین سمیت فنتانیل را توسط سایرین افزایش می دهد (به نظر مراجعه کنید). منع مصرف دارد. نظر: از فنتانیل در بیمارانی که نیاز به تجویز همزمان MAOI دارند، یا ظرف ۱۴ روز پس از قطع MAOI، خودداری کنید. تقویت شدید و غیرقابل پیش بینی توسط مهارکننده های MAO با مسکن های مخدر گزارش شده است.

آبامتاپیر
آبامتاپیر سطح یا اثر فنتانیل را با تأثیر بر متابولیسم آنزیم CYP3A4 کبدی/روده ای افزایش می دهد. از داروی جایگزین اجتناب کنید یا از آن استفاده کنید. به مدت ۲ هفته پس از مصرف آبامتاپیر، از مصرف داروهایی که سوبستراهای CYP3A4 هستند خودداری کنید. اگر امکان پذیر نیست، از مصرف آبامتاپیر خودداری کنید.

لینک مفید : متوکاربامول

استفاده طولانی مدت از مسکن های مخدر در دوران بارداری برای مقاصد پزشکی یا غیرپزشکی می تواند منجر به وابستگی فیزیکی در نوزادان و سندرم محرومیت از مواد افیونی نوزاد در مدت کوتاهی پس از تولد شود.

نوزادان را از نظر علائم سندرم محرومیت از مواد افیونی نوزاد مشاهده کنید و بر اساس آن مدیریت کنید. مواد افیونی از جفت عبور می کنند و ممکن است باعث ایجاد افسردگی تنفسی و اثرات روانی – فیزیولوژیکی در نوزادان شوند.

لینک مفید : ایمی پرامین

فنتانیل یک آنتاگونیست مواد افیونی، مانند نالوکسان، باید برای معکوس کردن افسردگی تنفسی ناشی از مواد افیونی در نوزاد در دسترس باشد. سولفات اپیوئید برای استفاده در زنان باردار در حین یا بلافاصله قبل از زایمان توصیه نمی شود.

زمانی که سایر تکنیک های ضد درد مناسب تر هستند. داروهای ضد درد اپیوئیدی می توانند زایمان را از طریق اقداماتی که به طور موقت قدرت، مدت و تعداد انقباضات رحم را کاهش می دهند طولانی کنند.

باروری
به دلیل اثرات کمبود آندروژن، استفاده مزمن از مواد افیونی ممکن است باعث کاهش باروری در زنان و مردان بالقوه باروری شود. مشخص نیست که آیا اثرات بر باروری برگشت پذیر است یا خیر

لینک مفید : کلیدینیوم سی

شیردهی
فنتانیل مواد افیونی در شیر انسان ترشح می شود. در زنان با متابولیسم طبیعی مواد افیونی (فعالیت طبیعی CYP2D6)، مقدار تریاک ترشح شده در شیر انسان کم و وابسته به دوز است. برخی از زنان متابولیزه کننده فوق العاده سریع مواد افیونی هستند.

این زنان به سطوح سرمی متابولیت فعال مواد افیونی، مواد افیونی، بالاتر از حد انتظار می رسند، که منجر به سطوح بالاتر از حد انتظار مواد افیونی در شیر مادر و سطح سرمی به طور بالقوه خطرناک بالای مواد افیونی در نوزادان شیرده خود می شود که به طور بالقوه می تواند منجر به عوارض جانبی جدی شود. از جمله مرگ، در شیرخواران

فواید رشدی و سلامتی تغذیه با شیر مادر باید همراه با نیاز بالینی مادر به درمان و هرگونه عوارض جانبی احتمالی بر روی نوزاد شیرخوار ناشی از درمان یا بیماری زمینه ای مادر در نظر گرفته شود.

لینک مفید : کلومیپرامین

در حالی که پتیدین یک داروی مفید در دوره قبل و بعد از عمل باقی می ماند، نباید بیش از ۷۲ ساعت استفاده شود، با احتیاط بیشتر در بیمارانی که به دوزهای بالاتر از حد طبیعی نیاز دارند یا در بیمارانی که نارسایی کلیوی دارند. ۳ چنین بیمارانی باید تعویض شوند.

به یک رژیم ضد درد متفاوت و در صورت لزوم توسط یک تیم درد حاد در صورت وجود ارزیابی می شود. با این حال، شواهدی برای خطر عوارض جانبی منتسب به نورپتیدین مشخص نیست.

لینک مفید : آتورواستاتین

بیماران ممکن است عوارض جانبی ناشی از سمیت نورپتیدین را در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر و با غلظت‌های نسبتاً کم نورپتیدین تجربه کنند.

درد مزمن
داده‌های اپیدمیولوژیک نشان می‌دهد که ۲۰ درصد از جمعیت درد مزمن را تجربه می‌کنند و تقریباً ۱۰ درصد از جمعیت به طور قابل‌توجهی به دلیل درد مزمن مضطرب و ناتوان هستند. به عنوان مثال، آسیب های عصبی با کاهش ۷۰ درصدی گیرنده های مواد افیونی پیش سیناپسی و وجود موادی مانند کوله سیستوکینین همراه است که ممکن است حساسیت به مواد افیونی را کاهش دهد.

لینک مفید : نوروبیون

فقدان شگفت‌انگیز مطالعات بالینی وجود دارد که نشان می‌دهد اپیوئیدها درد را کاهش داده و عملکرد را در بیماران مبتلا به درد مزمن بهبود می‌بخشند. یک مطالعه نشان داد که نزدیک به ۶۰ درصد از بیمارانی که در کلینیک درد شرکت می‌کنند، مسکن‌های اپیوئیدی مصرف می‌کنند.

آمپول پتیدین : بسیاری گزارش دادند که با وجود هیچ فایده ای، از دوز توصیه شده بالاتر استفاده کردند. در این مطالعه استفاده از مواد افیونی با معیارهای پریشانی و ناتوانی ارتباط خوبی داشت، اما با علائم فیزیکی عینی ارتباط نداشت.

لینک مفید : شربت تریاک

هیچ مطالعه کنترل‌شده طولانی‌مدتی در مورد اثربخشی یا عوارض جانبی مرتبط با استفاده از مواد افیونی در دردهای مزمن غیر بدخیم وجود ندارد.

یک بررسی استرالیایی نشان داد که مواد افیونی اغلب برای بیمارانی با مشکلات اجتماعی، سطوح بالای پریشانی عاطفی و نامشخص تجویز می‌شوند. تشخیص های پزشکی تشدید در آن دسته از بیمارانی رخ داد که اپیوئیدهای کوتاه اثر مانند پتیدین یا دکسترومورامید تجویز کردند.

آمپول پتیدین : دستورالعمل‌های مربوط به استراتژی‌های مدیریتی برای استفاده از مواد افیونی خوراکی در بیماران مبتلا به درد مزمن غیر بدخیم در سال ۱۹۹۷ منتشر شد. American Pain Society.10 این دستورالعمل ها از استفاده از مواد افیونی تزریقی معمولی در مدیریت درد مزمن پشتیبانی نمی کند.

جایگزین های پتیدین برای دردهای مزمن گاباپنتین غیر بدخیم
کسانی که به طور منظم پتیدین برای درد مزمن دریافت می کنند، باید وضعیت خود را مجددا ارزیابی کنند. ترجیحاً این ارزیابی مجدد باید توسط یک تیم مدیریت درد چند رشته ای که در دسترس است انجام شود. اگر در به دست آوردن ارزیابی چند رشته ای تاخیر وجود داشته باشد.

آموباربیتال با تأثیر بر متابولیسم آنزیم CYP3A4 کبدی/روده ای سطح یا اثر فنتانیل را کاهش می دهد. از داروی جایگزین اجتناب کنید یا از آن استفاده کنید.

آپالوتامید
آپالوتامید با تأثیر بر متابولیسم آنزیم CYP3A4 کبدی/روده ای سطح یا اثر فنتانیل را کاهش می دهد. از داروی جایگزین اجتناب کنید یا از آن استفاده کنید. مصرف همزمان آپالوتامید، یک القاء کننده قوی CYP3A4، با داروهایی که سوبستراهای CYP3A4 هستند.

لینک مفید : هالوپریدول

می تواند منجر به قرار گرفتن در معرض کمتر با این داروها شود. در صورت امکان از داروی دیگری برای این داروها اجتناب کنید یا آن را جایگزین کنید. در صورت مصرف همزمان دارو، از دست دادن اثر درمانی را ارزیابی کنید. در صورت نیاز دوز را بر اساس اطلاعات تجویزی تنظیم کنید.

آپرپیتانت
آپرپیتانت با تأثیر بر متابولیسم آنزیم CYP3A4 کبدی/روده ای، سطح یا اثر فنتانیل را افزایش می دهد. از داروی جایگزین اجتناب کنید یا از آن استفاده کنید.:: بازدید از این مطلب : 105
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 دی 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

سرفه و مشکلات تنفسی، اگر به طور مکرر ماری جوانا می کشید. مشکلات رشد کودک در دوران بارداری و بعد از آن، اگر زنی در دوران بارداری وید مصرف کند.

در حالی که عملاً هیچ خطری برای مصرف بیش از حد وجود ندارد، گراس دومین بالاترین نرخ (پس از کوکائین) مراجعه به اورژانس ناشی از سوء مصرف یک ماده غیرقانونی را دارد.

لینک مفید : لورازپام

این مراجعات به بیمارستان بیشتر مربوط به حوادثی است که در هنگام مستی افراد رخ داده است.

افزایش محتوای THC در گراس

محتوای THC ماری جوانا از دهه ۱۹۶۰ تا ۳۰۰ درصد افزایش یافته است که بر سوء مصرف و تحمل گراس تأثیر می گذارد. دوزهای بالاتر THC در ماری جوانای امروزی می تواند به افزایش خطرات مرتبط با مسمومیت و افزایش خطر وابستگی کمک کند.

اعتیاد به گراس

اعتیاد به گراس را می توان از نظر بالینی تشخیص داد و تأثیر منفی بر زندگی فرد داشته باشد. افراد می توانند امپرازول وابستگی روانی به ماری جوانا ایجاد کنند، همانطور که سایر اعتیادها ایجاد می شود.

هنگامی که فردی از گراس استفاده می کند، گیرنده های کانابینوئید در مغز توسط یک انتقال دهنده عصبی به نام آناندامید فعال می شوند.

لینک مفید : قارچ سیلوسایبین

THC عملکرد انتقال دهنده های عصبی طبیعی مانند آناندامید را تقلید می کند و آن را مسدود فلوکونازول می کند، تا جایی که بدن دیگر به تنهایی آناندامید کافی تولید نمی کند.

مغز کاربر مجدداً برنامه ریزی می شود تا به ماری جوانا نیاز داشته باشد تا احساس طبیعی کند.

هنگامی که مصرف کننده وارد کردن THC بیشتر به بدن را متوقف می کند، اغلب به دلیل کمبود آناندامید، علائم ترک را تجربه می کند. تمایل به ترک مصرف گراس اما ناتوانی در انجام این کار نشانه قوی اعتیاد است.

لینک مفید : ترامادول

همچنین خطراتی در استفاده از گراس وجود دارد که می تواند بر زندگی شخصی افراد تأثیر بگذارد. این خطرات می توانند به پیامدهای فوری تری مانند:

عوارض قانونی
عقب افتادن در مدرسه
داشتن مشکلات در محل کار
ناتوانی در یادگیری و به خاطر سپردن چیزها
اگر علیرغم پیامدهای منفی قابل توجهی به مصرف گراس ادامه داده اید، ممکن است اعتیاد داشته باشید. درباره علائم و علائم هشدار دهنده اعتیاد به ماری جوانا بیشتر بدانید.

گراس و سایر مواد مخدر

ماری‌جوانا مدت‌هاست که به عنوان داروی دروازه‌ای نامیده می‌شود، زیرا مصرف‌کنندگان مواد مخدر سخت‌تر اغلب با استفاده از ماری‌جوانا شروع می‌کنند.

تصور گراس به عنوان یک داروی دروازه اغلب به مصرف ماری جوانا در نوجوانان مربوط می شود، زیرا نوجوانان بیشتر احتمال دارد مواد مخدر دیگر را آزمایش کنند.

با افزایش مصرف گراس در ایالات متحده، نوجوانان بیش از هر زمان دیگری سیگار می کشند.

نوجوانانی که ماری جوانا می کشند در معرض خطر بیشتری برای ابتلا به اعتیاد – به ماری جوانا یا چیزهای سخت تر – در آینده هستند.

دیکلوفناک همچنین ممکن است باعث خونریزی معده یا روده شود که می تواند کشنده باشد. این شرایط می تواند بدون هشدار در هنگام استفاده از این دارو، به ویژه در افراد مسن رخ دهد.

آشنایی بیشتر با قرص دیکلوفناک

دیکلوفناک می تواند خطر حمله قلبی یا سکته کشنده را افزایش دهد، حتی اگر هیچ فاکتور خطری نداشته باشید. این دارو را درست قبل یا بعد از جراحی بای پس قلب (پیوند بای پس عروق کرونر یا CABG) استفاده نکنید.

دیکلوفناک همچنین ممکن است باعث خونریزی معده یا روده شود که می تواند کشنده باشد. این شرایط می تواند بدون هشدار در هنگام استفاده از این دارو، به ویژه در افراد مسن رخ دهد.

لینک مفید : ایمی پرامین

اگر به دیکلوفناک حساسیت دارید یا پس از مصرف آسپرین یا NSAID تا به حال حمله آسم یا واکنش آلرژیک شدید داشته اید، نباید از دیکلوفناک استفاده کنید.

از کامبیا برای درمان سردرد خوشه ای استفاده نکنید. اگر به گوشت گاو یا پروتئین گاو حساسیت دارید از Zipsor استفاده نکنید.

لینک مفید : کلوتریمازول

دیکلوفناک ۵۰ برای چیست ؟

برای اطمینان از بی خطر بودن این دارو برای شما، در صورت داشتن موارد زیر به پزشک خود اطلاع دهید:

بیماری قلبی، فشار خون بالا؛
زخم یا خونریزی در معده شما؛
آسم؛
بیماری کبد یا کلیه؛ یا
اگر سیگار می کشید
دیکلوفناک می تواند بر تخمک گذاری تاثیر بگذارد و ممکن است در حین استفاده از این دارو باردار شدن سخت تر باشد.

اگر باردار هستید، نباید دیکلوفناک مصرف کنید، مگر اینکه پزشک به شما بگوید. مصرف NSAID در ۲۰ هفته آخر بارداری می تواند باعث مشکلات جدی قلبی یا کلیوی در جنین و عوارض احتمالی بارداری شما شود.

لینک مفید : دیفنوکسیلات

ممکن است هنگام استفاده از این دارو، شیر دادن با شیر مادر بی خطر نباشد. در مورد هر خطری از پزشک خود سوال کنید.

مصرف دیکلوفناک برای افراد کمتر از ۱۸ سال تایید نشده است.

چگونه باید این قرص را مصرف کنم؟

دیکلوفناک را دقیقاً طبق دستور پزشک مصرف کنید. دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید و همه راهنماهای دارویی را بخوانید. پزشک ممکن است گهگاه دوز مصرفی شما را تغییر دهد. از کمترین دوزی که در درمان بیماری شما موثر است استفاده کنید.

مارک های مختلف دیکلوفناک حاوی مقادیر متفاوتی از دیکلوفناک هستند و ممکن است کاربردهای متفاوتی داشته باشند.

لینک مفید : لوپرامید

اگر برند خود را تغییر دهید، نیازهای دوز شما ممکن است تغییر کند. دستورالعمل های پزشک خود را در مورد میزان مصرف دارو دنبال کنید. اگر در مورد برندی که در داروخانه دریافت می کنید، سوالی دارید از داروساز خود بپرسید.

دیکلوفناک شیاف : قرص را به طور کامل ببلعید و از خرد کردن، جویدن یا شکستن آن خودداری کنید.

زورولکس را با معده خالی، حداقل ۱ ساعت قبل یا ۲ ساعت بعد از غذا مصرف کنید.

لینک مفید : بوتالبیتال

فرم پودر این دارو (کامبیا) را با ۱ تا ۲ اونس آب حل کنید. از هیچ نوع مایع دیگری استفاده نکنید. این مخلوط را هم بزنید و بلافاصله تمام آن را بنوشید. کامبیا اگر آن را با معده خالی مصرف کنید بهترین نتیجه را دارد.

اگر پس از مصرف کامبیا سردرد به طور کامل از بین نرفت، با پزشک خود تماس بگیرید.

دیکلوفناک سدیم ۱۰۰ برای چیست ؟ در صورت استفاده طولانی مدت از دیکلوفناک، ممکن است به آزمایشات پزشکی مکرر نیاز داشته باشید.

لینک مفید : دکسترومتورفان

در دمای اتاقی به دور از گرما و رطوبت، نگهداری شود. در صورت عدم استفاده، بطری را محکم بسته نگه دارید.

هنگام مصرف طولانی مدت یا بیش از یک بار در روز این دارو ممکن است احتمال شکستگی استخوان شما افزایش یابد.

آشنایی بیشتر با قرص امپرازول

سوزش سر دل می تواند علائم اولیه حمله قلبی را تقلید کند. اگر درد قفسه سینه ای دارید که به فک یا شانه شما سرایت می کند و احساس تعریق یا سبکی سر می کنید، کمک فوری پزشکی دریافت کنید.

اگر به امپرازول حساسیت دارید یا در موارد زیر نباید از امپرازول استفاده کنید:

قرص امپرازول ۲۰ برای چیست ؟ شما همچنین به داروهایی مانند امپرازول، مانند اسومپرازول، لانسوپرازول، پانتوپرازول، رابپرازول، نکزیوم، پریواسید، پروتونیکس و غیره حساسیت دارید.

لینک مفید : پروپوفول

پس از مصرف امپرازول در گذشته مشکلات تنفسی، مشکلات کلیوی یا واکنش آلرژیک شدید داشته اید. یا

شما همچنین از داروهای HIV حاوی ریلپیویرین (مانند Complera، Edurant، Odefsey، Juluca) استفاده می کنید.

لینک مفید : پردنیزولون

از پزشک یا داروساز بپرسید که آیا استفاده از این دارو در موارد زیر بی خطر است یا خیر:

مشکل یا درد هنگام بلع؛
مدفوع خونی یا سیاه، استفراغی که شبیه به خون یا تفاله قهوه است.
سوزش سر دل که بیش از ۳ ماه طول کشیده است.
درد مکرر قفسه سینه، سوزش سر دل همراه با خس خس سینه؛
کاهش وزن غیر قابل توضیح؛
حالت تهوع یا استفراغ، درد معده؛
بیماری کبد؛
سطوح پایین منیزیم در خون شما؛ یا
پوکی استخوان یا تراکم استخوان کم (استئوپنی).

امپرازول برای چیست ؟

ممکن است در هنگام مصرف طولانی مدت یا بیش از یک بار در روز مهارکننده پمپ پروتون، احتمال شکستگی استخوان در لگن، مچ دست یا ستون فقرات شما بیشتر باشد. با پزشک خود در مورد راه هایی برای حفظ سلامت استخوان ها صحبت کنید.

لینک مفید : مترونیدازول

اگر باردار هستید یا در دوران شیردهی هستید، قبل از استفاده از این دارو با پزشک مشورت کنید.

این دارو را بدون توصیه پزشکی به کودک ندهید.

چگونه مصرف کنم؟

امپرازول را دقیقاً طبق دستورالعمل روی برچسب یا طبق تجویز پزشک مصرف کنید. تمام دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را دنبال کنید و همه راهنماهای دارو یا برگه های دستورالعمل را بخوانید.

از Prilosec OTC (بدون نسخه) دقیقاً مطابق دستورالعمل روی برچسب یا طبق تجویز پزشک استفاده کنید.

طریقه مصرف امپرازول : دستورالعمل های استفاده ارائه شده همراه با دارو را بخوانید و به دقت دنبال کنید. اگر این دستورالعمل ها را نمی فهمید از پزشک یا داروساز خود بپرسید.

قبل از اندازه گیری دوز، سوسپانسیون خوراکی (مایع) را تکان دهید. از سرنگ دوز ارائه شده استفاده کنید یا از دستگاه اندازه گیری دوز دارو (نه قاشق آشپزخانه) استفاده کنید.

لینک مفید : تریامسینولون

اگر نمی توانید یک کپسول را به طور کامل قورت دهید، آن را باز کنید و دارو را در یک قاشق سس سیب بپاشید. بلافاصله مخلوط را بدون جویدن قورت دهید. آن را برای استفاده بعدی ذخیره نکنید.

ممکن است لازم باشد فقط یک دوز فلوکونازول مصرف کنید، یا ممکن است نیاز به مصرف فلوکونازول برای چند هفته یا بیشتر داشته باشید.

آشنایی بیشتر با قرص فلوکونازول
فلوکونازول به صورت قرص و سوسپانسیون (مایع) برای مصرف خوراکی عرضه می شود. معمولاً یک بار در روز، با یا بدون غذا مصرف می شود. طول درمان به وضعیت شما و میزان پاسخ شما به فلوکونازول بستگی دارد.

دستورالعمل های روی برچسب نسخه خود را به دقت دنبال کنید و از پزشک یا داروساز خود بخواهید هر قسمتی را که متوجه نمی شوید توضیح دهد.

لینک مفید : کتوتیفن

فلوکونازول را دقیقا طبق دستور مصرف کنید. کمتر یا بیشتر از آن مصرف نکنید یا بیشتر از آنچه پزشک تجویز کرده است مصرف نکنید.

پماد فلوکونازول : ممکن است پزشک به شما بگوید که در روز اول درمان دوز دوز فلوکونازول مصرف کنید. این دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید.

قبل از هر بار مصرف مایع را به خوبی تکان دهید تا دارو به طور یکنواخت مخلوط شود.

لینک مفید : کلیندامایسین

در چند روز اول درمان با فلوکونازول باید احساس بهتری داشته باشید. اگر علائم شما بهبود نیافت یا بدتر شد، با پزشک خود تماس بگیرید.

نحوه مصرف قرص فلوکونازول ۱۵۰ برای عفونت : مصرف فلوکونازول را تا زمانی که پزشک به شما بگوید که باید قطع کنید.

لینک مفید : شربت تریاک

حتی اگر احساس بهتری دارید، ادامه دهید. بدون مشورت با پزشک مصرف فلوکونازول را قطع نکنید. اگر مصرف فلوکونازول را خیلی زود قطع کنید، ممکن است عفونت شما پس از مدت کوتاهی عود کند.

از داروساز یا پزشک خود یک نسخه از اطلاعات سازنده را برای بیمار بخواهید.

کاربردهای دیگر این دارو
فلوکونازول همچنین گاهی اوقات برای درمان عفونت‌های قارچی جدی که از ریه‌ها شروع می‌شوند و می‌توانند از طریق بدن پخش شوند و عفونت‌های قارچی چشم، پوست و ناخن استفاده می‌شود.

فلوکونازول همچنین گاهی اوقات برای جلوگیری از عفونت قارچی در افرادی که به دلیل ابتلا به ویروس نقص ایمنی انسانی (HIV) یا سرطان یا انجام عمل پیوند (جراحی برای برداشتن عضو و جایگزینی آن با اهداکننده یا عضو مصنوعی) احتمال ابتلا به آن وجود دارد استفاده می‌شود.

قرص فلوکونازول برای چیست ؟

این دارو ممکن است برای مصارف دیگر تجویز شود. از دکتر و یا داروساز خود برای اطلاعات بیشتر بپرسید.

در مورد خطرات احتمالی استفاده از این دارو برای بیماری خود با پزشک خود صحبت کنید.

به پزشک و داروساز خود اطلاع دهید. یا تعلیق از داروساز خود لیستی از مواد تشکیل دهنده را بخواهید.

آیا می توانید در مصرف وید بیش از حد مصرف کنید؟

در صورت مصرف دوز بسیار بالا، ممکن است در مصرف وید بیش از حد مصرف شود. علائم مصرف بیش از حد شامل اضطراب، هراس و ضربان قلب سریع است.

در موارد نادر، مصرف بیش از حد می تواند باعث پارانویا و توهم شود. هیچ گزارشی مبنی بر مرگ افراد بر اثر مصرف فقط ماری جوانا وجود ندارد.

آیا وید اعتیادآور است؟

پس از مدتی مصرف ماری جوانا ممکن است به آن معتاد شود. اگر هر روز از وید استفاده کنید یا در نوجوانی شروع به مصرف آن کرده باشید، احتمال معتاد شدن شما بیشتر است.

لینک مفید : آمفتامین

اگر معتاد هستید، نیاز شدیدی به مصرف دارو خواهید داشت. همچنین ممکن است نیاز داشته باشید که بیشتر و بیشتر از آن سیگار بکشید تا به همان میزان بالا بروید. هنگامی که می خواهید ترک کنید، ممکن است علائم خفیف ترک مانند:

تحریک پذیری
مشکل خواب
کاهش اشتها
اضطراب
هوس ها

وید پزشکی چیست؟

گیاه ماری جوانا دارای مواد شیمیایی است که می تواند به برخی از مشکلات سلامتی کمک کند.

لینک مفید : ماری جوانا

ایالت های بیشتری استفاده از این گیاه را به عنوان دارو برای برخی شرایط پزشکی قانونی می کنند.

اما تحقیقات کافی برای نشان دادن اینکه کل گیاه برای درمان یا درمان این شرایط کار می کند وجود ندارد. سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) گیاه وید را به عنوان دارو تایید نکرده است. ماری جوانا هنوز در سطح ملی غیرقانونی است.

با این حال، مطالعات علمی در مورد کانابینوئیدها، مواد شیمیایی موجود در وید ، انجام شده است.

لینک مفید : قارچ سیلوسایبین

دو کانابینوئید اصلی که مورد توجه پزشکی هستند THC و CBD هستند. FDA دو داروی حاوی THC را تایید کرده است.

این داروها حالت تهوع ناشی از شیمی درمانی را درمان کرده و اشتها را در بیمارانی که کاهش وزن شدید ناشی از ایدز دارند، افزایش می دهد. یک داروی مایع نیز وجود دارد که حاوی CBD است. دو نوع صرع شدید دوران کودکی را درمان می کند.

اغلب بوتان یا ایزوپروپیل الکل در تولید این ماده نقش دارند. این می تواند خطری باورنکردنی برای کاربر ایجاد کند.

اثرات و سوء استفاده از گراس
ماری جوانا یک داروی روانگردان است که وید ادراک را تغییر می دهد. گراس حاوی THC است که ترکیب شیمیایی است که باعث اثرات دارو می شود.

اثرات ماری جوانا ممکن است برای همه متفاوت باشد و به نحوه مصرف آن بستگی دارد. سیگار کشیدن گراس نسبت به مصرف خوراکی آن سریعتر و با عمر کوتاه تری تولید می کند.

لینک مفید : ماری جوانا

اثرات استفاده از وکس یا شاتر به دلیل گراس مقادیر متمرکز THC می تواند فوری باشد و تا ساعت ها باقی بماند.

اثرات گراس عبارتند از:

احساس خوشبختی
توهمات خفیف
افزایش اشتها
کاهش اضطراب

چه اقدامات احتیاطی خاصی را باید رعایت کنم؟

قبل از مصرف فلوکونازول، اگر به فلوکونازول، سایر داروهای ضد قارچی مانند ایتراکونازول (اسپورانوکس)، کتوکونازول (نیزورال)، پوزاکونازول (نوکسافیل)، یا وریکونازول (Vfend)، هر دیکلوفناک داروی دیگر، یا هر یک از مواد تشکیل دهنده قرص فلوکونازول حساسیت دارید.

کپسول فلوکونازول ۱۵۰ برای چیست ؟ اگر آستمیزول (هیسمانال) (در ایالات متحده موجود نیست)، سیزاپراید (پروپولسید) (در ایالات متحده موجود نیست)، اریترومایسین (E.E.S.، E-Mycin، Erythrocin) مصرف می کنید.:: بازدید از این مطلب : 119
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 دی 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

سپس احضار کننده می گوید: «عجله کن! عجله! زمانی برای انتظار نیست! ما به سبت رفتیم، پس دیر نکنید!» سپس کشیش یا کاهن می گوید: “به سبت!”

دیگ در محله شمالی قرار دارد و در کنار آن جارویی قرار دارد که به آن «بسوم» می گویند. این آیین نقطه میانی نیمه تاریک سال را نشان می‌دهد، که در غیر این صورت به‌عنوان نیمه‌ی راه برتری خدا شناخته می‌شود.

طلسم دندان

طلسم دندان : این تا حد زیادی جشن بزرگداشت الهه است. در کنار محراب «تاج نور» قرار داده شده است که در واقع دایره ای از شمع است. در این مراسم، پارچه محراب و شمع های محراب باید قهوه ای رنگ باشد. برپایی معبد انجام شده است.

این مراسم ممکن است با مراسم مناسب دنبال شود – ماه کامل یا ماه نو در صورت مناسب. زنگ سه بار توسط یکی از اعضای عهد که به عنوان احضار کننده تعیین شده است نواخته می شود.

طلسم دندان : احضارکننده می گوید: «عجله کن! عجله! زمانی برای انتظار نیست! ما به سبت رفتیم، پس دیر نکنید!» سپس کشیش طلسم رفع یا کاهن می گوید: “به سبت!” سپس همه اعضای عهد می گویند “به سبت!” با پیشروی کشیش و کاهن، عهد در جهت عقربه‌های ساعت در اطراف دایره مقدس حرکت می‌کند یا در حال رقصیدن یا راه رفتن، به دلخواه. هر کس به تعداد دلخواه به اطراف می رود.

کشیش یا کاهن سرودهایی را برای پیوستن خدایان شروع می کند. در نهایت، همه از طلسم دندان رقصیدن و آواز خواندن یا راه رفتن دست می کشند. سپس عضو عهد می گوید: «اکنون پروردگار ما به اوج سفر خود طلسم بازگشت رسیده است.» کاور دوم می گوید: “حالا او رو به بانو می کند.” کشیش سپس می‌گوید: «اگرچه جدا از هم یکی هستند.»

طلسم دندان : کاهن می گوید: “آنها هم سایه هستند و هم نور” پس از این، اجرای طلسم دلتنگی یک موتیف فصلی اجرا می شود، مانند نقطه میانی در سفر زمستانی خورشید، یا دویدن کاهنان لوپرکالیا، جشنواره رومی، یا جارو کردن کهنه و شروع جدید زنگ هفت بار نواخته می شود.

سپس یکی از اعضای عهد می گوید: «پروردگار ما اکنون به نیمه سفر رسیده است. پیشاپیش نور بانوی ما را می بیند و زندگی را از نو آغاز می کند، پس از این دوره استراحت. این اولین جشنواره سال کلتیک بود.

طلسم دندان : این زمانی است که بره های بهاری متولد می شوند و میش ها در شیر می آیند. خود بهار از دور معطر است. و افکار به همان اندازه که روی خداست.

این کلیسا در ارتباط میانجی و روحی تخصص دارد و به جای سبک عبادتی که در بیشتر کلیساها می بینید، مردگان کانون اجتماع هستند. رسانه‌های طلسم خاک روحی بالای منبر می‌ایستند و به افرادی اشاره می‌کنند که برایشان پیام‌هایی دارند و آن‌ها را می‌رسانند تا همه بتوانند بشنوند.

طلسم دلتنگی

طلسم دلتنگی : اولین زنی که در شبی که من حضور داشتم صحبت کرد به مردی که باید نود ساله باشد اشاره کرد و گفت: «تو آنجایی. شما یک بار یک چارلی را می شناختید. مجبور شدم از پوزخند زدن خودداری کنم، زیرا تصور می‌کردم آن مرد در زمان خود صد چارلی را می‌شناخت.

تا اینجا، من تحت تاثیر قرار نگرفتم. اما بعد خانمی بالای منبر آمد و به من اشاره کرد. او گفت که حضور مردی را احساس می کند که در خشونت و احساس سرما جان باخته است. سپس او یک تاریخ را در آوریل نامگذاری کرد.

طلسم دلتنگی : هیچ‌کدام از اینها برای من معنی نداشت، بنابراین فکر کردم که اکنون در دو اعتصاب در حال اجرا هستیم. دوست من اما مثل یک روح سفید بود. بعد از اینکه ما رفتیم، از او پرسیدم چه مشکلی دارد، و او به من اطلاع داد که چندین سال قبل دوست پسری داشته است که در تاریخی که رسانه صحبت کرد به قتل رسیده است.

من واقعاً شوکه شده بودم و با صدای بلند متعجب بودم که چگونه رسانه من را برای دریافت پیام انتخاب کرده است. از دوستم بیشتر در مورد وضعیت پرسیدم و متوجه شدم که من و مادرم در همان آپارتمانی زندگی می‌کردیم که دوست پسر او به قتل رسید.

طلسم دلتنگی : در حالی که این تجربه باورنکردنی باید باعث می شد که هنر مدیومشیپ را بیشتر کشف کنم، در واقع از آن دوری کردم. در بیشتر ده سال اول یا بیشتر از بیست و سه سال تحصیلم در زمینه جادوگری، به ندرت با مردگان سروکار داشتم.

این ایده من را می ترساند، به خصوص پس از تجربه ام در کلیسای معنوی – بنابراین طلسم ها و تشریفات من بر روی روش های جادویی رایج تر متمرکز بودند و هرگز در خواب نمی دیدم که مرده ها را احضار کنم تا در هر یک از آنها به من کمک کنند.

طلسم دلتنگی : خانواده شاون از دوران جوانی به او طلسم‌های عامیانه، طلسم‌ها و توانایی‌های روانی را آموخته بودند، اما او همچنین در روش روح‌گرایی با یک رسانه با استعداد به نام Dottie آموزش دید. در سال ۱۹۹۸، سرانجام در مراسم سالیانه سالم شاون، “پیام هایی از دنیای روح” شرکت کردم.

اوایل‌های معروف‌تر به‌عنوان رسانه و کانالی برای خدایان عمل می‌کردند، اما مردگان منبع اطلاعات برای برخی بودند. همه اورالس مردگان تحت فرمانروایی خدایان chthonic بودند و همیشه برای آنها دعا و قربانی می شد.

طلسم بازگشت

طلسم بازگشت : مشاوره با اوراکل در دنیای کلاسیک بسیار مورد احترام بود – و همچنین به عنوان یک تجارت جدی تلقی می شد. مسائل ایالتی و همچنین تدارکات برای نبردها و جنگ ها همیشه به پیشوایان ارائه می شد.

رهبران بزرگ معمولاً فرستادگانی را به پیشگاه‌ها می‌فرستادند، اما گاهی خودشان می‌رفتند، مخصوصاً اگر نیاز شدید بود. گاه از طریق پیشگوها از مردگان برای مشاوره در تصمیم گیری های زندگی، حل قتل ها و جنایات، و ارائه راهنمایی در مورد آنچه در زندگی پس از مرگ می آید، مشورت می کردند.

طلسم بازگشت : به طور کلی، یونانیان معتقد بودند که مردگان مجبور به گفتن حقیقت هستند، اگرچه گزارش هایی از اطلاعات نادرست وجود دارد. هنگام برخورد با مرده یا هر موجود روحانی، تشخیص امری ضروری است.

جهان کلاسیک باستان دارای چهار مکان اصلی پیشگویی مردگان بود: آکرون در تسپروتیا. Avernus در کامپانیا، ایتالیا؛ Heracleia Pontia در ساحل جنوبی دریای سیاه. و تاینرون در نوک شبه جزیره مانی.

طلسم بازگشت : در این مکان‌ها نیز ارواح‌سازی انجام می‌شد تا ارواح مردگانی را که به مردم دلبسته بودند و عذاب می‌دادند از بدن خارج کنند. یونانی ها از چندین واژه برای توصیف این مکان های دورنما استفاده می کردند.

یا “محل نبوت مردگان”؛ یا “محل ترسیم ارواح”؛ و ، یا “محل نبوت ارواح”; در قرن پنجم و چهارم قبل از میلاد مورد استفاده قرار گرفتند.

طلسم بازگشت : اصطلاح یا “محل ارسال ارواح” در حدود سال ۱۰۰ پس از میلاد ثبت شد و در قرن پنجم پس از میلاد ما اصطلاح nekuor(i)on، “محل دیدن مردگان” را با یک نوع می‌یابیم. ۱۱ در واقع، هر مکانی که دارای غار یا دریاچه باشد.

می‌تواند به عنوان مکان انظار مردگان در دنیای کلاسیک عمل کند، و احتمالاً بسیاری از این مکان‌ها مورد استفاده قرار گرفته‌اند که در ادبیات باقی‌مانده ثبت نشده است.

طلسم بازگشت : غارها به‌ویژه به‌عنوان روزنه‌های طبیعی به عالم اموات دیده می‌شدند و بنابراین مکانی عالی برای احضار مردگان بودند. ارجاعات ادبی به سایت‌ها گاهی مبهم بود، و از این رو تفکیک جزئیات یک سایت از سایت دیگر قابل تفسیر توسط محققان بوده است.

غار کوچکی که محل پیشگاه بود در زیر معبد پوزئیدون در دماغه دماغه قرار داشت. زمانی ده تا دوازده متر عرض و پانزده متر عمق داشت و در و دیواری داشت. سقف مدت ها پیش فرو ریخت.

طلسم رفع

طلسم رفع : همه اعضای عهد از این روش پیروی می کنند و می گویند: “به سبت!” اعضای عهد در جهت عقربه‌های ساعت در اطراف دایره حرکت می‌کنند و کشیش و کاهن در راس آن‌ها هستند و طبق ترجیحات فردی می‌رقصند یا راه می‌روند.

باز هم، سازهای کوچک برای ضرب مناسب هستند، مانند تنبور یا طبل. اعضا ممکن است هر چند بار که بخواهند در اطراف دایره حلقه بزنند، قبل از اینکه بالاخره بیایند و آواز و رقص را متوقف کنند.

طلسم رفع : سپس کشیش می گوید: “خداوند به پایان سفر خود رسیده است.” کشیش می گوید: “بانو پای خود را در مسیر می گذارد.” سپس یک موتیف فصلی اجرا می شود، مانند شروع یکی از فصل های پرورش حیوانات، بازگشت پیروزمندانه الهه از دنیای بین زندگی، یا حتی رقصی در اطراف میپل.

سپس زنگ هفت بار نواخته می شود. یکی از اعضای Coven می‌گوید: «دروازه‌ها به جلو و عقب می‌چرخند و همه آزادانه می‌توانند از آن عبور کنند. پروردگار ما به پایان سفر خود رسیده است تا بانویی را که در انتظار اوست، با گرمی و آرامش بیابد.

طلسم رفع : این زمان برای شادی و زمانی برای به اشتراک گذاشتن است. غنای خاک بذر را می پذیرد; و اکنون زمانی است که دانه ها باید ریخته شوند. با هم بودن شادی می آورد و فراوانی زمین را پر می کند. بیایید کاشت فراوانی را جشن بگیریم.

چرخش چرخ؛ فصل بانو. با تاریکی وداع کنیم و بر نور درود فریاد بزنیم. لرد و لیدی بانو و پروردگار می شوند همانطور که چرخ می چرخد ​​و ما همیشه جلو می رویم. کشیش سپس می گوید: “چرخ می چرخد.” همه اعضای میثاق می گویند: “بی وقفه.”

طلسم رفع : کشیش می گوید: “چرخ می چرخد” همه اعضا می گویند: “و دوباره می چرخد.” سپس کشیش می گوید: «خداحافظ پروردگارمان»، همه اعضای عهد می گویند: «به بانو خوش آمدید». کاهن می گوید: “خدا-زمستان به سلطنت او پایان می دهد.”

همه اعضای عهد می گویند: “همانطور که الهه تابستان رو به نور می شود.” کشیش می گوید: “سلام و خداحافظ!” همه اعضای عهد تکرار می کنند، “سلام و خداحافظ!” کشیش و کاهن به رهبری اعضای پیمان در یک رقص در اطراف دایره که به سمت میپل منتهی می شود، ادامه می دهند.

طلسم رفع : هر یک از اعضای عهد باید یک روبان بردارند و با روبان در اطراف میپل برقصند و در حالی که دور آن می رقصند، روبان ها را در هم می پیچند. این رقص و درهم تنیدگی تا زمانی ادامه می یابد که همه روبان ها بسته شود و نماد پیوند زن و مرد – یعنی به هم پیوستن همه چیز باشد.

خواندن یا آواز خواندن در حین رقص مناسب است و ممکن است آهنگ های مناسب در کتاب های باغبان یافت شود. در اینجا نسخه ای از شعر رودیارد کیپلینگ، اثر جرالد گاردنر است: اوه، به کشیشان هنر ما نگویید زیرا آنها آن را گناه می نامند.

طلسم رفع : اما ما تمام شب را در جنگل خواهیم بود. تابستانی که در آن جا خوش می کنیم. اکنون خورشید از جنوب با بلوط و خاکستر و خار طلوع کرده است.» کشیش و کاهن به جایگاه خود در محراب باز می گردند. کشیش سرش را خم می کند و سینه هایش را با دستانش روی هم می زند.

طلسم خاک

طلسم خاک : فقهی به عنوان مکانی برای جستجوی مردگان برای نبوت مستند شده است. در منابع باستانی هیچ اشاره ای به غار نشده است. به نظر می رسد مکان واقعی اوراکول خود دریاچه آکرون بوده است که در فراتر از محل تلاقی رودخانه به دلیل گسترش رودخانه آکرون در یک منطقه باتلاقی شکل گرفته است.

صداهای اسرارآمیزی که توسط آب چشمه در خاک ایجاد می‌شد، به جو اضافه می‌شد که گمان می‌رفت از حضور مردگان زیرزمینی سرچشمه می‌گرفت. گفته می شود که چندین فرود اسطوره ای به عالم اموات در آنجا اتفاق افتاده است: اورفئوس در تعقیب اوریدیک.

طلسم خاک : تسئوس; و هراکلس که به نظر می رسد دو بار فرود آمده است، یک بار برای تسئوس و بار دیگر برای سربروس. آکرون به خدای عالم اموات هادس و همسرش پرسفونه تقدیم شد و به احتمال زیاد دنیای زیرین جایی بود که او او را از آنجا ربود. دانیل اوگدن، مورخ، پیشنهاد می‌کند.

که نسخه‌های دنیای زیرین از آکرون و کوسیتوس که در ادیسه هومر از آنها صحبت می‌شود، ممکن است بر اساس این مکان واقعی باشد. همتایان اساطیری جایی بودند که ادیسه توسط سیرس فرستاده شد تا روح تیرسیاس را احضار کند.

طلسم خاک : هرودوت مورخ یونانی داستان پریاندر، فرمانروای مستبد و حریص کورنت را نقل کرد که یکی از مردان خود را به آکرون فرستاد تا از روح همسرش ملیسا بپرسد، جایی که او قبل از مرگش مقداری پول از یک مهمان پنهان کرده بود.

پریاندر به طور تصادفی ملیسا باردار را با لگد زدن به او از شدت عصبانیت کشته بود. سایه ملیسا احضار شد اما پاسخی نداد و شکایت کرد که در هادس سرد و برهنه است زیرا پریاندر مراسم مناسب سوزاندن لباس هایش را در مراسم خاکسپاری او انجام نداده است.

طلسم خاک : او همچنین با ارائه یک واقعیت وحشتناک که فقط پریاندر می توانست از آن مطلع باشد هویت خود را اثبات کرد: او به فرستاده گفت که شوهرش نان های خود را در تنور سرد گذاشته است. یعنی با جسد او رابطه جنسی داشت.

در پاسخ، پریاندر تمام زنان کورینث را احضار کرد، آنها را برهنه کرد و لباس آنها را با دعایی به ملیسا سوزاند. او فرستاده دیگری را به آکرون فرستاد و این بار ملیسا مرده محل پول پنهان شده را فاش کرد. ۱۴ افلاطون دریاچه آچروسیان را به عنوان مخزن روح مردگان به تصویر می کشد.

طلسم خاک : کسانی که برای مشورت می آمدند شیر، عسل، روغن و شراب و خون حیوانات قربانی شده را در گودال هایی که در کنار دریاچه حفر شده بودند یا در خود دریاچه می ریختند. گفته می‌شود که مردگان از آب‌ها برخاستند تا به سؤالاتی که از آنها می‌شد پاسخ دهند.:: بازدید از این مطلب : 149
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 11 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

می‌توانید چوبی طلسم مرگ را انتخاب کنید که چوب آن از آن ساخته شود، به عنوان مثال، چوب روون، خاکستر، فندق یا بید. حتی برای به دست آوردن یک چوب طلسم طرطبه خاص با طول خاص و حتی گاهی اوقات در یک زمان خاص، نیازی به تلاش زیاد نیست.

طلسم مرگ

طلسم مرگ : در گذشته، بسیاری از جادوگران طلسم هندی هنر خود را به عنوان بخشی از یک سنت خانوادگی یاد می گرفتند که در آن به دقت آموزش می دیدند، همانطور که افراد دیگر ممکن بود نجاری یا سنگ تراشی طلسم زیبایی را بیاموزند.

روستاها «مردم حیله گر» داشتند که مردم برای همه نوع کمک به آنها طلسم طلا مراجعه می کردند، از تشویق به رشد محصولات کشاورزی گرفته تا تعمیر یک قلب شکسته.

طلسم مرگ : شفا بخش بزرگی از کار جادوگر را تشکیل می‌داد و بسیاری از جادوگران گیاه‌پزشک و ماماهای آگاه بودند. در ازای چنین خدماتی، جادوگر ممکن است یک مرغ، یک پیمانه غلات یا سایر ملزومات دریافت کند.

مفاهیم مذهبی با خود عمل جادوگری مرتبط نبودند، اگرچه جادوگران فردی اغلب باورهای خانواده یا فرهنگ خود را پذیرفتند. این هنوز هم امروز صادق است. اگر به دین خاصی تعلق دارید یا در مسیر معنوی خاصی قرار دارید، لازم نیست آن را رها کنید تا جادوگر شوید.

طلسم مرگ : در واقع، شما ممکن است انتخاب کنید که ایده های ایمان خود را در تمرین جادویی خود بگنجانید. اگر اصلاً به هیچ سیستم اعتقادی پایبند نیستید، این نیز خوب است. جادوگران می توانند از هر دینی پیروی کنند یا از هیچ دینی پیروی نکنند.

با این حال، فقدان قوانین، جزم اندیشی یا وابستگی مذهبی به این معنا نیست که جادوگران فاقد اخلاق هستند. Wicca و Witchcraft مردم گاهی اوقات اصطلاحات جادوگر و Wicca را با هم اشتباه می گیرند.

طلسم مرگ : جادوگری یک روش، یک مهارت، یک روش کار با انرژی برای به دست آوردن نتیجه است. Wicca یک فلسفه معنوی است، با قوانین اخلاقی، مفاهیم، ​​مناسک، خدایان و غیره خاص خود. بله، امروزه بسیاری از جادوگران در غرب خود را ویکان می دانند و ویکاها عموماً جادوگری می کنند.

اما جادوگران لزوماً ویکان نیستند. دیگر جهان های هستی بسیاری از جادوگران می پذیرند که یک یا چند قلمرو فراتر از زمین ما وجود دارد و موجودات غیرفیزیکی در کیهان با ما سهیم هستند.

طلسم مرگ : برخی به خدایان یا الهه‌های خاصی احترام می‌گذارند، و ما در فصل ۶ به آنها نگاهی خواهیم انداخت. ساحره‌های دیگر با فرشتگان، پری‌ها و ارواح طبیعت گفتگو می‌کنند.

برخی دیگر بر این باورند که همه چیز روی زمین – حیوانات، گیاهان، سنگ ها – دارای یک جوهر یا روح الهی است. اما جادوگران برای انجام کار خود نیازی به اعتقاد به موجودات الهی ندارند، همانطور که برنامه نویسان کامپیوتر، برق کاران و بهداشت دندانپزشکان برای انجام کارهای خود لازم نیست اعضای یک ایمان خاص باشند.

طلسم مرگ : زندگی پس از مرگ و تناسخ چرخه تولد-زندگی-مرگ برای همه ما واضح است، اما برای بسیاری از جادوگران این چرخه به همین جا ختم نمی شود. به جای اینکه زندگی با مرگ بدن به پایان برسد.

با احتیاط تیغه را بگیرید و در آب ولرم فرو کنید. مهم است که آبی که تیغه داغ در آن فرو می رود سرد نباشد، در غیر این صورت فولاد شکننده شده و ترک می خورد. به جای آب، ممکن است از روغن نیز استفاده شود. اجازه دهید تیغه به طور طبیعی خنک شود و سپس آن را تمیز کنید.

طلسم هندی

طلسم هندی : این مرحله سخت شدن کامل شده است. برای تمپر، تیغه باید یک بار دیگر گرم شود، اما این بار همانطور که بار اول گرم شد، به رنگ قرمز مات درآید. حالا، باد را دوباره در آب ولرم فرو کنید، به سمت پایین بروید و آن را در مایع به صورت بالا و پایین حرکت دهید.

آن را تمیز کنید و دوباره گرم کنید. هنگام گرم کردن این زمان، تغییر رنگ بسیار مهم است. حواستان به گرم شدن تیغه باشد زیرا به سرعت تغییر می کند و به رنگ نی روشن روشن و سپس به نی متوسط ​​می رسد.

طلسم هندی : بعد از کاه، به آبی تبدیل می شود، به بنفش، سپس سبز می شود، اما لازم است تیغه را قبل از اینکه آبی شود فرو کنید. به نقطه تیغه دقت کنید و آن را در دورترین فاصله از منبع گرما نگه دارید، تیغه را بگیرید و با اولین نشانه رنگ آبی آن را فرو ببرید.

حالا تیغه خنک شده را بیرون بیاورید و تیغه را چند بار داخل خاک فرو کنید. با انجام این کار، اکنون تیغه را از طریق هوا، آتش، آب و در نهایت زمین حرکت داده اید. اکنون، برای ساختن یک دسته، دو تکه چوب محکم بردارید، و روی چوب، یک طرح کلی بکشید تا تیغه‌تان در آن بنشیند.

طلسم هندی : چوب را با استفاده از طرح کلی به عنوان یک راهنما، اسکنه کنید و به بیرون آوردن چوب ادامه دهید. تا زمانی که تیغه شما کاملاً بین دو تکه چوب قرار گیرد.

هنگامی که به طور رضایت‌بخشی جا افتادند، سطوح داخلی دو تکه چوب را زبر کنید و یک چسب رزین اپوکسی قوی را روی سطحی که تیغه به آن می‌چسبد و همچنین بقیه را که تکه چوب دیگر به آن می‌چسبد، پخش کنید.

طلسم هندی : چوب را به هم بچسبانید و بگذارید ۳ روز بماند. هنگامی که تیغه کاملاً خشک شد، آن را از گیره جدا کرده و طبق ترجیح خود، نمایه دسته را روی چوب ترسیم کنید. شروع به حک کردن چوب در امتداد طرح به شکل دلخواه خود کنید.

شما ممکن است از فایل های مختلف برای صاف کردن سطح استفاده کنید و ممکن است با حکاکی روی چوب با شعار، یا نام جادوگر یا حتی دکوراسیون خود خلاق شوید.

طلسم هندی : چاقوی خود را تا حد امکان شخصی سازی کنید، زیرا این ابزار شخصی شماست و باید تا حد امکان خاص باشد. حکاکی یا حکاکی چاقو ایده خوبی است که تیغه خود را با نام یا طرح جادوگر خود نیز حکاکی کنید.

این را می توان به راحتی انجام داد. به سادگی تیغه خود را با موم بپوشانید تا از تیغه محافظت کنید، و سپس از ابزاری برای خراش دادن موم به الگو یا کلمه مورد نظر استفاده کنید و از آشکار شدن فلز اطمینان حاصل کنید.

طلسم هندی : سپس اسید سولفوریک یا یک ماده اچ را روی تیغه بریزید و اجازه دهید داخل شیارهایی که ایجاد کرده اید برود و تیغه را حکاکی کند. بگذارید چند دقیقه اسید روی پوست بماند تا خوب حک شود، سپس زیر آب جاری بشویید. موم را پاک کنید و تیغه شما حکاکی شده است.

کشیش سپس می گوید: «در این زمان از سال دروازه های بین دنیاها باز است. ما از اجدادمان، عزیزانمان می‌خواهیم که در این زمان به ما بپیوندند. ما آنها را دعوت می کنیم تا با کسانی که دوستشان دارند جشن بگیرند.»

طلسم زیبایی

طلسم زیبایی : پس از آن، اجرای یک موتیف فصلی انجام می شود. این قانون ممکن است به طور قابل توجهی متفاوت باشد و ممکن است بر اساس اعمال یا اعتقادات محلی باشد.

برخی از نمونه‌ها عبارتند از مرگ یک فرمانروای قدیمی و تاج‌گذاری بر زندگی جدید، یا مرگ حیات – زندگی جدید، یا حتی چرخ چرخان سال. اجرا در قالب نمایش، رقص یا حتی به صورت میم اجرا می شود.

طلسم زیبایی : پس از اجرا، زنگ هفت بار نواخته می شود. سپس یکی از اعضای عهد می گوید: «ما در شکاف زمان هستیم، زیرا این روز نه متعلق به سال قدیم است و نه به سال جدید. و همانطور که بین سالها فرقی نیست، بین جهانیان نیز فرقی نیست.

کسانی را که در اعصار گذشته می‌شناختیم و دوستشان داشتیم، آزادند که اینجا در این مکان ملاقات نزد ما بازگردند. هر یک از شما به روش خود دست دراز کنید و حضور کسی را که می‌شناختید و گمان می‌کردید از دست داده‌اید احساس کنید.

طلسم زیبایی : از این اتحاد دوباره نیرو جمع کنید. همگی بدانید که پایان و آغازی وجود ندارد. همه چیز یک چرخش مداوم است، یک رقص مارپیچ که می رود و برمی گردد، اما همیشه ادامه دارد.

در آن چرخش، Samhain جشنواره مقدسی است که پایان تابستان و آغاز زمستان را نشان می دهد: زمانی برای جشن گرفتن. سفری به پایین تونل تاریکی که نور بانوی ما را در انتهای خود دارد.»

طلسم زیبایی : کشیش سپس می گوید: “سال قدیم به پایان می رسد.” سپس همه اعضای عهد می‌گویند: «سال نو آغاز می‌شود» کشیش/کاهن می‌گوید: «چرخ می‌چرخد» همه اعضای پیمان می‌گویند: «و دوباره می‌چرخد».

کشیش یا کاهن می گوید: “خداحافظ بانوی ما” همه اعضای عهد می گویند: “به پروردگار ما خوش آمدید.” کشیش یا کاهن می گوید: “الهه تابستان به پایان خود نزدیک می شود.

طلسم زیبایی : سپس همه اعضای عهد می‌گویند: «خدا-زمستان پای خود را در مسیر می‌گذارد». کشیش یا کاهن می گوید: “سلام و خداحافظ!” اعضای عهد همگی تکرار می کنند: “سلام و خداحافظ!” کشیش و کاهن سپس اعضای پیمان را در اطراف دایره به رقص هدایت می کنند.

این ممکن است همراه یا همراه با آواز یا آواز باشد. سپس کاهن کلاه شاخدار را برمی دارد و سپس با آن جلوی محراب می ایستد. کشیش می گوید: الهه مهربان، ما از تو برای شادی های تابستان تشکر می کنیم. ما تو را به خاطر همه فضلت سپاس می گوییم.

طلسم زیبایی : میوه ها، محصولات کشاورزی، برداشت. با چرخش چرخ دوباره برگرد و یک بار دیگر با ما باش. حتی همانطور که پروردگار ما ردای را می پذیرد، با او در تاریکی قدم بزنید تا دوباره به نور بیایید. سپس کشیش می ایستد تا با کشیش روبرو شود که کلاه ایمنی را بالای سر کشیش نگه داشته است.

سپس در جهت عقربه های ساعت دور اتاق را دور بزنید. به جلوی محراب برگرد و سانسور را سه بار به سمت شرق بچرخان، همانطور که می گویی: به احترام تو، رافائل (شرق) رو به جنوب کن و سانسور را سه بار بچرخان، همانطور که می گویی: به احترام تو، مایکل، صورت (جنوبی) غرب و سانسور را سه بار بچرخانی لاگنیاپ /۱۳۹ می گویی

طلسم طلا

طلسم طلا : به احترام تو، گابریل، (غرب) رو به شمال و سانسور را سه بار بچرخان که می گویی: به احترام تو، اوریل، (شمال) بخور بگذار. دوباره بر روی محراب آتش بزنید، سپس مزمور ۱۰۴ را بخوانید و در نظر داشته باشید که همه چیز و برکات از جانب خداست که هر آنچه را در جهان است آفریده است.

همچنین گفته می شود که این مزمور از آسیب رساندن به افراد، ارواح و حیوانات جلوگیری می کند و میل به انجام نادرست را مهار می کند. ای جان من، خداوند را متبارک کن، ای خداوند، خدای من، تو بسیار بزرگی، تو لباس عزت و عظمت پوشیده ای.

طلسم طلا : خودت را مانند جامه ای به نور می پوشانی و آسمان ها را مانند خیمه دراز می کنی. او پرتوهای اتاق های بالای Hb را در آب می گذارد، ابرها را برای ارابه Hb استفاده می کند، او بر بال های باد راه می رود.

ساختن پیام رسان angeb Hb، Hb مانند شعله های آتش می شود. زمین را بر بنیاد ib استوار کرد تا هرگز واژگون نشود. خداوندا آن را با ژرفای اقیانوس برای جامه پوشاندی.

طلسم طلا : بر فراز کوهها آبها ایستاده بودند که از سرزنش تو عقب نشینی می کردند، به فرمان رعد و برق تو می چرخیدند، در حالی که کوهها سر بر می آوردند و دره ها به مکانی که برای آنها تعیین می کردی فرود می آمدند.

مرزی قرار دادی که آبها نمی توانند از آن عبور کنند. آب ها هرگز برنمی گردند تا زمین را بپوشانند. او چشمه ها را به دره ها سرازیر می کند. که مسیر خود را از طریق ۱۴۰ به سمت پایین می‌پیچند/ Charms, Spells, Formulas the hip. آب برای هر حیوان صحرا نوشیدنی می دهد.

طلسم طلا : الاغ های وحشی تشنگی خود را سیراب می کنند پرندگان آسمان در کنار آنها لانه می سازند. در میان شاخه ها آواز می خوانند. علف را برای گاوها و میوه ها و سبزی ها را برای انسان می رویاند تا از زمین غذا بیاورد و شراب دل انسان را شاد کند و روغن چهره او را درخشان کند و نان را برای تقویت قلب انسان درختان. خداوند پر از شیره است، سروهای لبنان را که او کاشته بود.

پرندگان در آنها لانه می سازند و صنوبر خانه لک لک است. او کوه بلند را برای بزهای وحشی و صخره ها را برای پناهگاه گورکان ساخت. او ماه را ساخت تا فصول را مشخص کند. خورشید زمان غروب را می داند تو تاریکی می‌کنی و شب می‌شود تا همه حیوانات جنگل در اطراف پرسه بزنند.

طلسم طلا : شیرهای جوان به دنبال طعمه خود پرسه می زنند و گوشت خود را از خدا می جویند. وقتی خورشید طلوع می کند، آنها برمی گردند و در لانه های خود دراز می کشند. سپس انسان برای شروع کار خود بیرون می آید و تا عصر به کار خود ادامه می دهد.

پروردگارا چقدر اعمال تو زیاد است! همه آنها را به حکمت آفریدی. زمین از آفریده های غنی تو پر شده است. دریا نیز وسیع و وسیع است. در آن چیزهای خزنده بسیار زیاد هستند، چه جانوران کوچک و چه بزرگ.

طلسم طلا : کشتی‌هایی که در دریا حرکت می‌کنند به آنجا می‌روند. لویاتان وجود دارد، تو ساخته ای که در درونت بازی کنی. همه اینها منتظر تو هستند، خداوندا، تا غذایشان را در موعد مقرر به آنها بدهی.

طلسم طرطبه

طلسم طرطبه : در واقع، خود ابزار چیزی نیست که جادو را تولید کند – جادو از جادوگری می آید که جادو را انجام می دهد. این یک توسعه جادوگر است، و مانند هر جنبه دیگری از ، “یک راه صحیح” برای هر چیزی وجود دارد.

از منابعی که در دسترس دارید استفاده کنید، خلاق باشید و اجازه ندهید هیچ مانعی بین شما و عصای عالی شما قرار بگیرد. ۷. لباس شخصی، تزیینات و نام شما ایجاد یک روپوش تعدادی از افرادی هستند که ترجیح می دهند بدون روپوش یا برهنه کار کنند.

طلسم طرطبه : در غیر این صورت به عنوان به معنای پوشیده شدن از چیزی جز آسمان نامیده می شود. جادوگری با روشی است که معمولاً ترجیح داده می‌شود، اما اگر آب و هوا اجازه نمی‌دهد یا به هر دلیلی احساس ناراحتی می‌کنید، می‌توانید ردایی را برای کار جادویی بدوزید.

روپوش ممکن است از هر پارچه ای که می خواهید دوخته شود و ممکن است ساده یا ظریف و به هر میزانی که شما ترجیح می دهید باشد. اگر قصد نپوشیدن لباس زیر روپوش خود را دارید، مهم است که پارچه را با دقت در نظر بگیرید.

طلسم طرطبه : مطمئن شوید که راحت خواهید بود و به هیچ وجه پوست شما را خارش نمی دهد، خراش نمی دهد یا تحریک می کند. انتخاب یک پارچه برای خود روپوش و سپس آستر برای اطمینان از راحتی شما است.

در مورد مدل روپوش خود تصمیم بگیرید که آیا می خواهید مقنعه داشته باشید یا نه، یا بند ناف دور کمر خود. جیب ها و طول آستین ها را در نظر بگیرید. رنگی را برای لباس خود و هر پیرایشی که می خواهید انتخاب کنید.

طلسم طرطبه : همچنین ممکن است ردایی به دلخواه شما گلدوزی یا تزئین شده باشد. این یک پروژه سرگرم کننده، خلاقانه و لذت بخش است! کلاه شاخدار و تاج الهه کلاه شاخدار یکی از روسری‌هایی است که کشیش زمانی که می‌خواهد نماینده خدا باشد از آن استفاده می‌کند.

همانطور که کاهن زمانی که قصد دارد در مراسم یا مناسک، تاج الهه را بر سر بگذارد. ساخت هر دوی این روسری ساده است و راه های مختلفی برای ساخت آنها وجود دارد.

طلسم طرطبه : ساده ترین راه (البته جدای از خرید ساده) این است که یک کاسه مخلوط کن مسی یا فولادی ضد زنگ را انتخاب کنید که تا حد امکان به خوبی سر شما مناسب باشد. کاسه را به شکلی که لازم است فشار دهید تا جایی که ممکن است راحت باشد.

در صورت وجود هر گونه ضمیمه غیرضروری مانند دسته، قلاب یا حلقه و غیره را بردارید. دو شاخ گاو تقریباً به یک اندازه بردارید و یک پایه چوبی را در پایین شاخ ها بچسبانید. این پایه را با استفاده از پیچ های محکم یا چسب اپوکسی یا هر دو به کاسه ای که اکنون کلاه ایمنی است وصل کنید.

طلسم طرطبه : این کلاه شاخدار انجام شده است. گزینه دوم این است که کلاه ایمنی را از چرم بسازید و سپس دو شاخ را مانند کاسه همزن به تکه چرمی وصل کنید. یک الگوی پایه برای کلاه بخرید و با استفاده از تکه چرمی الگوی آن را دنبال کنید.

ایده های آنها ممکن است تحت تأثیر سنت ها و پیشینه های فرهنگی، تجربیات زندگی شخصی یا خلق و خوی فردی آنها باشد. اشکالی ندارد برای اینکه جادوگر باشید نیازی به عضویت در سیستم اعتقادی یا مجموعه قوانین خاصی ندارید.:: بازدید از این مطلب : 142
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : جمعه 11 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

به ویژه جادوگران سبز خود را وقف این راه می کنند. (در این مورد در فصل 7 بیشتر خواهید آموخت.) برخی از جادوگران ممکن است برای محافظت از زمین ها و حیات وحش در خطر انقراض کار کنند، زیرا احساس می کنند که از دست دادن آنها جنایتی علیه گایا (یک نام برای روح زمین، در اساطیر یونانی، الهه) است. از زمین).

طلسم دفع

طلسم دفع : مال خودت طلسم برای دفع رو تعریف کردی؟ همانطور که قبلاً اشاره شد، تفاوت‌های فرهنگی در شکل دادن به باورهای یک فرد خاص نقش دارد. با این حال، در پایان، هر یک از ما باید کدهای خود را در حالی که از کودکان به بزرگسالان تبدیل می‌شویم، اصلاح کنیم.

آنچه برای یک نفر مناسب است ممکن است برای دیگری خوب نباشد. در قلب هر سیستم اعتقادی، رمزی نهفته است که شما با آن زندگی خود را می گذرانید، و ممکن است هیچ ارتباطی با آنچه دیگران خوب و بد می دانند، نداشته باشد.

طلسم دفع : پیروی از حقیقت طلسم دفع خود با پیشرفت شما اهمیت بیشتری پیدا می کند پیروی از حقیقت خود اهمیت بیشتری پیدا می کند زیرا توانایی جادویی خود را توسعه می دهید و در استفاده از قدرت های خود مهارت بیشتری پیدا می کنید.

هر جادوگر برای تعیین نحوه اعمال جادو به صدای درونی خود (یا وجدان، اگر بخواهید) تکیه می کند. هیچ پاسخ قطعی برای اینکه آیا کسی جادوگر خوب یا بد است وجود ندارد.

طلسم دفع : به عنوان یک مبتدی در دنیای شگفت انگیز جادوگری، هر روز چیز جدیدی یاد می گیرید و با کشف مسیر جدید خود، احساسات و احساسات جدیدی را تجربه خواهید کرد.

برخی ممکن است شما را غافلگیر طلسم مرگ کنند، برخی شما را به چالش بکشند، و بسیاری شما را مجذوب و هیجان زده خواهند کرد. اکنون که این راه را شروع کرده‌اید، می‌توانید از یک چیز مطمئن باشید: دیگر هرگز مثل قبل نخواهید بود.

طلسم دفع : فصل 2 جادو و چگونه می تواند به شما کمک کند آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا برخی از روزها به نظر می رسد در طول زندگی سپری می کنید، اما در روزهای دیگر هیچ چیز درست پیش نمی رود؟

چرا وقتی همه چیز شروع به سر خوردن طلسم نویس می کند، به نظر می رسد از بد به بدتر می رود؟ چگونه می توانید روزهای خوب را در حال چرخش نگه دارید و از جا افتادن روزهای بد جلوگیری کنید؟ آیا راهی برای برگرداندن شانس شما وجود دارد؟

طلسم دفع : کاملا! این همان چیزی است که طلسم های جادویی به شما کمک می کند تا بر سرنوشت خود قدرت داشته باشید. به جای اینکه قربانی شرایط خارج از کنترل شما باشید، با جادو شرایط را کنترل می کنید.

هنگامی که شروع به دیدن جهان از منظر جادویی کنید، قادر خواهید بود فراتر از طلسم نویسی ناامیدی ها، ناامیدی ها و تشدیدهای روزمره را ببینید. شما در اطراف موانعی که در مسیر شما ظاهر می شوند مانور خواهید داد.

طلسم دفع : این شبیه به چیزی است که ورزشکاران «در منطقه بودن» می گویند. با توجه به تمام منحنی هایی که زندگی به ما می زند، استفاده از ابزارهای موجود برای ایجاد مزیت منطقی به نظر می رسد.

ایده های آنها ممکن است تحت تأثیر سنت ها و پیشینه های فرهنگی، تجربیات زندگی شخصی یا خلق و خوی فردی آنها باشد. اشکالی ندارد برای اینکه جادوگر باشید نیازی به عضویت در سیستم اعتقادی یا مجموعه قوانین خاصی ندارید.

طلسم برای دفع

طلسم برای دفع : دیگران پول یا وقت خود را به اهداف زیست محیطی اهدا می کنند و اغلب از طریق طلسم ها و آیین ها انرژی مثبت می فرستند. بعداً، در مورد چگونگی انجام سهم خود برای ایجاد سلامتی، آرامش و رفاه بیشتر در بخش خود از جهان و فراتر از آن، بیشتر خواهید آموخت.

نشانه ها و نشانه ها در طبیعت یک سنگ، یک گل، یک گیاه، یک درخت یا یک حیوان ممکن است برای جادوگر معنای خاصی داشته باشد، بسته به زمان و مکان ظاهر شدن و آنچه در زندگی او در آن زمان می گذرد.

طلسم برای دفع : برای مثال، اگر گل رز وحشی به طور ناگهانی در حیاط خانه‌اش شکوفا شود، ممکن است آن را به‌عنوان یک فال مثبت از رشد عشق در خانه تلقی کند. یک جادوگر باهوش این کار را یک قدم جلوتر می‌برد: او از طبیعت برای هدیه‌اش تشکر می‌کند، تعدادی از آن گلبرگ‌ها را خشک می‌کند.

و این گنج کوچک را به بخوری الهام‌بخش عشق تبدیل می‌کند. به این ترتیب، یک جادوگر ممکن است دوباره از یک شگفتی کودکانه نسبت به سیاره و چیزهای کوچکی که در زندگی پرمشغله خود نادیده می‌گیریم، دوباره الهام بگیرد.

طلسم برای دفع : جادوی طبیعی اگر در مورد یک جادوگر بودن و انجام شعبده بازی جدی هستید، باید با دنیای طبیعی اطراف خود در تماس باشید – این چیزهای زیادی برای آموزش به شما دارد و هدایای زیادی برای ارائه به شما دارد.

امروزه بیشتر ما با رایانه‌ها و گوشی‌های هوشمند، دفاتر و مراکز خریدی که در برابر آب و هوا بسته شده‌اند بیشتر آشنا هستیم تا با دیدن محصولاتی که در مزارع رشد می‌کنند، صدای جویبارها که روی سنگ‌ها موج می‌زند یا عطر برگ‌های مرطوب.

طلسم برای دفع : کف جنگل به پیاده روی در فضای باز بروید. دوباره با احساس باد در موهایتان ارتباط برقرار کنید. به پرندگانی که روی درختی در حیاط شما زندگی می کنند گوش دهید. غروب آفتاب را تماشا کن زمانی را به بوییدن گل هایی که در تابستان در پارک شکوفه می دهند اختصاص دهید.

جهان طبیعی به همان اندازه طبیعی است که همیشه بوده است، با این تفاوت که کمتر از آن وجود دارد. به اندازه کافی از آن لذت ببرید. همانطور که شروع به کشف مجدد ریتم های طبیعی اطراف خود می کنید، متوجه خواهید شد که چگونه بر جریان زندگی درونی شما تأثیر می گذارد.

طلسم برای دفع : وقتی به انجام این کار عادت کردید، متوجه می‌شوید که با همه چیز اطرافتان و با خودتان هماهنگ‌تر هستید. شما ممکن است نتوانید زندگی خود را مطابق با فصول در حال تغییر به روشی که اجداد ما انجام می‌دادند هماهنگ کنید - و واقعاً لازم نیست.

این باورهای اصلی عمل جادویی یک فرد را تعریف می کنند. به عنوان مثال، در Wicca، اصل اولیه آسیب رساندن به هیچ چیز و هیچ کس است. اما مردم همچنین کدهای شخصی خود را توسعه می دهند.

طلسم مرگ

طلسم مرگ : در گذشته، بسیاری از جادوگران هنر خود را به عنوان بخشی از یک سنت خانوادگی یاد می گرفتند که در آن به دقت آموزش می دیدند، همانطور که افراد دیگر ممکن بود نجاری یا سنگ تراشی را بیاموزند.

روستاها «مردم حیله گر» داشتند که مردم برای همه نوع کمک به آنها مراجعه می کردند، از تشویق به رشد محصولات کشاورزی گرفته تا تعمیر یک قلب شکسته.

طلسم مرگ : شفا بخش بزرگی از کار جادوگر را تشکیل می‌داد و بسیاری از جادوگران گیاه‌پزشک و ماماهای آگاه بودند. در ازای چنین خدماتی، جادوگر ممکن است یک مرغ، یک پیمانه غلات یا سایر ملزومات دریافت کند.

مفاهیم مذهبی با خود عمل جادوگری مرتبط نبودند، اگرچه جادوگران فردی اغلب باورهای خانواده یا فرهنگ خود را پذیرفتند. این هنوز هم امروز صادق است. اگر به دین خاصی تعلق دارید یا در مسیر معنوی خاصی قرار دارید، لازم نیست آن را رها کنید تا جادوگر شوید.

طلسم مرگ : در واقع، شما ممکن است انتخاب کنید که ایده های ایمان خود را در تمرین جادویی خود بگنجانید. اگر اصلاً به هیچ سیستم اعتقادی پایبند نیستید، این نیز خوب است. جادوگران می توانند از هر دینی پیروی کنند یا از هیچ دینی پیروی نکنند.

با این حال، فقدان قوانین، جزم اندیشی یا وابستگی مذهبی به این معنا نیست که جادوگران فاقد اخلاق هستند. Wicca و Witchcraft مردم گاهی اوقات اصطلاحات جادوگر و Wicca را با هم اشتباه می گیرند.

طلسم مرگ : جادوگری یک روش، یک مهارت، یک روش کار با انرژی برای به دست آوردن نتیجه است. Wicca یک فلسفه معنوی است، با قوانین اخلاقی، مفاهیم، ​​مناسک، خدایان و غیره خاص خود. بله، امروزه بسیاری از جادوگران در غرب خود را ویکان می دانند و ویکاها عموماً جادوگری می کنند.

اما جادوگران لزوماً ویکان نیستند. دیگر جهان های هستی بسیاری از جادوگران می پذیرند که یک یا چند قلمرو فراتر از زمین ما وجود دارد و موجودات غیرفیزیکی در کیهان با ما سهیم هستند.

طلسم مرگ : برخی به خدایان یا الهه‌های خاصی احترام می‌گذارند، و ما در فصل 6 به آنها نگاهی خواهیم انداخت. ساحره‌های دیگر با فرشتگان، پری‌ها و ارواح طبیعت گفتگو می‌کنند.

برخی دیگر بر این باورند که همه چیز روی زمین - حیوانات، گیاهان، سنگ ها - دارای یک جوهر یا روح الهی است. اما جادوگران برای انجام کار خود نیازی به اعتقاد به موجودات الهی ندارند، همانطور که برنامه نویسان کامپیوتر، برق کاران و بهداشت دندانپزشکان برای انجام کارهای خود لازم نیست اعضای یک ایمان خاص باشند.

طلسم مرگ : زندگی پس از مرگ و تناسخ چرخه تولد-زندگی-مرگ برای همه ما واضح است، اما برای بسیاری از جادوگران این چرخه به همین جا ختم نمی شود. به جای اینکه زندگی با مرگ بدن به پایان برسد.

اما او به سرعت متوجه می شود که در این مکان، هر چیزی که فکر می کند یا می خواهد فوراً آشکار می شود. همه اینها ساختاری از آگاهی است. جادو به همین صورت عمل می کند. آنچه شما فکر می کنید همان چیزی است که به دست می آورید.

طلسم نویس

طلسم نویس : تظاهرات ممکن است فوری نباشد - اگرچه می تواند باشد. اگر باور و نیت شما به اندازه کافی قوی باشد، اگر شور و اشتیاق را به طلسم خود بیاورید، و اگر بتوانید انرژی خود را به وضوح روی یک هدف خاص متمرکز کنید، شانس خوبی برای دستیابی به آنچه می خواهید دارید.

دانستن اینکه دقیقاً چه کاری را می خواهید انجام دهید و قصد خود را با وضوح مطلق بیان کنید، هر زمان که یک طلسم را انجام می دهید ضروری است. در غیر این صورت، طلسم شما می تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

طلسم نویس : واقعیت این است که شما همیشه در حال جادوگری هستید، چه متوجه شوید یا نه. همانطور که بعداً اشاره شد، قانون جذب بیان می‌کند که افکار، احساسات و اعمال شما بر الگوهای انرژی اطرافتان تأثیر می‌گذارد و مهم‌ترین «ابزار» در جادو، افکار و احساسات شما هستند.

به همین دلیل مهم است که از قدرت جادویی خود با نیت واضح استفاده کنید، تا بتوانید نتایجی را که واقعاً می خواهید به دست آورید. زیربنای همه جادوها یک اصل ساده فیزیک است: برای هر عمل یک واکنش برابر و مخالف وجود دارد.

طلسم نویس : به یاد داشته باشید که بدیهیات قدیمی کامپیوتر، زباله یک واکنش برابر و مخالف است. آن اصل کامپیوتر قدیمی را به یاد دارید، زباله در داخل، زباله بیرون؟ جادو هم همینطور است: اگر افکار و احساسات بد را در خود قرار دهید، چیزهای بد را به شما برمی گرداند و بالعکس.

بنابراین، مراقب باشید که چه چیزی می خواهید! آنچه شما باور دارید همان چیزی است که به آن ایمان خواهید آورد، هسته اصلی جادو است. بدون آن، تنها چیزی که دارید، کلمات و حرکات، نور و غبار است، چیزی جز غوغا – درست مانند جادوگر در جادوگر شگفت‌انگیز اوز که دوروتی و همراهانش به عنوان یک مرد معمولی پشت پرده در معرض دید قرار گرفتند.

طلسم نویس : اما دقیقاً منظور از باور چیست؟ به اوز برگرد. شیر به دنبال شجاعت بود زیرا معتقد بود ترسو است. این باور بر زندگی او حاکم بود تا اینکه جادوگر به او اشاره کرد که واقعاً چقدر شجاع است.

شیر وقتی متوجه شد که در تمام طول مدت دارای چیزی بوده که بیش از همه آرزو داشت، تغییری اساسی در باورهای خود در مورد خود تجربه کرد. باور اینکه او شجاعت ندارد چیزی بود که او را فلج کرد. بسیاری از ما دقیقاً مانند شیر ترسو هستیم.

طلسم نویس : ما اجازه می دهیم ترس، شک و باورهای نادرست قدرت و توانایی ما را برای ایجاد آنچه در زندگی بیشتر آرزو داریم را محدود کنند. بیایید بگوییم که شما فراوانی می خواهید.

بعداً در این کتاب، در مورد چگونگی انجام این کار بیشتر صحبت خواهیم کرد - و هر چه بیشتر تمرین کنید، نتایج بهتری به دست خواهید آورد. یک کار در یک زمان اکثر ما عادت کرده ایم چندین کار را همزمان انجام دهیم.

طلسم نویسی

طلسم نویسی : هنگام خوردن شام، تلویزیون تماشا می کنیم، برای دوستانمان پیامک می فرستیم و چیزهایی را که برای مراقبت از فردا باید به خاطر بسپاریم، یادداشت می کنیم.

با این حال، وقتی جادو انجام می دهید، انجام چند کار در واقع بازدهی شما را کاهش می دهد. همانطور که استر و جری هیکس در کتاب پول و قانون جذب توضیح می‌دهند، «وقتی موضوعات زیادی را همزمان در نظر می‌گیرید، عموماً به سمت هیچ یک از آن‌ها به‌شدت جلو نمی‌روید، زیرا تمرکز و قدرت شما منتشر می‌شود. ” شروع به توجه به افکار خود کنید. آیا روی چیزی که کمبود دارید تمرکز می کنید؟

طلسم نویسی : اگر چنین است، همچنان کمبود را تجربه خواهید کرد. آیا برای مشکلات زندگیتان وقت می گذرانید؟ اگر چنین است، مشکلات بیشتری برای خود ایجاد خواهید کرد.

هر وقت متوجه شدید که به چیزی فکر می کنید که آن چیزی نیست که می خواهید، یک 180 ذهنی انجام دهید و به جای آن شروع به فکر کردن به آنچه می خواهید کنید. جادو فقط سیاه و سفید نیست جادو از نظر اخلاقی خنثی است، درست مانند برق که خنثی است.

طلسم نویسی : رهم می توان از جادو و هم برای آسیب رساندن به برق استفاده کرد. جادو صرفاً استفاده عمدی از انرژی است. انجام یک طلسم جادو به سادگی وسیله ای برای رسیدن به هدف است.

یک جادوگر از نیروی اراده برای هدایت انرژی به سمت یک هدف خاص استفاده می کند. قصد او این است که ماژیک را چه رنگ هایی به رنگ سفید، سیاه یا خاکستری می کند. احتمالاً شنیده اید که مردم خود را جادوگر سفید توصیف می کنند، به این معنی که از قانون "آسیب نرسانید" حمایت می کنند.

طلسم نویسی : با این حال، حقیقت این است که بیشتر جادوها سیاه یا سفید نیستند، خاکستری هستند - از جمله جادویی که اکثر جادوگران سفید که خود را معرفی می کنند انجام می دهند. اما این بدان معنا نیست که بد یا مضر است.

در واقع، جادوهای بیشتر جادوگران و جادوگران در منطقه خاکستری قرار می گیرند. سفید، سیاه یا خاکستری؟ همه جادوگران با تعاریف زیر از جادوی سفید، سیاه و خاکستری موافق نیستند.

طلسم نویسی : با این حال، این دستورالعمل‌ها می‌توانند به شما در حل تفاوت‌ها کمک کنند: هدف جادوی سفید رشد معنوی بیشتر است، از طریق تقویت ارتباط شما با قلمرو الهی و/یا کسب خرد از منبعی بالاتر. جادوی سیاه قصد دارد به شخص دیگری آسیب برساند یا دستکاری کند یا در اراده آزاد او دخالت کند.

هر نوع جادوی دیگری سایه ای از خاکستری است. این بدان معنی است که اگر برای به دست آوردن شغل بهتر یا جذب یک عاشق طلسم می کنید، در منطقه خاکستری فعالیت می کنید. ایرادی ندارد.

طلسم نویسی : با این حال، منحرف شدن از مسیر و ایجاد ناخواسته یک طلسم مشکوک آسان است – به خصوص زمانی که روز بدی را سپری می‌کنید یا با افراد دشوار سر و کار دارید. بیایید بگوییم که یک همکار یک درد واقعی در گردن است و شما طلسم می کنید تا با او به خاطر یک کار کثیف کنار بیایید.:: بازدید از این مطلب : 143
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 5 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

حد وسط بین زمان و ابدیت است و می تواند فاجعه بیاورد. فرشتگان در فهرست فوق میکائیل، جبرئیل و رافائل هستند. بقیه فقط فرشته هستند اوریل نیز یک فرشته بزرگ است و نام او به معنای "نور خدا" است.

طلسم دفینه

طلسم دفینه : برای داشتن موفقیت در همه کارهایتان - مزمور 57. به یک موقعیت ناخوشایند را به موقعیتی شاد تبدیل کنید - مزمور 16. بنابراین می توان نیازهای روزانه را به دست آورد و از آسیب جلوگیری کرد - مزمور

برای خلاصی از تأثیرات منفی قوی - مزمور برای رهایی از تنفر، حسادت و حسادت عمیق از قلب با وجود - مزمور 137. برای دفاع در برابر دشمنان، رقبا و مهاجمان - مزمور 3،; 59; 70. برای بیماری یا بد سلامتی - مزمور 23; 35; 38.

طلسم دفینه : برای شکرگزاری یا بهبودی از بیماری - مزمور 30. برای آوردن صلح یا برکت به خانه - مزمور 1; 128. برای حمایت معنوی در استرس یا مصیبت - مزمور 3; 25; 54. بین مردم یا گروه‌ها هماهنگی ایجاد کنید - مزمور 133.

من برای نیازهای مادی (پول، غذا، لباس و غیره) درخواست می‌کنم مزمور 41. برای دردسر با تهمت - مزمور 38; 39. برای دریافت فیض، محبت و رحمت - مزمور 32. برای احترام و محبت دیگران - مزمور 47. برای محافظت در برابر تهمت ناعادلانه - مزمور 36.

طلسم دفینه : بنابراین شایعات بیهوده به شما آسیبی نمی رساند و باعث تحریک نمی شود - مزمور 36. برای محافظت در برابر تهمت ناعادلانه دشمنی که شما را تنها نخواهد گذاشت - مزمور 109. برای رهایی از عادات مضر یا بد - مزمور 69. آشتی با دشمن - مزمور

برای غلبه بر دشمن به شیوه‌ای عادلانه - مزمور 70. برای داشتن دوستان بیشتر مزمور 111. برای حفظ محبت دوستان و به دست آوردن دوستان بیشتر - مزمور 133. برای ایجاد صلح و هماهنگی بین خانواده ها - مزمور 98. برای انجام نیکی و اجتناب از شر - مزمور

طلسم دفینه : برای بیرون راندن تأثیرات بد از دیگری - مزمور 29. زیرا کسی که در زندان است زودتر آزاد شود - مزمور 26. برای در امان ماندن از هرگونه سرقت برنامه ریزی شده یا خطر - مزمور 50. من یا امنیت اگر در شب به تنهایی سفر کنم - مزمور

من یا پایان امن در سفرهای شما - مزمور 34. بودن مورد قبول، پسندیده و مورد احترام همه - مزمور 47. 148 / طلسم، طلسم، فرمول برای حذف تأثیرات منفی که در اطراف خود احساس می کنید - مزمور 1 0. برنده شدن در دعوی در صورت مخالفت شخص ناعادل یا انتقام‌جو مزمور

طلسم دفینه : اگر در برابر قاضی حاضر می‌شوید و می‌خواهید حکمی مساعد داشته باشید مزمور 20. برای دریافت عدالت و رسیدگی مطلوب از یک دعوی مزمور 119، لامد. برای هر کسی که بیش از حد مشروب می نوشد - مزمور

صبر و شکیبایی خود را در برابر مصیبت ها و استعفا از اراده الهی خود عطا کن. به آنها نیاز و علاج خاص را عطا کن، اگر اراده توست، باشد که با کمک خیریه ای که شایستگی آن را داشته باشد، به اعضای رنجبر تو خدمت کنیم.

طلسم ذهن

طلسم ذهن : اوریل فرشته ای است که بر مناطق شمالی حاکم است و رنگ او سبز است. بستن مراسم 1. تمام شمع هایی را که در رابطه با نیت تشریفاتی خود استفاده کرده اید، به ترتیب معکوس خاموش کنید.

فقط شمع محراب و شمع فرشته باید باقی بماند تا بسوزد. 2. در صورت نیاز مقداری بخور دیگر بگذارید تا بسوزد. 3. مزمور 150 را بخوانید: خداوند را در قدسش ستایش کنید. او را در فلک قدرت عظیمش ستایش کن.

طلسم ذهن : او را به خاطر اعمال بزرگش ستایش کن. او را با عظمت عالی او ستایش کنید. او را با صدای شیپور ستایش کن. با مزمور و چنگ او را ستایش کنید. او را با دف ​​و رقص ستایش کنید. او را با سازها و سازهای زهی ستایش کنید.

او را بر سنج های بلند ستایش کن. او را بر سنج های بلند ستایش کن. هر چیزی که نفس دارد خداوند را ستایش کند. هاللوژیا 4. شمع فرشته / روز را خاموش کنید، در حالی که به زبان خودتان از فرشته برای کمک به مشکل موجود تشکر کنید.

طلسم ذهن : قبل از خاموش کردن شمع‌های محراب، دعای زیر را بخوانید: همانطور که پدر مرا می‌شناسد، باشد که من نیز پدر را بشناسم، از طریق مسیح عیسی، درب ملکوت پدر، راه را به من نشان بده.

کف هر دو دست را در کنار هم قرار دهید و شست ها را روی استخوان سینه قرار دهید و زانو بزنید و سر خود را خم کنید. شمع های محراب را به ترتیب معکوس روشن کردنشان بلند کرده و خاموش کنید.

طلسم ذهن : سرویس شمع این سرویس در شب بیشتر با استفاده از مزامیر کتاب مقدس انجام می شود. این نوع مراسم مذهبی برای گروهی از مردم طراحی شده است که در نماز گرد هم می آیند. برای انجام و هدایت خدمات به یک نفر نیاز است.

یک مرد یا زن می تواند رهبر این سرویس باشد و در سراسر آن به عنوان رهبر نامیده می شود. قبل از شروع سرویس، لازم است تعداد صحیح شمع هفت روزه نوونا باشند.

طلسم ذهن : یک عدد برای هر فردی که در مراسم شمع شرکت می کند. یک شمع رنگی بسته به نیاز به سرویس شمع فقط توسط لیدر روشن می شود. رهبر مراحل 1 تا 7 را همانطور که در مراسم افتتاحیه توضیح داده شده است (بیشتر توسط افراد با ایمان مسیحی استفاده می شود) انجام خواهد داد.

برای شخصی که خواهان آگاهی معنوی بیشتر است - مزمور 99. قبل از نقل مکان به خانه جدیدی برای شانس و برکت - مزمور 61. برای اینکه همه تعهدات شما خوشبخت و سودمند باشد مزمور.

طلسم یهودی

طلسم یهودی : شایسته داشتن قدرت معجزه آسا لاگنیاپ /157 می کند. معجزات در انتظار حرف شما بود، که همیشه آماده بودید برای کسانی که در مشکل یا اضطراب هستند صحبت کنید.

با تشویق این فکر، 1 از شما التماس می کنم که برای من کمک کنید (در اینجا درخواست یا تمایل خود را برای کمک بیان کنید.) پاسخ به دعای من ممکن است مستلزم معجزه باشد، حتی در این صورت، شما قدیس معجزه هستید.

طلسم یهودی : ای آنتونی ملایم و دوست داشتنی، که قلبش همیشه مملو از همدردی انسانی بود، درخواست مرا در گوش عیسی نوزاد مقدس که دوست داشت در آغوش تو نگه داشته شود، زمزمه کن. و سپاس قلبی من همیشه از آن شما خواهد بود.

آمین هنگامی که از سنت آنتونی برای کمک او دعا می کنید، بهتر است روزانه یک شمع قهوه ای بسوزانید تا درخواست انجام شود. سنت آنتونی برای آوردن معشوق عقب مانده نیز خوب است.

طلسم یهودی : این روش به شرح زیر آموزش داده می شود: در حیاط خود بیرون بروید، مطمئن شوید که کسی به آن نگاه نمی کند و دست خود را مانند یک مگافون به دهان خود فشار دهید. نام شخص را سه بار با استفاده از هجاهای تاکیدی مساوی صدا بزنید.

سپس از سنت آنتونی بخواهید که شخص را بازگرداند، دوباره نام فرد را صدا بزنید و به آنها بگویید سنت آنتونی آنها را برمی گرداند که نمی توانند در برابر آن مقاومت کنند. دوباره از سنت آنتونی بخواهید که آن شخص را بازگرداند.

طلسم یهودی : این کار را سه بار رو به شمال، شرق، جنوب و غرب انجام دهید. به داخل خانه خود بروید و منتظر باشید تا شخص نامبرده برگردد. دعا برای قدیس آنتونی (برای بازگرداندن کالاهای گمشده یا دزدیده شده اگر در آب نیفتند.

با یافتن قدرت و زیبایی درونی که می تواند به شما کمک کند تا آنچه را که در زندگی می خواهید انجام دهید. در پس ذهن شما تصویر پیرزنی زشت سیاه پوش و سوار بر چوب جارو می چرخد، اما می دانید که این اشتباه است - و می خواهید بیشتر بدانید.

طلسم درخت

طلسم درخت : پاداش وجود برای همیشه در بهشت، که با پدر زندگی می‌کند و با وحدت روح‌القدس سلطنت می‌کند، تا ابد متحد شود، اعطا کن که من همیشه می توانم نامی را که باید قدرتمند باشد، محافظت از زندگی و نجات لگنیاپ / 153 در حال مرگ است، ای مریم پاک، ای شیرین مریم، بگذار نام تو از این پس همیشه بر لب باشد.

به تأخیر نینداز، ای بانوی سعادتمند، هر وقت با تو تماس می گیرم، به من کمک نکن، زیرا من نیاز دارم، (دوباره درخواست کمک خود را مطرح کن) وسوسه و وسوسه خواهم بود، من هرگز از تماس تلفنی خودداری نخواهم کرد، و هرگز تکرار نخواهم کرد نام مقدس، مریم، مریم.

طلسم درخت : (دوباره درخواست کمک خود را مطرح کنید) ای چه تسلی، چه شیرینی، چه اعتماد به نفس، چه احساسی وجود دارد که من اسم مقدس خود را به زبان می آورم، یا حتی فقط یک فرد نازک از تو. من از این به بعد به تو می پردازم که اسمی خوب، شیرین، قدرتمند، دوست داشتنی است.

اما من صرفاً با نام تو قانع نخواهم شد: بگذار عشق من به The e همیشه به تو کمک کند، مادر یاری دائمی. آمین (تلاوت E NIN E HAI L MARYS) دعا برای نوزاد عیسی پراگ ای عیسی، که گفته شده است.

طلسم درخت : همانطور که شما دریافت خواهید کرد، جستجو کنید تا آن را پیدا کنید، آن را بکوبید. باید از طریق شفاعت مریم، مادر هول ولای شما را باز کنم. در می زنم، می طلبم، به عنوان دعای مستجاب می کنم.

(در اینجا درخواست های خود را برای لطف بنویسید) ای عیسی، آنچه گفته شده است، اگر شما را به عنوان پدری که نام من است، به شما عطا خواهد کرد. مرا با روح القدس راهنمایی کنید که من می توانم شما را همیشه برای کاری که انجام داده اید برکت بدهم.

طلسم درخت : من به عنوان پدرت تواضع و اضطرار دارم و به نام پدرت 154 / طلسم ها، طلسم ها، فرمول های دعا اجابت می شود. (در اینجا درخواست لطف خود را مطرح کنید) ای عیسی، که گفت: "آسمان و زمین از بین خواهند رفت اما کلام من نخواهد گذشت"، من مطمئن هستم که دعای من برآورده خواهد شد. تو مرا از هر سو با تأمین نیازهایم تقویت کردی.

من با شکرگزاری نزد شما می آیم. آمین دعا به قلب مقدس عیسی 0 خدایی که می‌خواهد در قلب پسرت، عیسی که توسط گناهان ما سوراخ شد و از ناسپاسی ما شکسته شد، گنجینه‌های بی‌نهایت عشق به ما عطا کند.

طلسم درخت : از تو می‌خواهم که 1 ممکن است تقوا و شفافیت ذهن و جسمی سالم و روحی آرام را به او ادای احترام کنم تا بتوانم با دلسوزی و آرامش و آرامش روحی به کارهای روزمره ام بپردازم. امروز مرا دائماً در برابر چشم خود نگهدار، زیرا به تو اعتماد دارم.

آنه خوب، مادر او که زندگی، شیرینی و امید ماست، برای ما از او دعا کن و درخواست ما را بپذیر. (روزانه سه بار تکرار شود) دعا برای قدیس آنتونی ای سنت آنتونی مقدس، مهربانترین قدیسان، عشق طلسم دفینه شما به خدا و انفاق به مخلوقات او، شما را در زمانی که بر روی زمین هستید.

طلسم لوح

طلسم لوح : جادوگر بودن به چه معناست؟ جادوگران در اندازه ها، سنین، رنگ ها و شخصیت های طلسم لوح مختلف هستند. آنها پزشکان، برنامه نویسان کامپیوتر، معلمان، منظره سازان، بارمن ها و مهمانداران هواپیما هستند.

شخصی که موهای شما را کوتاه می کند یا ماشین شما را تعمیر می کند ممکن است یک جادوگر باشد. جادوگران می توانند مرد یا زن باشند - نه، یک جادوگر مرد یک جنگجو نیست، و اگر شما او را طلسم ذهن به دلیل خوب صدا بزنید، ممکن است عصبانی شود.

طلسم لوح : وارلاک از یک کلمه انگلیسی قدیمی به معنای "سوگند شکن" یا "دروغگو" گرفته شده است. این واقعیت ساده که شما در حال خواندن این کتاب هستید نشان می دهد که فکر می کنید شما نیز توانایی جادوگری دارید.

حدس طلسم درخت بزن چی شده؟ شما انجام می دهید. و با کمی آموزش، می توانید قدرت جادویی خود را کشف کنید و یاد بگیرید که از آن برای شکل دادن به سرنوشت خود استفاده کنید. چرا WITCHCRAFT امروزه محبوبیت پیدا می کند؟

طلسم لوح : جادوگری با ما طنین انداز می شود زیرا در مورد برخی از مسائل کلیدی امروز صحبت می کند: احترام به محیط زیست، برابری جنسیتی، و غلبه بر تعصبات مذهبی و تفکر تنگ نظرانه.

همچنین طلسم یهودی کسانی را که این مسیر را دنبال می‌کنند تشویق می‌کند تا قدرت‌های منحصربه‌فرد خود را کشف و توسعه دهند تا بتوانند مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرند و هر چیزی باشند که می‌خواهند باشند.

طلسم لوح : به طور کلی، بیشتر جادوگران به دنبال بهبود خود و نوع بشر به عنوان یک کل، و زندگی در هماهنگی با جهان هستند. این بدان معناست که برای نفع بیشتر کار کنید - اغلب از طریق استفاده از جادو - و به هیچ کدام آسیب نرسانید.:: بازدید از این مطلب : 129
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : چهار شنبه 2 شهريور 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

سپس در جهت عقربه های ساعت دور اتاق را دور بزنید. به جلوی محراب برگرد و سانسور را سه بار به سمت شرق بچرخان، همانطور که می گویی: به احترام تو، رافائل (شرق) رو به جنوب کن و سانسور را سه بار بچرخان، همانطور که می گویی: به احترام تو، مایکل، صورت (جنوبی) غرب و سانسور را سه بار بچرخانی لاگنیاپ /139 می گویی

طلسم رفع ترس

طلسم روانی : وقتی روغن درست کردن را تمام کردید، قافیه و قافیه را برایتان بخوانید تا مدتی طولانی روی گیاه، مخلوط، یا از روغن جاری شود. با مقداری از این دستور پخت و پز دادن یک تکه ریشه ضروری است، بطری آن یک محصول نهایی است.

در برخی از آنها، یک دستور غذایی اختیاری است (یعنی، اگر می خواهید، مقداری روغن را به آن اضافه کنید) و این دستور غذا را انتخاب می کند. روغن روغنی را در شمع ها به کار ببرید. برخی از تمرین‌کنندگان راه‌های دیگر را به ما می‌دهند، و این مایل است به دستوری که داده می‌شود، اشاره شود.

طلسم روانی : در برخی از فرمول های زیر از گاردنی و گل استفاده می شود. به دلیل آب و هوای نیمه گرمسیری لوئیزیانا، گاردنیا به خوبی رشد می کند. من به دلایلی برای باغبانی غیرقابل دستیابی به منطقه جغرافیایی شما گران قیمت هستم، می توانید گل های یاس را جایگزین کنید.

در تمام فرمول های زیر، یک قطره چند قطره رنگ بنزوئی می تواند از فاسد شدن شما جلوگیری کند. روغن جذاب هنگامی که به دنبال یک همسر هستید، استفاده کنید. بر پیشانی خود مسح کن، صدایی که از بالای دریا می شنوم.

طلسم روانی : من می گویم که این کار به شما کمک خواهد کرد که یک شخصیت مغناطیسی بیشتری به شما بدهم و یک بار در هفته به شما کمک کنم. Sai d t o hel p جذب روغن های مسح کننده /117 118/ طلسم، طلسم، فرمول نام شخص را روی یک تکه کاغذ، کاغذ را زیر یک شمع بنفش که با این روغن پوشیده شده است قرار دهید.

هر روز بسوزانید تا شمع مصرف شود و تسلط شما بر موقعیت یا شخص تثبیت شود. دو قاشق غذاخوری کالاموس به دو اونس روغن اضافه می شود. روغن صلیب Gse بر روی شمع ها یا طلسم هایی که در مراسمی که برای نفرین کردن دیگری طراحی شده است استفاده می شود. به مقدار مساوی افسنطین و فلفل را مخلوط کنید. از این مخلوط دو قاشق غذاخوری را در دو ق روغن بریزید.

طلسم روانی : یک تکه کوچک ریشه پیچک زمینی را به هر بطری روغن اضافه کنید. روغن جسارت هنگام درخواست شغل یا درخواست افزایش حقوق از رئیس، 9 قطره از این روغن را به آب حمام اضافه کنید. به عنوان عطر، مسح بر حلق، زیر دل و بالای ناو، جایگزین ترس و ترس باشد.

برای شستن , این گیاه از آب شیرین تند است . ذخیره سازی محل تخصیص قبلی برای سه روز استفاده قبلی بود. هر شبی که می‌شد، یک قافیه را می‌خواند و هدفش را برای ساختن شستشو می‌خواند.

طلسم رزق و روزی

طلسم طلاق : در روز چهارم، در حالی که شعارهایتان را تکرار می کنید، گیاهی از آن آب می شود. وقتی از شستشو استفاده می کنید، همیشه شعار را تکرار کنید. مکرراً ضروری است.

کسب و کارها در هنگام استفاده از شعارهای خود، در هنگام استفاده از شعارهای خود، از طبقه ورودی، در ورودی و راهروی کسب و کار شما، شرکت می کنید. برای یک کسب و کار اصلی , چک کردن مشاغل شما از طریق ایمیل , از صندوق پستی داخل و خارج شده بود .

طلسم طلاق : زمانی که شما از کف و دیوار در کسب و کار خود استفاده می کنید، هرگز از این مدت طولانی استفاده نکنید. ابتدا ما و آن را در صورت لزوم یک غذای تازه بسازید.

من می‌خواهم این کار را برای جذب مستاجر آپارتمان خالی کنم. 131 732 / طلسم‌ها، طلسم‌ها، فرمول‌ها 1 اونس پودر ریشه اسکیل، 1 اونس داک زرد پودری، VA اونس علف پنج انگشتی، 7 قاشق چایخوری را مخلوط کنید.

طلسم طلاق : دارچین و یک قاشق غذاخوری نمک مبارک. خوب مخلوط کنید و دو قاشق چایخوری از این مخلوط را به یک پیمانه آب تازه اضافه کنید. DAY IN CORT WASH سه روز قبل از برنامه ریزی برای حضور در دادگاه، این شستشو را انجام دهید.

بطری را در یک مکان تاریک مقدس قرار دهید و روی آن شعار دهید. به ذکر هر شب و صبح ادامه دهید. صبح روز دادگاه، این مخلوط را از درب ورودی خود بیرون بریزید، جایی که هنگام خروج از خانه در راه دادگاه، باید از آن عبور کنید.

طلسم طلاق : یک تکه بزرگ از ریشه جان فاتح را در جیب خود به دادگاه ببرید. به یک پیمانه آب پودر VA oz.jalop، % اونس اضافه کنید. سر مار و یک قاشق چایخوری نمک مبارک.

توجه: The Day in Court Wash زمانی بهتر است که همراه با مراسمی برای از بین بردن قدرت دشمن شما برای آسیب رساندن به شما استفاده شود. سرکه چهار دزد Four Thieves Vinegar به عنوان عامل هگزینگ استفاده می شود.

طلسم طلاق : نام شخصی که می خواهید نفرین کنید روی یک تکه کاغذ نوشته شده است. کاغذ در سرکه چهار دزد خیس شده است. کاغذ اجازه داده می شود تا خشک شود و سپس سوزانده می شود. این خاکستر این کاغذ است که در مراسم خود استفاده می کنید.

در هر 1 اونس، مقداری نمک مبارک و هشت قطره آمونیاک خانگی بریزید. بطری روغن ساخته شده قبل از هر بار استفاده به خوبی آنرا تکان دهید. این روغنی است که از دایره های وودو استفاده می کند، روغنی که انسان از آن استفاده می کند.

طلسم طلاق

طلسم طلا : به احترام تو، گابریل، (غرب) رو به شمال و سانسور را سه بار بچرخان که می گویی: به احترام تو، اوریل، (شمال) بخور بگذار. دوباره بر روی محراب آتش بزنید، سپس مزمور 104 را بخوانید و در نظر داشته باشید که همه چیز و برکات از جانب خداست که هر آنچه را در جهان است آفریده است.

همچنین گفته می شود که این مزمور از آسیب رساندن به افراد، ارواح و حیوانات جلوگیری می کند و میل به انجام نادرست را مهار می کند. ای جان من، خداوند را متبارک کن، ای خداوند، خدای من، تو بسیار بزرگی، تو لباس عزت و عظمت پوشیده ای.

طلسم طلا : خودت را مانند جامه ای به نور می پوشانی و آسمان ها را مانند خیمه دراز می کنی. او پرتوهای اتاق های بالای Hb را در آب می گذارد، ابرها را برای ارابه Hb استفاده می کند، او بر بال های باد راه می رود.

مرزی قرار دادی که آبها نمی توانند از آن عبور کنند. آب ها هرگز برنمی گردند تا زمین را بپوشانند. او چشمه ها را به دره ها سرازیر می کند. که مسیر خود را از طریق 140 به سمت پایین می‌پیچند/ Charms, Spells, Formulas the hip. آب برای هر حیوان صحرا نوشیدنی می دهد.

طلسم طلا : الاغ های وحشی تشنگی خود را سیراب می کنند پرندگان آسمان در کنار آنها لانه می سازند. در میان شاخه ها آواز می خوانند. علف را برای گاوها و میوه ها و سبزی ها را برای انسان می رویاند تا از زمین غذا بیاورد و شراب دل انسان را شاد کند و روغن چهره او را درخشان کند و نان را برای تقویت قلب انسان درختان. خداوند پر از شیره است، سروهای لبنان را که او کاشته بود.

پرندگان در آنها لانه می سازند و صنوبر خانه لک لک است. او کوه بلند را برای بزهای وحشی و صخره ها را برای پناهگاه گورکان ساخت. او ماه را ساخت تا فصول را مشخص کند. خورشید زمان غروب را می داند تو تاریکی می‌کنی و شب می‌شود تا همه حیوانات جنگل در اطراف پرسه بزنند.

طلسم طلا : شیرهای جوان به دنبال طعمه خود پرسه می زنند و گوشت خود را از خدا می جویند. وقتی خورشید طلوع می کند، آنها برمی گردند و در لانه های خود دراز می کشند. سپس انسان برای شروع کار خود بیرون می آید و تا عصر به کار خود ادامه می دهد.

پروردگارا چقدر اعمال تو زیاد است! همه آنها را به حکمت آفریدی. زمین از آفریده های غنی تو پر شده است. دریا نیز وسیع و وسیع است. در آن چیزهای خزنده بسیار زیاد هستند، چه جانوران کوچک و چه بزرگ.

طلسم طلا : کشتی‌هایی که در دریا حرکت می‌کنند به آنجا می‌روند. لویاتان وجود دارد، تو ساخته ای که در درونت بازی کنی. همه اینها منتظر تو هستند، خداوندا، تا غذایشان را در موعد مقرر به آنها بدهی.

به طور سنتی، شما باید یک قافیه را با هدفی که از غروب تا زمانی که او کامل شده است، دیوانه کنید، بخوانید. وقتی با روغن خود می خوانید، کف دست دو طرف را بگیرید و انرژی خود را در جریان روغن هدایت کنید.

طلسم روانی

طلسم رزق و روزی : برای مقاصد غیر متقاطع، روزانه 9 قطره از آب به مدت نه روز استفاده کنید. از دو قاشق غذاخوری گیاه علف لیمو به دو اونس روغن استفاده کنید. به هر بطری روغن ساخته شده، مقداری نمک متبرک اضافه می شود.

روغن‌های اخترشناسی این روغن‌ها هنگام استفاده از شمع‌های نجومی برای نشان دادن افراد استفاده می‌شوند. هنگامی که از رنگ آسترا در مراسم استفاده می شود، تفاوتی بین چندین مرجع و رنگ استفاده شده وجود دارد.

طلسم رزق و روزی : اساسا، شما یک رنگ اصلی و یک رنگ ثانویه دارید. یک د سبز، هفتم رنگ ثانویه. یکی دیگر از مقامات رنگی برای ماهی ها صورتی، رنگ اصلی را پیشنهاد می کند.

یک d سبز، سفید یا سیاه، یک رنگ دوم. با این حال، یک رنگ دیگر را با رنگ اصلی برای ماهی ها، یک رنگ درجه دوم، یک رنگ ثانویه می دهید. در این مورد، قاعده اساسی این است: هر کدام که بیش از حد به آن اطمینان داشته باشید، ما برای شمع‌های نجومی به خوبی رنگ می‌گیریم.

طلسم رزق و روزی : در ساخت این روغن‌ها، ما فقط در جریان آن برای نشانه‌های زودیا فهرست‌بندی شده‌ایم، در ادامه همان تکنیک‌هایی که قبلا ارائه شد. روغن های مسح /125 126 / طلسم، اسپلب، لیلیوم های فرموله)، میخک، جوز هندی، میخک، سینکیفویل، بلسان، مریم گلی، حوض، گلوله، زادگاه.

حرز را از میان بخور عبور دهید و در عین حال تأیید کنید: با هوا حرز thb را تقدیم می کنم، ابزاری که انرژی منفی ارسال شده به صاحبش را جذب و نگه می دارد. اکنون که تعویذ شما تکمیل شده است، باید آن را روی قلب خود در کنار پوست خود بپوشید.

طلسم طلا

طلسم رفع ترس : روزانه این حرز را بپوشید تا زمانی که روی چاکرای قلب شما سنگینی کند. هنگامی که این احساس سنگینی رخ می دهد، باید از پوشیدن حرز خودداری کنید.

استخوان های متقاطع در جذب انرژی منفی به حداکثر خود رسیده اند، مانند اسفنجی که می تواند آب زیادی جذب کند و بس. از آنجایی که انرژی منفی اضافی که به شما ارسال می شود نمی تواند وارد استخوان ها شود، چاره ای جز چسبیدن به هاله شما نخواهد داشت.

طلسم رفع ترس : پس از برداشتن حرز قدیمی، باید آن را دور انداخت. امن ترین روش انجام این کار از طریق تشریفات است. دور انداختن حرز قدیمی با استفاده از چیدمان اصلی محراب، موارد زیر را با خود بیاورید: حرز قدیمی خود، باقیمانده شمع سفیدی که هنگام ساخت حرز استفاده کردید، یک ورق کاغذ سفید.

شمع های محراب را روشن کنید. 2. بخور خود را روشن کنید (هاله افسون توصیه می شود). 3. شمع سفید خود را روشن کنید. 4. کاغذ سفید را با آب مقدس بپاشید.

طلسم رفع ترس : تعویذ قدیمی استخوان های متقاطع را روی کاغذ قرار دهید و The Evil Eye / 97 را شروع کنید تا حرز را در کاغذ تا کنید. شمع سفید خود را بردارید و بگذارید موم روی کاغذ چکه کند تا کاملاً با موم سفید مهر و موم شود همانطور که شما تأیید می کنید: استخوان های متقاطع که به خوبی به من خدمت کرده اید، انرژی منفی در درون شما متورم می شود.

اکنون وقت آن است، من به شما استراحت می دهم، زیرا شما اکنون تمام تلاش خود را کرده اید. هنگامی که کاغذ کاملاً با موم پوشانده می شود، تعویذ را می توان در زباله ها دور انداخت. با حمام دنبال کنید. برای کنترل دیگری یک ریشه جان فاتح بالا را بردارید و آن را با روغن جان فاتح بمالید.

طلسم رفع ترس : روی یک تکه کاغذ قهوه ای، نام شخصی را که می خواهید کنترل/تسخیر کنید بنویسید و کاغذ را در Controlling Oil خیس کنید. وقتی کاغذ خشک شد آن را دور ریشه High John the Conqueror بپیچید و با نخ بنفش گره بزنید.:: بازدید از این مطلب : 124
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 31 مرداد 1401 | نظرات ()
نوشته شده توسط : msnag

باید از موارد زیر استفاده کنید: یک قلب کوچک ساخته شده از موم قرمز حاوی مو یا موارد دیگر از طرف خانم و مرد مورد علاقه او. پودر نقاشی عشق؛ یک تکه ریشه زنبق؛ رنگ آمیزی یک قاشق چایخوری گل شور همانطور که قبلا گفته شد.

طلسم خرگوش

طلسم مجرب : ساخت کیسه گریس گریس از طریق تشریفات انجام می شود. همه اقلام باید در محراب شما به محض قرار دادن آنها در کیسه تقدیس شوند. هنگامی که کیسه کامل شد با روغن چرب می شود. از آنجایی که این کیف برای عشق ساخته شده است.

می توانید از روغن عشق یا روغن جاذبه یا مخلوطی از هر دو روغن استفاده کنید. حالا که کیف گریس این خانم تکمیل شده، به او داده می شود تا بپوشد. زنان کیف گریس گریس را به سمت داخل سوتین یا داخل لباس یا بلوز خود نزدیک زیر بغل چپ می‌پوشند.

طلسم مجرب : مردان معمولاً کیف گریس گریس را به دور گردن خود می‌بندند یا داخل لباس زیر خود سنجاق می‌کنند. گاهی اوقات مردان فقط کیف گریس گریس را در جیب خود حمل می کنند، به طوری که هر بار که در جیب خود می گیرند، کیف با پوست آنها تماس پیدا می کند.

همچنین به زن یک بطری از همان روغنی که در ساخت کیسه گریس استفاده شده بود داده می شود تا هفته ای یک بار روی کیسه او بپاشند. کیسه گریس گریس، مانند هر طلسم یا طلسم دیگری، به عنوان یک تکیه گاه روحی-روانی عمل می کند.

طلسم مجرب : دلالت بر ایمان دارد. این به تقویت ایمان به خود کمک می کند که از طریق کیسه گریسگریس این یا آن را دریافت خواهید کرد. برای اینکه ایمان خود را نسبت به اثربخشی کیسه گریس گریس تقویت کنید.

باید درک کاملی از نماد هر وسیله ای که در کیسه گریس گریس خود قرار می دهید وجود داشته باشد. این مهم است زیرا اقلام مورد استفاده به عنوان یک کمک روانشناختی برای تقویت پیوند بین میل و ذهن فردی عمل می کند که انرژی او در ساخت کیسه گریس استفاده می شود.

طلسم مجرب : زیرا همه خواسته ها به سرعت محقق نمی شوند. برخی از آنها به احتمال زیاد به زمان نیاز دارند تا تحقق پیدا کنند، زیرا قبل از اینکه میل به واقعیت تبدیل شود باید شرایط خاصی ایجاد شود.

طلسم محبت

طلسم فوری : محافظت وتیورت، برگ بولدو، ریشه ترنجبین، گاری از دروغ شیطانی، سر مار، جوانه گلیاد (مرمیمی)، ریشه سنگ، برگ ریحان، برگ بو، آسافاتیدا، دانه به، ریشه دست خوش شانس، علف پنج انگشتی، نی خون اژدها، خون ریشه.

گوگرد، کندر، ریشه جان فاتح، پوست مقدس، مخمر سنت جان، ریشه زنجبیل آفریقایی، کوهوش سیاه، تاک انگور، سرخس، ریشه مار زنگی، گیاه صلح، ریشه گرگ، دانه زیره سیاه. لعنت بر ریشه بالمونی، زغال اخته، مرد بی رحم جنگل، فلفل گینه.

طلسم فوری : علف گره، دانه خردل سیاه، برگ درخت فلفل، ریشه خشخاش، دانه خشخاش، علف زغال اخته، سنبل الطیب، افسنطین، ریشه کاسنی، بذر کتان، ، قاچ، پوست چینکونا قرمز، ریشه کلم اسکنک، ریشه yohimbee Charms/19، فلفل دلمه ای.

علف روانی و پنج انگشتی، دانه انیسون، بوته سوزان، دانه کرفس معنوی، بادرنجبویه، گوتو کولا، ماگ DEVELOPMENT، اقاقیا، مرزنجوش، جعفری، دارچین، نعناع، ​​آویشن، مریم گلی، رزماری، کندر، برگ بته، علف هرز، گل همیشه بهار، گیاه چشمی.

طلسم فوری : با مطالعه لیست گیاهان و تداعی های پنهانی آنها متوجه خواهید شد که برخی از گیاهان بیش از یک پیوند دارند. من اشاره کردم که می توان از سنگ برای قرار دادن در کیسه گریس گریس استفاده کرد. سال‌هاست که سنگ‌ها دارای تداعی‌های نجومی و ویژگی‌های غیبی جاذبه بوده‌اند.

مانند گیاهان دارویی، برخی از مقامات ممکن است متفاوت باشند. من فقط می‌توانم اطلاعاتی را که 1 نفر یاد گرفته‌اند به شما بدهم.* برخی افراد اصلاً از سنگ‌ها استفاده نمی‌کنند و برخی متوجه می‌شوند که استفاده از سنگ به افزایش کارایی کیسه گریس گریس کمک می‌کند.

طلسم فوری : هنگامی که 1 شروع به یادگیری شیوه های جادویی در جنوب لوئیزیانا کرد، به 1 همیشه گفته می شد: "از هر چیزی که برای شما مفید است در مراسم خود استفاده کنید". در بررسی تداعی های نجومی سنگ ها، ماه و نشانه های طلوع را نیز در نظر بگیرید.

هنگام انتخاب سنگ ها، آنها را به دلیل ویژگی های غیبی خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، تولد شما 12 مارس 1952 است. شما به دنبال سنگی هستید که قدرت غیبت شما را تقویت کند.

طلسم فوری : در خواندن لیست سنگ های ما می بینیم که یشم دارای خواص غیبی است که گفته می شود قدرت غیبت فرد را افزایش می دهد. همچنین می بینیم که جید یک سنگ قدرتمند برای متولدین نشانه های باکره، ترازو و دلو است.

طلسم سریع

طلسم سریع : توپاز برای اهداف پیشگویی برای یافتن آب و گنج استفاده شده است. این سنگ برای کسانی که دارای علائم برج حمل، برج جوزا، عقرب و قوس هستند بسیار قوی است. فیروزه ارتباط نجومی با فیروزه برج ثور، ترازو و قوس است.

اعتقاد بر این است که عشق و شجاعت را به ارمغان می آورد. گفته می شود که محافظی در برابر خشونت در فکر و عمل است. فیروزه برای کاهش تنش های جسمی و روحی نیز مفید است. این سنگ زمانی بهترین است که توسط نشانه های ثور، ترازو و قوس استفاده شود.

طلسم سریع : زیرکون ثور و دلو با زیرکون مرتبط هستند، سنگی که شهرت و ثروت را به خود جلب می‌کند و سنگ آرزو محسوب می‌شود. همچنین محافظی در برابر حوادث یا بلایای طبیعی است. این سنگ برای برج ثور و دلو قوی ترین است.

در اینجا چیزهای دیگری وجود دارد که می توان از آنها در ساخت کیسه گریسگریس استفاده کرد: 1. لودستون - اگر می توانید سنگ های بزرگ را بخرید، همیشه می توانید آنها را با چکش به قطعات کوچکتر تقسیم کنید. به این ترتیب پول بیشتری دریافت می کنید.

طلسم سریع : لودستون ها معمولاً به صورت جفت برای جذب نیروهای مثبت و یکی برای دفع نیروهای منفی استفاده می شوند. 24 / طلسم، طلسم، فرمول 2. شبدر چهار برگ - برای شانس.

3. پای خرگوش کوچک. 4. صلیب های کوچک یا صلیب - برای نماد ایمان. 5. سکه - در کیف شما که برای جذب ثروت طراحی شده است. 6. قدرت - برای عشق، پول، شانس قمار، باز کردن و غیره. 8. طلسم - که روی پوست ساخته شده است.

طلسم سریع : برخی دوست دارند مدال های قدیس حامی خود را در کیف خود اضافه کنند تا نماد ایمانشان باشد که این قدیس به آنها کمک می کند تا خواسته های خود را که کیف برای آن ساخته شده است، بدست آورند.

تکه های پارچه یا پرهای رنگی برای وارد کردن نمادهای رنگی برای تقویت تأثیرات ارتعاشی مورد نظر کیسه گریس گریس (برای معانی ارتعاشی آنها به فهرست رنگ ها مراجعه کنید).

طلسم سریع : فراموش نکنید که وسایل شخصی مانند مو، ناخن، عکس و غیره از شخصی که کیف برای او ساخته شده است اضافه کنید، زیرا این چیزی است که انرژی موجود در کیف را به فرد مرتبط می کند. من به کیسه گریس گریس برای مسح روغن اشاره کرده ام.

طلسم فوری

طلسم محبت : برای خانه ای که شما را نگه می دارد محافظت قوی خواهید بود. و بنابراین هیچ آسیبی نمی تواند به دیوارها نفوذ کند، انرژی شما نفوذ می کند. سه، پنج، هفت یا نه بار در حالی که انرژی محافظتی را در کیسه گریس گریس می خواهید بخوانید.

بگذارید کیسه در مثلث شمع‌های روشن باقی بماند، همانطور که کارهای زیر را انجام می‌دهید: 7. مقداری بخور دیگر از دایره حفاظتی را در سانسور خود قرار دهید و تمام دیوارهایی را که مرزهای بیرونی خانه یا آپارتمان شما را مشخص می‌کنند در حین شعار دادن ببزنید: این دیوارها ممکن است هاله خاص خود را داشته باشند، اما این بخور به تنظیم لحن کمک می کند.

طلسم محبت : سپر قدرتمندی برای محافظت از شما خواهید بود که از رسیدن آسیب به شما جلوگیری می کند. انرژی شما برای از بین بردن دید شما، دزدان، قاتل ها و صدمه زدن به شما کار می کند. امن و رهایی از سرنشینان خود، از آسیب های خارجی در جهان.

اگر فردی هستید که در یک خانه شخصی زندگی می‌کنید، باید دیوارهای بیرون از خانه را در حین استفاده از آواز خود باد بزنید. بدیهی است که یک آپارتمان نشین ممکن است نتواند این کار را انجام دهد.

طلسم محبت : بنابراین، فقط می توانید اطراف درب ورودی خانه خود را معطر کنید. 8. به محراب خود بازگردید و به تقدیس کیسه گریسگریس خود ادامه دهید. همانطور که می گویید.

دو طرف کیسه گریس گریس خود را بپاشید: Charms/29 با آب این طلسم را تقدیم می کنم و هاله ای محافظ به دیوارهای خانه ای که در آن نگهداری می شود، می بخشم.

طلسم محبت : هر دو طرف کیسه را با خاک (نمک) بپاشید و تأیید کنید: با زمین طلسمی را تقدیم می کنم که هاله ای محافظ به دیوارهای خانه ای که در آن نگهداری می شود می بخشد.

دو طرف کیسه گریس گریس را از میان شعله های هر دو شمع سفید و شمع سیاه عبور دهید که تأیید می کند: با آتش این جذابیت را تقدیس کنید که هاله ای محافظ به دیوارهای خانه ای که در آن نگهداری می شود می بخشد.

طلسم محبت : دو طرف کیسه را از میان دود بخور رد کنید و تأیید کنید: با هوا این طلسم را تقدیم می کنم که هاله ای محافظ به دیوارهای خانه ای که در آن نگهداری می شود می بخشد. 9. شمع های خود را به ترتیب معکوس روشن کنید.

طلسم مجرب

طلسم خرگوش : همانطور که این شمع می سوزد، این عشق تقویت می شود. همانطور که عشق داده می شود، باز خواهد گشت. 3. شمع سبز را روشن کنید و تأیید کنید: تأثیر زهره در اینجا نمادین است.

این شمع می سوزد و قدرت بیشتری می دهد، جریان ثابتی از انرژی برای کمک به انرژی بخشیدن مداوم به این گریس گریس برای صاحبش. 4. در حالی که شعار می دهید، کیسه گریس گریس را پر کنید: Lodestones، ریشه زنبق، گل شور و پودر عشق، جذب عشق در این ساعت، که می دانم شما می توانید انجام دهید.

طلسم خرگوش : استون به نام بریل، اسطوخودوس، و وین نیز در این کار من کمک می کند، عشق را افزایش می دهد که حقیقت دارد. این شعار را تا پر شدن کیسه ادامه دهید و روی آن را بدوزید یا ببندید تا محتویات آن بیرون نریزد.

5. کیسه گریس گریس را با روغن عشق آغشته کنید و کیسه را در مرکز مثلث قرار دهید. کف هر دو دست را روی کیسه قرار دهید، همانطور که زیر را می خوانید: طلسم / 41 طلسم عشق، ساخته من، با انرژی. به ارمغان آوردن آنچه که خوب است، به ارمغان آوردن عشق همانطور که باید.

طلسم خرگوش : هر روز این طلسم پوشیده می شود قدرت عشق آن احساس می شود، گرم است. قدرت هر روز بر قدرتش افزوده می شود و عشق را به راه صاحبش می آورد. به خواندن سه، پنج، هفت یا نه بار ادامه دهید تا زمانی که احساس کنید کیسه گریس گریس با انرژی کافی آغشته شده است.

6. اکنون تقدیس کیسه گریس گریس فرا می رسد. دو طرف کیسه گریس گریس را با آب مقدس بپاشید، با استفاده از موارد زیر: با آب این طلسم را تقدیم می کنم، ابزاری که عشق را به وجود می آورد.

طلسم خرگوش : دو طرف کیسه گریس گریس را با خاک بپاشید و بگویید: با زمین این طلسم را تقدیم می کنم، ابزاری برای آوردن عشق به پوشنده اش. دو طرف کیسه گریس گریس را از میان شعله های شمع سفید.:: بازدید از این مطلب : 125
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : شنبه 29 مرداد 1401 | نظرات ()